Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 spalio 14d. 12:38

„Injekcijos“ komisija naujus talentus rinkosi iš 74 jaunų dizainerių

Kristina Kruopienytė, Dovilė Gudačiauskaitė, Sandra Straukaitė, Ilma Cikanaite, Renata Mikailionytė ir Egidijus Sidaras
„Bang Bang Photography“ nuotr. / Kristina Kruopienytė, Dovilė Gudačiauskaitė, Sandra Straukaitė, Ilma Cikanaite, Renata Mikailionytė ir Egidijus Sidaras

Septintą kartą naujų talentų ieškančio festivalio „Mados infekcija“ komisija jau peržiūrėjo visus konkursui „Injekcija“ dizainerių pateiktus darbus, atrinko dėmesio verčiausius ir sudarė preliminarų naujų talentų sąrašą.

Visi konkurso finalistai bus pakviesti pristatyti savo darbus gruodžio 10 dieną Nacionalinėje dailės galerijoje vyksiančiame renginyje ir varžysis dėl išskirtinio prizo – galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2014 metų pavasarį.

„Injekcijos“ posėdyje dalyvavo ir konkursui pateiktus darbus bei idėjas vertino profesionalų komisija – dizaineriai Dovilė Gudačiauskaitė, Kristina Kruopienytė, Egidijus Sidaras ir festivalio „Mados infekcija“ kūrybos vadovė Sandra Straukaitė. Prie jų prisijungė ir festivalio prodiuserė Renata Mikailionytė.

Iš viso paraiškas konkursui, kuris šiemet klausė, ar mada lygu religija, pateikė 74 jaunieji dizaineriai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos. Jie pristatė būsimos kolekcijos idėją ir eskizus, audinių pavyzdžius. „Injekcijos“ komisijos teigimu, pateikti darbai yra labai skirtingi, tarp jų yra ir itin stiprių, iškart išsiskiriančių iš visumos.

Galutinis „Injekcijos“ dalyvių sąrašas paaiškės ir bus paskelbtas lapkričio pradžioje. Konkurso finalistai po penkis įgyvendintus savo kolekcijos modelius gruodžio 10 dieną pristatys Nacionalinėje dailės galerijoje vyksiančiame „Injekcijos“ finale. Po jo komisija išrinks nugalėtojus, kuriems atsivers tiesus kelias į 2014 metų pavasarį vyksiančią „Mados infekciją“. „Injekcijos“ nugalėtojų „debiuto“ išlaidas festivalyje apmoka jo organizatoriai.

„Injekcija“ – 2008 metais užgimęs naujų mados pasaulio talentų paieškos konkursas. Per šešerius gyvavimo metus jis yra sulaukęs beveik 230 jaunųjų dizainerių paraiškų, atrinkęs daugiau kaip 50 finalistų ir atradęs dabar jau žinomus dizainerius – Ievą Daugirdaitę, Dianą Paukštytę, Eglę Žiemytę, Mildą Čergelytę, „Tribe“, kūrybinį susivienijimą „labàdienà“, Dianą Kuzmickaitę ir Aušrą Urbanavičiūtę, Mariją Popadničenko, Dainių Bendiką ir Beną Staškauską bei daugelį kitų.

Bang Bang Photography nuotr./Konkursui Injekcija atsiųsti darbai
„Bang Bang Photography“ nuotr./Konkursui „Injekcija“ atsiųsti darbai

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

00:15
08:53
19:00

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką