Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Internautus sujaudinusi Airijos kunigo staigmena jaunavedžiams – pakartojimas to, ką prieš 13 metų atliko klebonas Petras Linkevičius

Kunigo Petro Linkevičiaus staigmena jaunavedžiams 2001-aisiais
Stop kadras / Kunigo Petro Linkevičiaus staigmena jaunavedžiams 2001-aisiais
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinia apie Airijoje vestuvių ceremonijos metu jaunavedžiams uždainavusį kunigą Ray Kelly pasaulį apskriejo akimirksniu – dainuojančio kunigo vaizdo įrašas netruko tapti interneto sensacija. Tačiau dar prieš 13 metų Kaltinėnuose, Šilalės rajone, panašiai jaunavedžius pasveikino klebonas Petras Linkevičius. Jis tauragiškių poros vestuvių metu atliko giesmę „Ave Maria“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Staigmeną porai iš Tauragės klebonas P.Linkevičius paruošė 2001-aisiais. Pats grodamas vargonais jis atliko giesmę „Ave Maria“. Staigmeną užfiksavo ceremoniją filmavęs operatorius Jonas Adomaitis.

Žmonės.lt jis atpasakojo, kaip atrodė ši vestuvių ceremonija – nors ji vyko prieš 13 metų, J.Adomaitis šventę prisimena it ji būtų vykusi vakar.

„Pirmiausia pora turėjo pasižymėti, kad jau atvyko tuoktis. Tada klebonas pasakė, kad jie eitų prie bažnyčios durų ir palauktų. Atsidarė bažnyčios durys ir jiems įeinant P.Linkevičius ėmė groti vargonais. Ceremonijos metu abu jaunavedžius kvietė paskaityti Šventąjį raštą, o po jos pakvietė užlipti prie vargonų – pasakė, kad turi staigmeną, ir padainavo“, – pasakoja J.Adomaitis.

Pažiūrėkite 13 metų senumo įrašą:

VIDEO: Kaltinėnų klebonas Petras Linkevičius

Pašnekovo teigimu, klebonas P.Linkevičius nuolat pasistengdavo, kad jo vedamos vestuvių ceremonijos būtų išskirtinės, nuotaikingos. „Jis nuolat nustebindavo žmones, kuriuos sutuokdavo – tai jiems įeinant į bažnyčią kokią muziką imdavo groti, tai dar ką prigalvodavo“, – pasakoja.

Pasirodo, apie klebono P.Linkevičiaus išradingumą net buvo pasklidusios kalbos: „Šie jaunavedžiai nebuvo pirmieji, kuriuos dvasininkas taip nustebino. Žinoma, jiems buvo malonu sulaukti tokios staigmenos. Tačiau dar tik ruošdamiesi tuoktis jie jau buvo girdėję apie P.Linkevičiaus entuziazmą – nors tada retas kuris turėdavo kompiuterį ir internetą, apie jo staigmenas vieni kitiems papasakodavo. Žmonės specialiai dėl to buvo pradėję pas jį važiuoti.“ Anot J.Adomaičio, per savaitgalį išpopuliarėjęs klebonas sutuokdavo net per 15 įsimylėjėlių porų.

P.Linkevičius Kaltinėnuose nebedirba, jis buvo perkeltas į Alytaus rajoną.

O čia, jūsų dėmesiui, Airijoje vestuvių ceremonijos metu jaunavedžiams uždainavęs kunigas Ray Kelly:

VIDEO: Original Big surprise for Bride and Groom...Chris and Leah Wedding 5 April 2014
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką