Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 12d. 21:02

Interviu su Darbo partijos štabe buvusiu Asiliuku: „Mane užsakęs Viktoras nesumokėjo honoraro“

„1K“ veikėjas Linksmasis Asiliukas/15min koliažas Interviu Tik 15min
15min nuotr. / „1K“ veikėjas Linksmasis Asiliukas/15min koliažas

Seimo rinkimų naktį Darbo partijos štabe Viktoro Uspaskicho nebuvo, tačiau veiksmo ir smagybių čia tikrai netrūko. Pačiame įkarštyje kostiumais pasipuošusių kandidatų ratelyje pasirodė Linksmasis asiliukas. Pirma prisistatęs reporteriu, o vėliau teigęs esąs tik „tipinis jūsų partijos rinkėjas“, Linksmasis asiliukas 15min pirmadienio rytą sakė buvęs užsakytas paties Uspaskicho.

Save meno, absurdiško turinio portalu vadinantis „1K“, kuris, kaip pats sako, parodijuoja beprasmišką naujienų turinį, sekmadienio naktį lankėsi Darbo partijos štabe. Tiksliau – lankėsi dar nematytas portalo herojus „Linksmasis asiliukas“.

Jis atvyko po 21 valandos, partijos atstovai ir juos palaikantys asmenys jau buvo susirinkę. Tik atvykęs Linksmasis asiliukas užsuko į vieną iš kabinetų, vėliau buvo palydėtas pas rinkimų rezultatų jau laukiančius.

„Sveiki, atėjom reportažą padaryti“, – pasisveikino Asiliukas.

Tiesa, akylesni gerbėjai gal ir galėjo pastebėti, kad už puikiojo žvėries, kurį vis dėlto neretai įprasta sieti su kvailumu, kostiumo slepiasi komikas, portalo įkūrėjas ir turinio kūrėjas Olegas Šurajevas, tačiau 15min susisiekus su juo, jis patikino, kad tai – tikrai ne jis.

O Asiliuko kelionė Darbo partijos štabe tęsėsi.

„Klausykit, kolegos, kas užsakė animatorių, čia gi ne vaikų miestas“, – linksmai nusiteikusi, tarsi gal išties kažkas užsakė vakarėlį išsukti turėjusį žmogų-linksmintoją, klausė būstinėje buvusi moteris.

Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Linksmasis asiliukas
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Linksmasis asiliukas

„Esu jūsų tipinis rinkėjas“, – pertraukęs ją rėžė asiliukas.

Po šių žodžių nuskambėjo pašaipokas juokas, kurį lydėjo politikų komentarai: „Abejoju, abejoju.“

Bandė politikai taip pat išspausti šypsenas savo veiduose, bet, panašu, tokiu pasirodymu nedžiūgavo ir jautėsi nepatogiai.

„Už 10 eurų prabalsuosiu regionuose už jus“, – toliau neatlyžo Asiliukas.

„Tai čia ne tuo adresu“, – bandė gintis besišypsodami „darbiečiai“.

„Atnešiau jums sąžinės truputį. Matot, nėra, kaip ir pas jus. Ką, galvojat, tik Viktoras gali trolinti? Nu ką, gavote, OPA. Duokite telefoną, pridėsiu 5G prie ausytės ir bus jums vėžiukas. Linksmasis Asiliukas atėjo į Darbo partiją pasiimti juodosios buhalterijos. Juodoji magija, juodoji buhalterija“, – toliau uždainavęs savo pasirodymą tęsė asiliukas.

Tokio asiliuko performanso neapsikentę politikai bandė jį mandagiai išprašyti, kol galiausiai jis pats pasuko link durų.

„Prašė išeit, tai išeinam. O jūs neišeisit iš Lietuvos politikos, nes esate korumpuoti“, – ir paliko jis Darbo partijos štabą.

Linksmas asiliukas atėjo į Darbo partiją pasiimti juodosios buhalterijos

„1K“ feisbuko puslapyje įrašas surinko daugiau nei kelis tūkstančius „like“, apie 300 paspaudimų. Būta ir komentarų: „Iš kur pas jį tiek daug drąsos“, „Geriausias rinkimų video“, „OMG kaip jis man patinka“, „Kai jau atrodo visko matęs... Booom“.

Tiesa, kai kurie „1K“ puslapio sekėjai paburnojo, teigdami, kad toks akibrokštas Darbo partijoje nėra sveikintinas: „Gėda, buvau apie Olegą geresnės nuomonės, tai ne humoras, tai apmokėtas pasityčiojimas iš žmonių“, „Aš nesuprantu, kodėl visi komentaruose palaiko Olegą, konstruktyvus interviu su svariais argumentais būtų daug geriau, nei tušti įžeidinėjimai, nes tada Darbo partijos nariai atrodytų kaip durneliai, o ne Olegas.“

Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Linksmasis asiliukas
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr./Linksmasis asiliukas

Ką gi. 15min susisiekė ir su pačiu Asiliuku.

Jis sutiko pakomentuoti vakarykštį akibrokštą Darbo partijoje, o vos tik atsiliepęs užtraukė savo dainą, su kuria sekmadienio vakarą linksmino ir štabe susirinkusius politikus.

„Tratata, laba diena, laba diena. Asiliukas buvo užsakytas, mane užsakė Viktoras ateit palinksmint žmones ir sumokėjo man grynais 1000 eurų. Pinigus turiu pažymėtus savo asiliuko kišenėje.

Aš norėjau pasakyti, kad aš esu Ievos iš Darbo partijos meilužis, nes niekas apie mus dar nežino, kad mes pora. Mes jau pusę metų esame kartu“, – paklaustas, kokiu tikslu vakar apsilankė Darbo partijos štabe ir kokią žinutę bandė perduoti žmonėms, sakė Asiliukas.

Tiesa, apmaudo buvo. Kaip teigė Linksmasis asiliukas, jam už „pasirodymą“ nebuvo sumokėta, jis teigė būtas apgautas. Paties Viktoro.

„Viktoras mane apgavo. Bet tai yra normalu, nes jis visus apgavo. Aš skambinau Egidijui Dragūnui, bet jis sakė, kad jam irgi sumokėjo tik pusę honoraro.

Ir, beje Viktoras Uspaskichas yra įrodymas, kad galima mesti kokainą, bet vis tiek bus durnesnis negu Selas. Jis nužudė mano šeimą ir užkonservavo mano protėvius savo konservuose“, – toliau savo pastebėjimais apie Darbo partiją ir jos lyderį dalijosi Asiliukas.

Mane užsakė Viktoras ateit palinksmint žmones ir sumokėjo man grynais 1000 eurų. Pinigus turiu pažymėtus savo Asiliuko kišenėje

Paklaustas, kaip vakar buvo priimtas partijos štabe, Asiliukas tiesiai šviesiai rėžė: „Mane pamaitino pyragaičiu. Pyragaitis vadinasi bankuchenas. Buvo daug kokaino, mes vakar pašniojome kokaino. Kadangi aš esu asilas ir turiu didelę nosį, man reikėjo labai daug kokaino. Neblogai, neblogai pašniojome iki 7 valandos ryto, o dabar esame afteryje su chebryte.“

„Mes vakar bučiavomės su liežuviu su Puidoku, jis biškį yra homoseksualus. Kai žmonės bučiuojasi, žmonės nekalba, kalba jų širdys“, – apie tai, ką vakar veikė Darbo partijos štabe, pasakojo asiliukas.

Aš skambinau Egidijui Dragūnui, bet jis sakė, kad jam irgi sumokėjo tik pusę honoraro

Paklaustas, ką mano apie sekėjų pastebėjimus dėl patyčių, Asiliukas nė kiek nesutriko ir atšovė: „Žmonės visi šaunūs, turi internetą. O tai buvo patyčios, aš esu patyčių kultūros ministerijos ministras.“

„Ačiū jums labai, bučiuoju jus savo asilišku liežuviu“, – pokalbį baigdamas tarstelėjo Asiliukas.

P.S autorius pabrėžia, kad Olegas Šurajevas interviu davė ne kaip Olegas Šurajevas, o personažas Linksmasis Asiliukas.

Komentarai: 13

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:14
01:53
23:12

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką