Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 16d. 09:11

Irena Marozienė ir kirpėjas Valerijus Gigevičius ginčo dėl skolos taikiai kol kas neišsprendė

Valerijus Gigevičius ir Irena Marozienė
Žmonės.lt montažas / Valerijus Gigevičius ir Irena Marozienė

Pirmadienio rytą Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Vaidas Pajeda pratęsė verslininkės Irenos Marozienės ir plaukų stilisto Valerijaus Gigevičiaus bylos nagrinėjimą. Dėl pinigų susipykusios garsenybės pačios nepajėgė išsiaiškinti, o kadangi pirminis teismo sprendimas šioje byloje jųdviejų netenkino, ieškinį apskundė ir teismas jį nagrinėjo vėl. Tačiau toli pažengta nebuvo: šalys bandys taikytis iš naujo.

I.Marozienė V.Gigevičių į teismą padavė dar pernai žiemą. Teismui verslininkė sakė, kad stilistas jai skolingas 10 tūkst. Lt. už patalpų nuomą. Priskaičiavusi delspinigius ir palūkanas ji iš V.Gigevičiaus siekia prisiteisti 30  tūkst. Lt. 

Pirminis teismo sprendimas, priimtas vasarą, garsenybėms nepatiko, todėl ieškinys buvo apskųstas ir byla pradėta nagrinėti iš naujo. Jiedviems buvo duota laiko susitaikyti, tačiau jie ir vėl nesusitarė. 

Antradienio rytą teismo posėdyje nepasirodė nei I.Marozienė, nei V.Gigevičius. Jų reikalus sprendė atstovai: I.Marozienei šiame teisme atstovauja advokatas Liudvikas Ragauskis, V.Gigevičiui – Donatas Lapinskas. 

Vėl skyrė laiko taikymuisi

Prasidėjus posėdžiui ir teisėjui pasitikslinus, ar tikrai neįmanoma situacijos išspręsti taikiai – ar abi šalys nesutiktų taikytis – paskelbta 10 minučių pertrauka tam, kad atstovai susisiektų su klientais ir pabandytų rasti kompromisą. 

Susikalbėti, panašu, pavyko. Pasibaigus pertraukai į teisėją kreipėsi I.Marozienės atstovas, prašydamas vėl skirti laiko taikymuisi. „Geriau silpna taika, nei geras karas. Todėl prašytume skirti dar laiko tam, kad galėtume pabandyti susitaikyti“, – sakė L.Ragauskis. 

Jam pritarė ir V.Gigevičiaus atstovas. „Manau, bendrą kalbą galime rasti per savaitę ar dvi. Ar bent jau išsigryninti savo pozicijas. Per pertrauką nuveikėme daugiau, nei per tuos mėnesius“, – teisėjui sakė D.Lapinskas.  

Teisėjas išklausė prašymą ir skyrė šalims laiko taikytis. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką