Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Irena Matijošaitienė: „Dainuoti buvo neapsakomai malonu“

Irena Matijošaitienė
Teodoro Biliūno nuotr. / Irena Matijošaitienė
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sunku pamiršti populiariuosiuose LNK „Žvaigždžių duetuose“ sužibusios gražiosios dainininko Ovidijaus Vyšniausko porininkės verslininkės Irenos Matijošaitienės charizmą. Humoras, sąmojis ir didžiulis žiūrovų palaikymas šią porą lydėjo nuo pat pradžių. Deja, projektui nė neįpusėjus I. Matijošaitienė nusprendė pasitraukti dėl skirtingo jos ir partnerio požiūrio į bendrą darbą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors jau pasitraukėte iš projekto „Žvaigždžių duetai“, įdomu, ar pavyko nugalėti scenos jaudulį?

Per pasirodymą mane apimdavo labai skirtingi pojūčiai. Nors laikiau save savotiška drąsuole, „Žvaigždžių duetų“ komisijos ir artimųjų  nuomone, per daug jaudindavausi. Gal jaudulio būdavo kiek per daug, todėl jis ribodavo galimybę pasirodyti geriau. Nei rankos, nei kojos, nei širdis nedrebėdavo, tačiau balsas… (šypsosi). 

Sutikę dalyvauti TV projekte su scenos partneriu Ovidijumi Vyšniausku dažnai pasimatydavote Kaune?

Taip, mums abiem sąlygos buvo labai palankios: abu kauniečiai, todėl susibėgti repeticijoms buvo gana patogu. Kadangi Ovidijus iš muzikos duoną valgo, stengdavausi prie jo prisiderinti. Visgi visą laiką jutau, jei būčiau labiau užsiėmusi, dalyvavimas „Žvaigždžių duetuose“ būtų sunkiai įmanomas. O nepakankamai pasiruošusi ar abejojanti lipti į sceną negalėčiau.

Galima sakyti, kad ruošdamasi filmavimams buvote savo laiko šeimininkė?

Na, griežtų darbo valandų mano gyvenime tuo metu nebuvo. Pasitaikydavo momentų, kai turėdavau dalyvauti firmos posėdžiuose, bet sėdėti nuo ryto iki vakaro neteko.

Prisipažinkite, ar esate nors vieną savo pasirodymą stebėjusi iš šalies?

Geriau neklauskite, tai buvo pats didžiausias stresas. Baisu ne tai, ką žmonės pasakys, o pamatyti savo klaidas... Dėl jų ir raudau, ir balau, ir nesupratau, kas su manimi darosi. Asmeniškai man tai ir buvo baisiausias momentas – pamatyti, ką padariau ne taip.

Ovidijus jums buvo griežtas mokytojas?

Na, mūsų  biolaukai sutapo, todėl kurį laiką sutarėme neblogai. Gal nemažai lėmė ir tai, kad mes – vienmečiai? Nors iki šio projekto pažįstami nebuvome. Nebuvo taip, kad repetuodami bartumės ar ginčytumės. Jis man patardavo, o aš pažadėdavau stengtis (šypsosi).

Jūs gana skirtingi, matyt, ir pasirinkti abiem tinkančias dainas buvo nelengva?

Rinkdavomės tas dainas, kurios daugiau ar mažiau buvo tinkamos jam. Aš kiek kitokio temperamento, galėjau scenoje ne tik dainuoti, bet ir šokti (juokiasi). Bet Ovidijaus prigimtis ne tokia, todėl stengėmės parinkti abiem tinkančias. 

Ar teko išgirsti nemalonios kritikos?

Iš pažįstamų  nieko bloga neišgirdau, nors labai prašiau kritikuoti, o ir Ovidijus mane daugiau gyrė nei peikė. Na, labiausiai mane kritikuodavo sūnūs – jie visada turėjo neblogą klausą, todėl ir jausdavo kiekvieną niuansą.

Plačiau skaitykite žurnale „Ji“
 

Žurnalas „JI“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką