TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Irena Matijošaitienė: neneigiu, kad už mane balsuoja pavaldiniai

Irena Matijošaitienė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Irena Matijošaitienė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Vos paskelbus, kad LNK projekte „Žvaigždžių duetai“ dalyvaus Kauno milijonierė verslininkė Irena Matijošaitienė (51), iškart pasklido kalbų neva turtuolė pergalę šiame šou gali nusipirkti. Ponia Irena neslapukauja ir sako dar prieš projektą susitaikiusi su tokiomis kalbomis. „Žinau, kad yra geriau už mane dainuojančiųjų“, – teigia pašnekovė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Irena, vis netyla kalbos, kad turtingiems žmonėms, norintiems išvengti apkalbų, derėtų atsisakyti dalyvauti tokiuose projektuose kaip „Žvaigždžių duetai“. Ką Jūs apie tai manote?

Pirma – aš labai noriu dalyvauti šiame šou, o antra – iš karto nusiteikiau, kad neišvengsiu tokių kalbų. Žinojau, jog tapsiu viešas asmuo ir apie mane bus daug šnekama. Žmonės tokie jau yra... Kaip jie nekalbės, kad turtuolis neva viską sau gali leisti? Net nežinau, ar kažką pasakyti, ar teisintis?.. Noriu tiesiog pabrėžti, kad į „Žvaigždžių duetus“ atėjau ne laimėti! Man patinka pats procesas. Puikiai suprantu, kad nesu geriausia dainininkė šiame projekte. Man tai tiesiog naujas potyris gyvenime.

Ar Jūsų neskaudina, kad esate vadinama antruoju Vladimiru Romanovu, kuris buvo apkaltintas neva nesąžiningai laimėjęs „Šok su žvaigžde!“ projektą?

Girdėjau kalbų, kad mane lygina su V. Romanovu. Tai nėra labai smagu, bet per daug neimu visko į širdį.

 

Viganto Ovadnevo nuotr./Irena Matijošaitienė
Viganto Ovadnevo nuotr./Irena Matijošaitienė

Kaip Jūs vertinote verslininko V. Romanovo dalyvavimą šokių projekte?

Vertinau taip, kaip iš tikrųjų buvo. Nemanau, kad jis buvo pats geriausias šokėjas, tačiau tai yra šou. Matyt, tokiuose projektuose laimi ne tie, kurie kažką geriausiai daro, o tie, kurie pelno daugiausia simpatijų ir surenka daugiausia balsų.

Jūs su partneriu surinkote beveik 30 000 balsų, o 2–ojoje vietoje likusi pora – vos 5 000. Kaip vertinate tokį televizijos žiūrovų balsavimą?

Tąsyk žmonės galėjo balsuoti ne tada, kai pasirodė visos poros, o nuo pat projekto pradžios. Atsitiko taip, kad iš karto buvo balsuojama už tuos, kurie dar nedainavo. Jei žiūrovai palaiko dar prieš pasirodymą, matyt, jie balsuoja ne už patį pasirodymą, o už konkretų duetą.

Ar Jus nustebino toks palaikymas?

Tiesą pasakius, mane labai nustebino rezultatas. Be abejonės, aš to nesitikėjau. Kita vertus, mano draugų ratas yra labai platus. Iš bičiulių gavau daug trumpųjų žinučių, kuriose buvo rašoma, kad jie palaiko ir balsuoja už mane. Yra, kaip yra. Aš tai priėmiau natūraliai. Aišku, man tai nėra labai smagu ir nenorėčiau, kad tai pasikartotų.

Jūs neslepiate, kad projekte yra ir šaunesnių porų?

Tikrai yra geriau už mane dainuojančiųjų. Tačiau man pats dalyvavimas teikia malonumo. Man patinka būti tarp visai kitokių nei verslo pasaulyje žmonių, įdomu pamatyti televiziją iš vidaus – dėl to ir ėjau į „Žvaigždžių duetus“. Čia labai gerai tave „sukrato“. Matyt, man reikia to streso (šypteli).

Ar teisingai supratau: noras dalyvauti dainų projekte nustelbia visas nemalonias kalbas?

Taip. Įsivaizduokite, tai tiesa (juokiasi)! Verslininkai yra labai užgrūdinti žmonės ir jie nebekreipia dėmesio į neigiamus atsiliepimus, pavyduliavimus. Jiems tai kaip nuo žąsies vanduo. Čia turbūt panašiai kaip politikoje. Reikia užsiauginti storą odą, nes kiekvienoje srityje atsiranda tų bioenergetiškai nelaimingų žmonių, puolančių kitus. Sutikite, laimingas žmogus, nežinodamas, kaip iš tikrųjų viskas yra, niekada ant kito nepils purvo.

Įsivaizduokite situaciją: Jūs patenkate į „Žvaigždžių duetų“ finalą ir pelnote aukštą, galbūt net 1-ąją, vietą, tačiau, Jūsų nuomone, nepelnytai, nes yra daug geriau už Jus dainuojančių žmonių. Kaip pasielgtumėte tokioje situacijoje?

Spėju, gali taip būti. Tačiau kaip pasielgčiau, aš nežinau. Spręsčiau tuomet, jei taip nutiktų. Bet aš nenoriu, kad taip įvyktų.

Kalbama neva įmonių grupės „Vičiūnai“ darbuotojai priverstinai už Jus balsuoja „Žvaigždžių duetuose“. Kaip pakomentuotumėte tokią informaciją?

Kaip žmogui gali liepti balsuoti (juokiasi)? Net patikrinti to neįmanoma! Mūsų bendrovei jau nemažai metų, daug darbuotojų pas mus dirba seniai. Manau, kad didžioji jų dauguma ir balsavo už mane. Aš to neneigiu. Bet kaip buvo iš tikrųjų, aš nežinau. Jei žmogus nenori, tai nebalsuoja. Kaip gali jį priversti (šypteli)?!

 

Viganto Ovadnevo nuotr./Vilius Tarasovas
Viganto Ovadnevo nuotr./Vilius Tarasovas

Vilius Tarasovas (30): aš jausčiausi prastai

Kitaip šią situaciją vertina „Žvaigždžių duetuose“ irgi dalyvaujantis dainininkas Vilius Tarasovas. „Yra, kaip yra. Ką darysi, jei projekto kūrėjai nesugalvojo, kaip padaryti, kad viskas būtų sąžininga. Manau, tai panašu į „Euroviziją“: patys išrenkame savo atstovą, o paskui būname nepatenkinti“, – svarsto Vilius.
V. Tarasovui nepatiko, kad šou kūrėjai žiūrovams leidžia balsuoti nuo pat projekto pradžios, o ne išvydus visus pasirodymus. „Kiek žinau, daug žmonių man pritaria. Atrodo, kad balsuojame ne už gerą atlikimą, gražią dainą, muziką, bet už patinkantį žmogų. Štai dėl ko pikta! – neslepia atlikėjas. – Dėl to Lietuvoje ir yra tokia prasta muzikos rinka.“
Paklausus apie V. Romanovo atvejį, Vilius sako, kad ne veltui žmonės I. Matijošaitienės dalyvavimą lygina su skandalingu verslininko Vladimiro laimėjimu projekte „Šok su žvaigžde!“. „Man juokinga, kai žmogus šoka ne geriausiai, bet laimi. Aš jausčiausi prastai, jei žinočiau, kad blogai dainuoju, tačiau laimiu“, – atvirauja muzikantas.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką