Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Irma Jurgelevičiūtė. Didžiausia svajonė – susilaukti vaikelio (papildyta balandžio 24 d.)

Irma Jurgelevičiūtė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Paslaptinga ir spėlionėmis apipinta santuoka, įveikta sunki liga, skaudžios apkalbos – niekas nepalaužia šios stiprios ir grožiu spinduliuojančios moters. Irma Jurgelevičiūtė sako, kad nors pastarieji metai jai buvo beprotiškai sunkūs, tačiau ji nenugrimzdo į depresiją ir ligi šiol turi daug svajonių. Viena iš didžiausių – susilaukti vaikelio.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Irma Jurgelevičiūtė.
Gimimo data, vieta: 1971 08 17, Kaunas. 38 m.
Šeiminė padėtis: ištekėjusi.
Šeima: vyras – Rolandas Lavinskas (pravardė – Limonas).

Irma, sėkmingai su partneriu Eimučiu Kvoščiausku pradėjote dalyvavimą projekte „Žvaigždžių duetai“, vėliau iškritote. Tačiau šią savaitę Jūsų duetui buvo suteiktas veto ir grįžote. Džiaugiesi?

Labai džiaugiuosi! Manau, mes su partneriu Eimučiu vienas kitą labai papildome. Kai nevyko „Žvaigždžių duetų“ filmavimai, ryte nubudusi jausdavau, kad be galo noriu veiksmo, toliau stengtis, dirbti. Mes repetuojame kelias labai gražias dainas. Kadangi buvome sugrąžinti į šou, galėsime jas atlikti. Dabar dar labiau stengsimės.

Viganto Ovadnevo nuotr./Irma Jurgelevičiūtė su Eimučiu Kvosčiausku
Viganto Ovadnevo nuotr./Irma Jurgelevičiūtė su Eimučiu Kvosčiausku

Kas Tau patinka šiame projekte?

Vien ką reiškia mūsų scenos profesionalės Rositos Čivilytės pamokos! Man kaip dainininkei jos turi didžiulę vertę. Sakiau jai: „Rosita, kai iškrisiu, atvažiuosiu ir toliau tobulinsiuosi.“ Ji tik nusijuokė.

Kaip manai, ar Tau pasisekė, kad Tavo scenos partneris yra Eimutis?

Be abejo. Aš matau, kaip žmogus stengiasi. Mane žavi tas iš Eimučio trykštantis nuoširdumas. Iš karto pamačiau, kad jis – normalus žmogus, su savo emocijomis ir požiūriu į pasaulį. O aš esu iš visai kitos „operos“, bet tuo ir gražus mūsų duetas. Be to, mūsų balsai gražiai dera, jaučiame vienas kitą, kartu išgyvename kūrinius.

Jūs bendrausite ir po projekto? O gal nutrūks bičiulystė?

Manau, bendrausime. Eimutis yra labai geras, o geri žmonės pakelėse nesimėto (juokiasi). Ar patikėčiau jam savo paslaptis? Taip. Kartais gyveni su žmogumi ir tik vėliau supranti, kad jis ne draugas, o tik pažįstamas. Būna ir atvirkščiai – tik pradėjęs bendrauti, jauti, kad gali juo pasitikėti. Eimutis yra labai žmogiškas, o mano paslaptys yra tokios, kaip ir kiekvieno paprasto žmogaus.

Koks buvo Tavo gyvenimas, kai beveik nešmėžavai žiniasklaidoje?

Tuo metu buvau pasislėpusi nuo nemalonios spaudos ir televizijos laidų. Tačiau tikrai nebuvau užsidariusi kambaryje ir neverkšlenau. Nors buvo labai sunku...

Ar sunkųjį gyvenimo periodą ištvėrei viena, ar atsirado artimų žmonių, kurie Tave visą laiką palaikė?

Aš nesu bloga, kad šiame gyvenime būčiau viena. Tikrai nesu „persikiukas“, bet tikiu, jog esu geras žmogus. Šalia savęs turiu daug draugų, draugių. Be to, mano tėveliai yra nuostabūs.
Laikas išgrynino tikruosius – sielos – žmones. Džiaugiuosi, kad nebuvau kaip ta akla, viskuo tikinti višta. Iš tam tikrų gyvenimo situacijų supratau, kas yra kas. Čia kaip toje knygoje apie asmenybes „Kas yra kas Lietuvoje?“ (juokiasi).

Viganto Ovadnevo nuotr./Vaida Genytė ir Irma Jurgelevičiūtė
Viganto Ovadnevo nuotr./Vaida Genytė ir Irma Jurgelevičiūtė

Dabar populiaru leisti autobiografines knygas. Gal greitai galėsime paskaityti ir apie Tave?

O norėtum parašyti? Čia pasiūlymas (šypteli)? Jei atvirai, aš ir taip turiu ką veikti be atviravimo apie save... Kol kas negalvoju apie knygą, nors tikrai būtų ką papasakoti ir, neabejoju, būtų įdomu. Šiuo metu ir taip turiu labai daug planų.

Su kuo jie susiję?

Su mano gyvenimu. Dabar ruošiu trečiąją kompaktinę plokštelę.

O atžalos?

Vaikai... Čia jau kaip Dievas duos. Jie net negali būti planuose – vaikai visuomet yra mano mintyse.

Pakalbėkime apie nepriekaištingą Tavo išvaizdą: kūnas – tobulas, veido oda – lygi, skaisti. Kokia gi Tavo grožio paslaptis?

Nesakau, kad viskas priklauso nuo genų. Rūpinuosi savo išvaizda. Jei kažkam esu graži, ačiū. Jei simpatiška, irgi ačiū. Apie save pati esu susidariusi nuomonę.
Be abejo, metai daro savo. Nuo raukšlelių ir artėjančios senatvės mes niekur nepabėgsime. Pasakysiu tik tiek – einu laiku miegoti, geriu vitaminus, labai rūpinuosi imunine sistema. Svarbiausia – nesinervinti ir tausoti save. Puikios papildomos grožio priemonės – masažai, kitos panašios procedūros.

Ar daug pinigų investuoji į savo išvaizdą?

Ne. Tiesiog reikia surasti tokius grožio srities specialistus, su kuriais sutinka auros. Reikia žinoti, pas ką, kur ir kodėl eini.

Ką manai apie plastinę chirurgiją? Esi už ar prieš?

Jei žmogus daug laiko praleidžia scenoje, kodėl gi jam nepanaikinus savo trūkumų? Viskas gerai, kai daroma saikingai. Tačiau jei ir lūpos papūstos, ir nosis sumažinta... Kas per daug, tas nesveika.

O plastinės chirurgijos specialistai tobulino kurią nors Tavo kūno dalį?

Tikrai ne. Manau, kad man dar nereikia. Nei prie mano kūno, nei prie veido nėra prisilietęs joks plastinės chirurgijos specialistas. Tačiau niekada gyvenime neatmetu įvairių galimybių. Juk nežinau, ką man gali iškrėsti bėgantys metai (šypteli).

„Džiaugiuosi, kad nebuvau kaip ta akla, viskuo tikinti višta. Iš tam tikrų gyvenimo situacijų supratau, kas yra kas. Čia kaip toje knygoje apie asmenybes „Kas yra kas Lietuvoje?“.“

Andrius Šedžius (34): „Irmos vyras apie mūsų bendravimą žino“

Viganto Ovadnevo nuotr./Irma Jurgelevičiūtė su Andrium Šedziu
Viganto Ovadnevo nuotr./Irma Jurgelevičiūtė su Andrium Šedziu

Praėjusią savaitę televizijos laida „Super L.T.“ išplatino pranešimą spaudai, o vėliau parodė reportažą, kuriame I. Jurgelevičiūtė užfiksuota gyvenanti Seimo nariui Andriui Šedžiui priklausančiame name Vilniuje. Apie santykius su Irma „Privatu!“ pasiteiravo paties politiko.
„Taip, Irmą jau seniai pažįstu ir neneigiu, kad ji gyvena man priklausančiame name. Tačiau nematau čia nieko bloga. Irma filmuojasi „Žvaigždžių duetuose“, tad jai reikėjo gyvenamosios vietos. Kadangi Vilniuje iš viso turiu tris namus, todėl vieną mielai užleidau Irmai“, – sako Seimo narys.
Andrius tikina, kad Irmos vyras, šiuo metu atliekantis bausmę kalėjime, žino, jog jo sutuoktinė bendrauja su politiku – esą dainininkė ne kartą mylimajam pasakojo apie Andrių. „Irmos vyras apie mūsų bendravimą žino. Jis taip pat įspėtas, kad Irma gyvena viename iš mano namų“, – ramiu tonu paaiškina politikas.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką