Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Irma Jurgelevičiūtė. Skandalingosios dainininkės bylos chronologija (papildyta gruodžio 4 d.)

Irma Jurgelevičiūtė
Žurnalo "Privatu" viršelis / Irma Jurgelevičiūtė
Šaltinis: „Privatu“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kai pastarąją savaitę visa žiniasklaida ūžte ūžė apie I. Jurgelevičiūtės (38) bylą, kurioje ji kaltinama galimai iš savo kolegų šokėjų vogusi pinigus ir asmeninius daiktus, žurnalo „Privatu!“ žurnalistai visą laiką buvo labai arti kaltinamosios. Pateikiame visą pastarųjų įvykių chronologiją, naujausius faktus ir karščiausius komentarus, kurie jums padės nuspręsti, kas iš tiesų yra garsi dainininkė: auka ar nusikaltėlė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dainininkė Irma įtariama iš savo kolegų šokėjų reguliariai vogusi asmeninius daiktus, kosmetiką ir pinigus. Esą labiausiai nukentėjo dainininkė Ona Kolobovaitė, iš kurios I. Jurgelevičiūtė galimai pavogė 1100 litų. Šokėjas Andrius Butkus pasigedo 500 litų. Pirmoji apie vagystes „Šok su manimi“ užkulisiuose prakalbo pedagogė Eirida Daukšienė, pasigedusi kosmetinės ir kelių buteliukų brangių kvepalų.

Irma Jurgelevičiūtė šokių projekte "Šok su manimi"
Irma Jurgelevičiūtė šokių projekte "Šok su manimi"

Pikantiška detalė: prieš vieną filmavimą savo kelnaičių pasigedo advokatė Svetlana Pronina. Įtariama, kad jos taip pat galėjo būti pavogtos.

Pareigūnams Irma įkliuvo, patekusi į „Šok su manimi“ transliacijos metu surengtą pasalą. Persirengimo kabinoje policininkai padėjo rankinę su specialiai pažymėtais pinigais, kuriais I. Jurgelevičiūtė esą ir susigundė. Anot pareigūnų, tai užfiksuota vaizdo įrašuose, kurie laikomi neginčytinu Irmos kaltės įrodymu.

Šeštadienis (Lapkričio 20 diena)

•    Irma atvyksta į Lietuvos televizijos patalpas, kuriose filmuojamas TV3 projektas „Šok su manimi“. Gerai nusiteikusi dainininkė sveikinasi su kolegomis ir palengva rengiasi pasirodymui. Tą vakarą Irma įkūnija vaikų pamėgtą linksmą personažą Karlsoną.
•    Apsirengusi kostiumą moteris mielai pozuoja „Privatu!“ fotožurnalistui ir neslepia puikios nuotaikos.
•    Po pasirodymo I. Jurgelevičiūtė sulaukia griežtų komisijos vertinimų. Ypač iš komisijos nario Jurijaus Smorigino. Moteris ne juokais susinervina ir užkulisiuose puola apkalbėti komisiją. „Jis (J.Smoriginas – aut. past.) – kvailys. Nuolat mane „sodina“. Nejaugi negali ko nors pozityvaus įžvelgti“, – širsta Irma, tačiau vėliau nusiramina ir eina ruoštis kitam to vakaro pasirodymui.
•    Karlsono kostiumą Irma pakeičia elegantiškais juodais drabužiais, ilgai renkasi aksesuarus, tobulina savo makiažą. Panašu, kad nė neįtaria, kas jos laukia. Maždaug po pusvalandžio Irma yra sulaikoma policijos pareigūnų. Antrankių neprireikia, nes dainininkė nesipriešina. Šokių projekto dalyviai ištikti šoko.
•    Vėliau įvykiai klostosi žaibiškai. Televizijos laidos transliacija baigiasi. Vieni dalyviai išvažiuoja linksmintis į naktinį klubą, o būrys šokėjų išskuba į Policijos departamentą, kuris ėmėsi tirti vagystes iš „Šok su manimi“ projekto dalyvių.

Scanpix nuotr./Irma Jurgelevičiūtė
Scanpix nuotr./Irma Jurgelevičiūtė

Sekmadienis (Lapkričio 21 diena)

•    Paryčiais iš Policijos departamento išeina šokėja Katerina Voropaj su draugu. Abu atrodo išsigandę ir sumišę. Katerina be paliovos su kažkuo kalba mobiliuoju telefonu. Galiausiai paprašo prie pastato lūkuriuojančių žiniasklaidos atstovų pagalbos. „Kažkoks įtartinas tipas vaikšto ir mus seka. Ar galite palydėti iki automobilio?“ – paprašo šokėja. Žurnalistai sutinka padėti. Kaip vėliau paaiškėja, minėtas vyras ne tik tą naktį, bet ir kitomis dienomis nuolat sukiojasi netoli tų vietų, kur sprendžiamas tolesnis I. Jurgelevičiūtės likimas. „Privatu!“ šaltinių duomenimis, tai artimas dainininkei žmogus, jis stengiasi paveikti, kad apvogti šokėjai neduotų parodymų prieš dainininkę.
•    Prie Policijos departamento pasirodo du vyrai. Vienas jų  yra Irmos nusikaltimus tiriantis pareigūnas. Kitas paslaptingas vyriškis, kaip manoma, neša daiktus, kurių Irmai prireiks areštinėje. Nei vienas, nei kitas į žurnalistų klausimus nereaguoja ir neprataria nė žodžio.
•    Apieškomas Policijos departamento kieme stovintis vyšninis visureigis „Volkswagen Touareg“ – juo dažnai į filmavimus atvykdavo Irma. Galiausiai pareigūnai nusprendžia, kad kol kas transporto priemonė liks jų žinioje.
•    Maždaug 3.30 val. iš Policijos departamento išvyksta moters vairuojamas automobilis, ant kurio galinės sėdynės, kaip įtariama, į policijos areštinę išvežama I. Jurgelevičiūtė. Ten dainininkė praleidžia daugiau nei parą.

Pirmadienis (Lapkričio 22 diena)

•    Maždaug 13 valandą pas Irmą į areštinę atvyksta advokatas Vytautas Sirvydis. Teisininkas trumpai patikina manąs, kad jo klientė nepadarė nieko blogo, o viskas tėra viešųjų ryšių akcija.
•    Daugiau nei valandą užtrukęs pas Irmą, advokatas išsiruošia į Vilniaus pirmąjį apylinkės teismą, kur jau laukia neregėtas būrys žiniasklaidos atstovų.
•    Apie 15.15 val. prie teismo tarnybinio įėjimo privažiuoja automobilis tamsintais stiklais. Iš jo išlipa suvargusi, tačiau besišypsanti atlikėja Irma. Ji dėvi juodą striukę, džinsus, pasirišusi skarelę ir avi aulinius batus. Suprantama, jokio makiažo. Tai pavyksta užfiksuoti tik „Privatu!“ žurnalui. Taip pat ir gauti trumpą atlikėjos komentarą. „Kaip jaučiuosi? Visai neblogai. Miegojau, žinoma, ne taip, kaip namie“, – ištaria Irma, ir tuoj pat yra nuvedama į teismo salę.
•    Žurnalistai, norėdami užfiksuoti istorinius kadrus, ilgainiui apjuosia visą teismo pastatą ir užgula visus keturis išėjimus. Teismo svarstymas užsitęsia. Galiausiai apie 18 valandą, paaiškėja, kad laikinai dainininkė paleidžiama į laisvę. Paaiškėja, kad kratos Irmos tėvų namuose metu rasta iš šokėjų pavogtų daiktų.  „Jei jau viskas surasta, nebeturiu ko slėpti“, – tokie dainininkės žodžiai nuskamba teismo salėje. Iš teismo išėjusi I. Jurgelevičiūtė šypsosi, iškėlusi rodo nykštį – pergalės ženklą, visiems padėkoja už palaikymą. Dainininkę išveža policijos pareigūnai.
•    Galiausiai vakarop moteris iš Policijos departamento išeina persirengusi patogesniais drabužiais ir, jos advokato teigimu, išvyksta į savo mamos namus Kaune, kuriuose yra apsistojusi. Irma prasitaria ketinanti tęsti muzikinę veiklą. Belaukiančiai teismo sprendimo Irmai prokuroras paskyrė kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti be pareigūnų žinios.

Super LT nuotr./Albertas Linevičius
Super LT nuotr./Albertas Linevičius

Irmos meilužio žmona:
„Prašiau jos, kad paliktų mūsų šeimą ramybėje“

Tuo metu, kai laida „Super L.T.“ sensacingai demaskavo Irmą Jurgelevičiutę, išeinančią iš Seimo nario Andriaus Šedžiaus namų apsijuosusią tik rankšluostuku, visa Lietuva svarstė, ar tik dainininkė neapgaudinėja tuomečio savo teisėto vyro su politiku. Dabar jau aišku, kad tuo metu Irma šildėsi ne tik savo vyro, bet ir vedusio, du vaikus turinčio kauniečio Alberto glėbyje. Tai sužinojusi jo žmona Renata patyrė šoką.
„Jie susipažino ankstyvą pavasarį. Mano vyras policijoje mokėjo baudą už greičio viršijimą, Irma Jurgelevičiūtė ten irgi buvo. Jie apsikeitė telefonų numeriais ir ėmė susitikinėti. Susiradusi Irmos numerį, paskambinau paklausti, ar ji miega su mano vyru. Irma man patvirtino: „Tu jį praradai.“ Dar būdama ištekėjusi už to savo kalinio, ji su mano vyru atostogavo Turkijoje. Prašiau jos, kad paliktų mano šeimą ramybėje, bet ji pasielgė priešingai“, – pasakojo Renata.
„Delfi“ žiniomis, savo naująjį meilužį Irma labai slėpė, tačiau jis dainininkę vežiodavo į koncertus, šokių repeticijas ir netgi užsukdavo į projekto „Šok su manimi“ filmavimus. Šiuo metu vyras sulaikytas Lenkijoje, mat yra įtariamas automobilio vagyste.
Taip pat „Lietuvos žinios“ sužinojo, kad Irma dažnai užsukdavo į vieną Kaune įsikūrusią komiso parduotuvę, į kurią atnešdavo parduoti brangių daiktų. Dainininkė esą aiškindavo, kad drabužius ir aksesuarus įsigijo pati, tačiau nusprendė jų atsisakyti.

IK nuotr./Rolandas Lavinskas
IK nuotr./Rolandas Lavinskas

Rolandas Lavinskas (34)
„Savo poelgiais ji teršia mano vardą“

Rugsėjo mėnesį iškart po skyrybų su Irma Jurgelevičiūte duodamas išskirtinį interviu „Privatu!“ žurnalui, Rolandas pabrėžė, kad juos išskyrė Irmos neištikimybė, palaidas gyvenimo būdas ir didelė meilė pinigams. „Jei papasakočiau, kaip gyvena Irma, kiltų didelis skandalas, o jai būtų gėda pažvelgti žmonėms į akis. Ateis diena, kai ji pasieks dugną“, – sakė vyras, net nemėginęs slėpti, kad moteris priklausoma nuo įvairių svaigalų.
Pasirašęs skyrybų dokumentus, Rolandas sužinojo, kad Irma pasiliko Lavinskienės pavardę.  „Nežinau, kodėl taip padarė, tačiau aš reikalausiu, kad mano pavardė iš jos būtų atimta. Savo poelgiais ir gyvenimo būdu ji teršia mano vardą“, – sakė vyras.

V. Ovadnevo nuotr./Andrius Šedžius
V. Ovadnevo nuotr./Andrius Šedžius

Andrius Šedžius (34)
Prabangus Seimo nario laikrodis atiteko Irmos meilužiui?

Kriminalistai susidomėjo ir kita šios painios istorijos detale – geras I. Jurgelevičiūtės bičiulis Seimo narys Andrius Šedžius, kurio namuose dainininkė kurį laiką gyveno, neberanda prabangaus (apie 60 tūkst. litų kainavusio) laikrodžio.
„Aš nekaltinu Irmos, kol jos kaltė nėra įrodyta. Tiesa, mane pasiekė kalbos, kad mano laikrodį Irma padovanojo savo dabartiniam meilužiui. Tegul tai aiškinasi pareigūnai, aš kol kas jokių pretenzijų neturiu“, – tikino Seimo narys.
Likus trims savaitėms iki to vakaro, kai Irma buvo išvežta į areštinę, A. Šedžius sulaukė gero bičiulio perspėjimo: „Pasikeisk savo namų signalizacijos kodus ir paslėpk atsarginius raktus, nes Irma savo draugams, kriminalinio pasaulio atstovams, jau perdavė visą informaciją, kaip galima patekti į tavo namus. Gali būti, kad jau planuojamas apiplėšimas.“

Asm. albumo nuotr./Eugenijus Ostapenko
Asm. albumo nuotr./Eugenijus Ostapenko

Eugenijus Ostapenko Irmai ruošia pikantišką dovaną

Kol sprendžiamas Irmos likimas, pajūrio princas tikina pagaliau supratęs, kad atpildo valandos sulaukia kiekvienas žmogus. „Šiandien aš triumfuoju! Tikiuosi, kad ši moteris bus nubausta pačia griežčiausia bausme! Vagys privalo sėdėti kalėjime“, – sakė Eugenijus (34).

Pasirodo, šie kolegos turi vis dar nesuvestų senų sąskaitų. „Irmai jaučiu didžiulę neapykantą. Vienoje televizijos laidoje ji mane viešai įžeidė ir išjuokė, pagaliau Dievas jai grąžino skolą, – susijaudinęs kalbėjo dainininkas, kuriam prieš trejus metus I. Jurgelevičiūtė perdavė vaikišką dviratuką be sėdynės ir trilitrį stiklainį su užrašu „Vazelinas“. – Tada galėjau paduoti ją į teismą, tačiau to nepadariau. Atidaviau ją Dievo teismui. Dabar džiaugiuosi, kad ši moteris yra pasmerkta visuomenės akyse. Jai nieko nelieka, tik dingti kuo toliau nuo Lietuvos.“

Dainininkas sako, kad Irmai jis nori atsilyginti tuo pačiu: „Aš jai planuoju perduoti dovaną – falo imitatorių su užrašu „Irma vagilka“. Kad turėtų ką veikti sėdėdama už grotų.“

„Privatu“
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką