Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 28d. 21:04

Irmos Jurgelevičiūtės mylimasis Albertas: bučiavau ją tik į žandą

Irma Jurgelevičiūtė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė

Verslininkas Albertas, grįžęs iš Lenkijos į Kauną, davė interviu TV laidai „Prieš srovę“. Du mėnesius kalėdamas Lenkijos areštinėje, verslininkas nieko nežinojo apie kaltinimus Irmai vagyste ir vėliau paaiškėjusias naujo dainininkės meilės romano detales.

Po dviejų mėnesių Lenkijos areštinėje į tėvynę grįžęs Albertas Linevičius iki galo nesuvokia savo jausmų, nors turėjo pakankamai laiko viską apgalvoti. Naujuoju Irmos meilužiu žiniasklaidos pakrikštytas vyras sunkiai rinko žodžius, kalbėdamas apie jausmus dainininkei.

O jeigu turėtų galimybę viską pakeisti? Gal iš anksto būtų žmonai Renatai pasakęs, kad myli Irmą. Dabar šia tema labai spekuliuojama: ar tikrai Irma išskyrė 20 metų gražiai gyvenusią Alberto porą. O gal Albertas Irmą sutiko jau mėnesį gyvendamas be žmonos?

„Taip ramiai juk nepasakysi žmogui, pragyvenęs 20 metų, kad susiradai kitą moterį, – sako 39 metų vyras.  – Aš visą laiką sakydavau, kad sulauksime visų vestuvių – sidabrinių, medinių, kad aš esu kitoks. Bet susiklostė kitaip.“

Priminsime, nuo mokyklos laikų Irmą pažįstantis Albertas sutiko ją mokėdamas baudą už greičio viršijimą. Tačiau jausmai suliepsnojo neiškart. Vis dėlto, kaip pripažįsta giminaičiai, nuo to laiko Albertas atsigavo ir džiaugėsi vėl pasijutęs esąs tikras vyras.

Jausmai nesusigulėjo?

Kol buvo areštinėje Lenkijoje, Albertas tikėjosi, kad būtent laikas padės nurimti aistroms ir sudėlioti visus taškus: jam, Irmai ir žmonai. 

Paklaustas, kurią iš jų myli ir kurios labiau pasiilgo būdamas nelaisvėje, vyriškis kukliai šypsojosi: „Gali mylėti tik vieną žmogų. Mylėjau visą laiką žmoną. Bet paskui ėmėme bartis (parodo rankomis, kad barėsi kaip žvėrys). Labiausiai pasiilgau vaikų. Aišku ir Irmos pasiilgau, ir galbūt žmonos. Kaip žmogus esu prieraišus.“

TV3 stopkadras/Verslininkas Albertas Linevičius
TV3 stopkadras/Verslininkas Albertas Linevičius

Laidoje kalbėjusi Angelina Zalatorienė paaiškino, kad šeimą išskyrė būtent šio protingo vyro aistra.

„Vyriškis turėjo atsilaikyti prieš tokią aistrą. Nesuvaldyta tokia aistra atneš daug sielvarto ar net gedulo“, – sakė astrologė.  Ji teigė, kad tokia pora neturi ateities. „Aš Albertui sakyčiau: tu gi bijai Irmos“, – pareiškė A.Zalatorienė.

Būdamas Lenkijoje vyras net neįtarė, kas vyksta Lietuvoje. Tik grįždamas iš šalies kaimynės jis gavo draugų žinučių ir sužinojo. Ir gandą, kad jo ranką puošia dingęs A.Šedžiaus laikrodis...

„Tai mano, tikrai ne Šedžiaus laikrodis. Jis brangus, bet ne toks brangus, kokio pasigedo A.Šedžius“, – juokėsi Albertas.

Bet ar jis iš tiesų jis myli Irmą?

Šis klausimas labiausiai nedavė ramybės TV laidos kūrėjams.

Kiek anksčiau Irma neslėpė, kad Alberto jausmai jai – labai svarbūs. Tačiau prašė tiesiogiai nekalbėti apie meilę, pirma pačiam suvokti savo jausmus.

„Ką iš tiesų jaučiu Irmai? Galbūt ir meilę. Dabar nenoriu apie tai šnekėti. Nėra kur skubėti. Ji turi po skyrybų susitvarkyti savo gyvenimą ir aš turiu susitvarkyti savo“, – sakė vyras.

Kol kas nepasipiršo

Albertas kol kas Irmai nepasipiršo. Jis tik prisipažino ją pabučiavęs į skruostą.

„Ne, Irma sakė, kad vestuvių nebus“, – juokiasi Albertas, tačiau atvirauja, kad Irma jam labai graži moteris. Ir kad kiekvieną laisvą minutėlę pagalvoja apie ją. Jie negyvena kartu, tačiau jausmai dėl to ne mažesni.

Tuo tarpu astrologė A.Zalatorienė tvirtina, kad Irmai reikia kitokio vyro: Jaučio (pagal horoskopą), didelio, turtingo. Vyro, dirbančio valdžios institucijose... 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką