Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Irūna Puzaraitė: „Dėl savo mylimo miesto padarysiu bet ką!“

Irūna Puzaraitė
V. Ovadnevo nuotr. / Irūna Puzaraitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Irūna, Tavo karjera televizijoje tęsiasi. Po darbo TV3 seriale „Drąsos kaina“ sulaukei LNK pasiūlymo dalyvauti naujame projekte „Supermiestas“ . Apsidžiaugei, kad galėsi atstovauti Marijampolei?

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Žinoma! Nors esu gimusi Lazdijuose, tačiau labai myliu Marijampolę. Pasižadėjau sau: kiek galėsiu, tiek prisidėsiu dėl pergalės šiame projekte. Juolab kad esu Marijampolės komandos kapitonė!

Yra žmonių, kurie gėdijasi savo šaknų, gimtojo miesto. Tu ne viena iš jų?

Galiu prieš visą Lietuvą drąsiai pasakyti: didžiuojuosi, kad esu suvalkietė. Nėra čia ko gėdytis! Man bus garbė atstovauti miestui, kuriame užaugau, praleidau labai daug laiko.

Kokiomis priemonėmis ketini pelnyti žiūrovų palankumą?

Kol kas esu nusiteikusi tik dainomis ir savo balsu padėti komandai. Tačiau jei reikės, imsiuosi visko. Dėl savo mylimo miesto padarysiu bet ką: šoksiu, vaidinsiu, atliksiu įvairius triukus. Man net būtų įdomu imtis ko nors, ko niekada gyvenime dar nesu dariusi (šypteli).

Jeigu sulauktum kvietimo filmuotis „Drąsos kainos“ tęsinyje, sutiktum net nedvejojusi?

Neabejotinai! Man labai patiko ši veikla. Tiesą pasakius, kai baigėme filmavimo darbus, apėmė keistas jausmas – tarsi tuštuma. Todėl mielai vėl pratęsčiau vaidybą. Ir visai nesvarbu, kad dažnai filmavimo aikštelėje reikėdavo būti jau 4 valandą ryto... Aplinkybės nesvarbios, kai dirbi tai, kas teikia begalinį malonumą. Apskritai man patinka, kai mano laikas suplanuotas valandomis ar net minutėmis. Tuomet galiu pasiekti geresnio rezultato.

Su grupe „Studentės“ filmuojiesi TV3 projekte „Vaikų balsas“. Ar lengvai priimate mažųjų savo klausytojų kritiką?

Su grupės merginomis esame daug patyrusios – tiek šilto, tiek šalto, todėl mokame priimti kritiką. Ir visai nesvarbu, ar ją išsako suaugusieji, ar vaikai. Esu įsitikinusi, kad mažųjų lūpomis kalba tik teisybė. Moterys meluoja geriau, o vaikai nemoka sakyti netiesos (šypteli).

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kaina
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką