Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Irūna Puzaraitė. Paleistuvės įvaizdis: erotika ar beskonybė?

Irūna Puzaraitė
Viganto Ovadnevo nuotr. / Irūna Puzaraitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Šaltas dušas – taip galėtume pavadinti po projekto „Žvaigždžių duetai“ lyderių Irūnos Puzaraitės (20) ir Mariaus Jampolskio (31) erotizuoto pasirodymo išsakytą nepaprastai aršią ir emocingą komisijos kritiką. „Beskonybė“, „vulgarumas“, „katastrofa“ – tokiais žodžiais buvo apibūdintas poros pasirodymas, kuriame Irūna įkūnijo meilės trokštančią laisvo elgesio merginą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Viganto Ovadnevo nuotr./Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė
Viganto Ovadnevo nuotr./Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė

Inga Valinskienė mus būtų supratusi

„Aš jaučiuosi puikiai, – kitą dieną po skandalingo filmavimo sakė Irūna. – Viską, ką suplanavome, atlikome tobulai. Tai buvo keturių komisijos narių nuomonė. Beje, iš kitų žmonių mes išgirdome daug gražių, padrąsinančių žodžių. Nors projekte esame vieni iš lyderių, gyvenime ne viskas rožėmis būna klota. Tačiau aš esu scenos žmogus, nieko nebijau ir toliau eisiu savo keliu. Šį kartą komisija mūsų nesuprato, bet aš nė trupučio dėl to nenuliūdau, atvirkščiai – juokiausi iš jų išsakytų komentarų. Neabejoju, jei šįsyk tarp komisijos narių būtų sėdėjusi Inga Valinskienė, ji tikrai būtų supratusi mūsų sumanymą.“

Kastytis Kerbedis (46): ne tokioms mažvaikėms vaidinti paleistuves

„Už šį pasirodymą aš galiu parašyti tik nulį“, – per projekto filmavimą žodžių į vatą nevyniojo Kastytis Kerbedis.
Kodėl scenos legenda šou lyderiams buvo toks griežtas? „Pasirodymas nebuvo blogas – jis pasibaisėtinas! Kažkokia beskonybė! Jei tam paradui vis dar vadovauja Laima Lapkauskaitė, kaip ji galėjo TAI leisti?! Buvo laaaaaabai neskanu. Jauna mergaitė tokiame gražiame projekte, o ne šiaip kažkokiame žemo lygio kabarete išdarinėja TOKIUS dalykus!

Gretos Skaraitienės nuotr./Kastytis Kerbedis
Gretos Skaraitienės nuotr./Kastytis Kerbedis

Apie kultūrą ar kažkokią režisūrą net nėra jokios kalbos. Kartais aš vartoju tokį žodį, kuris čia labai tiktų, – tai buvo debilu. Man net buvo gėda, kad dalyvauju tokiame šou. Jei būčiau išvydęs dar nors vieną tokį pasirodymą, būčiau atsikėlęs ir išėjęs. Ne tokioms mažvaikėms ir ne tokiu drastišku būdu reikia pelnyti žiūrovų simpatijas. Jei norima įkūnyti paleistuvę, viską reikia atlikti subtiliai, profesionaliai, nes nuo erotikos iki beskonybės – tik vienas žingsnis. Mane šokiravo tai, ką pamačiau.“

Laima Lapkauskaitė (48): kur rasti nevulgarią paleistuvę?

Viganto Ovadnevo nuotr./Laima Lapkauskaitė
Viganto Ovadnevo nuotr./Laima Lapkauskaitė

„Kai klausiausi komisijos vertinimų, stovėjau labai laiminga. Žinote, kodėl? Supratau, kad mano širdis vis dar jauna. Stebėdama pasirodymą, iškart supratau pagrindinę mintį – jaunos laisvo elgesio merginos troškimas mylėti. Man net į galvą nešovė mintis, kad kažkam šios puikios idėjos įgyvendinimas gali pasirodyti gašlus. Jei scenoje Irūna nebūtų elgusisi šiek tiek vulgariai, pasirodymo mintis nebūtų tinkamai perteikta – juk sunkiai rastume nevulgarią paleistuvę. Dar kartą pakartosiu – aš džiaugiuosi, kad nesu susenusi, ir tame pasirodyme neįžvelgiau nieko bloga. Nei Irūna, nei Marius tokios nepagrįstos kritikos pernelyg nesureikšmina“, – sako Laima.

Vaida Genytė (35): scenoje nieko panašaus neišdarinėjau

Viganto Ovadnevo nuotr./Vaida Genytė
Viganto Ovadnevo nuotr./Vaida Genytė

Įdomu, kad Irūnos sukurtas kurtizanės įvaizdis kaip niekada papiktino projekto komisiją, o prieš mėnesį žaviąją Dulsinėją – laisvo elgesio legendinio Don Kichoto mylimąją – įkūnijusi Vaida Genytė buvo įvertinta aukščiausiais balais. Kodėl moterims leidžiama tai, kas draudžiama jaunoms merginoms?

„Kolegų kritikuoti nenorėčiau – tai buvo jų pasirinkimas. Gal Marius ir Irūna turi savąją strategiją ir tuo keliu žengia pirmyn? Marius – talentingas aktorius, jo galvoje sukasi daug įdomių idėjų.
Dulsinėja – tai personažas iš miuziklo. Ne šiaip ėmiau ir sugalvojau, kad vaidinsiu paleistuvę. Netgi mano aprangos stilius buvo visiškai kitoks nei Irūnos. Be to, scenoje nieko panašaus neišdarinėjau, – juokiasi Vaida. – Vargu ar mano pasirodyme kažkas įžvelgė vulgarumo. Mano nuomone, jis buvo labai gražus, meniškas. Aš ribų neperžengiau. Irūnos ir Mariaus pasirodyme personažo nebuvo; tai labiau dviejų žmonių interpretacija. Sakyčiau – labai rizikinga. Tačiau aš netvirtinu, kad žiūrovams nepatiks. Žinote tuos lietuvius: kartais kuo kvailiau pasirodai, tuo daugiau balsų gauni.“

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką