Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 26d. 19:45 , atnaujinta: 2012 vasario 26d. 22:44

Iš „Chorų karų“ negrįžtamai pasitraukė Stano ir Panevėžio moterų pataisos namų choras

Panevežio moterų pataisos namų choras „Viltis“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Stano ir Panevėžio moterų pataisos namų choras

Sekmadienio vakarą TV3 eteryje vyko šeštoji projekto „Chorų karų“ laida. Joje penki projekte likę chorai atliko dainas iš įvairių filmų, miuziklų ir serialų. Laidai pasibaigus paaiškėjo, kad per dvi savaites mažiausiai žiūrovų ir komisijos palaikymo sulakė ir iš projekto pasitraukė Stano ir Panevėžio moterų pataisos namų choras.

Akmenės krašto Širdžių choras laidos metu atliko dainą iš serialo „Moterys meluoja geriau“. Komisijos nariai šią dainą pavadino kiek nuobodoka. Geriausiai dainą įvertino vakar gimtadienį atšventęs komisijos narys Mindaugas Stasiulis, iškėlęs lentelę su skaičiumi „dešimt“. Nedaug priekaištų turėjo ir maestro Virgilijus Noreika.

Akmenės krašto Širdžių choras ir „Ventukai“
Akmenės krašto Širdžių choras ir „Ventukai“

„Norėčiau pamatyti žmogų, kuriam nepatiko, bet aš esu didelis patriotas tarties ir vertimo kokybės“, – tarė komisijos narys V.Noreika, pakritikavęs kai kuriuose tekste netaisyklingai ištartus žodžius.

Komisijos narė Kristina Zmailaitė chorui buvo itin griežta. „Banaliai, perspaustai, megėjiškai“, –  kritiškai choro pasirodymą vertino ji. K.Zmailaitės manymu, Akmenės choras pasirinko silpną dainą, kuri visai nepatiko patiems choristams.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Kauno „Božolės“ choras ir grupė „Rondo“
Kauno „Božolės“ choras ir grupė „Rondo“

„Rondo“ ir Kauno rajono Božolė choras atliko kūrinį iš miuziklo „Mamma Mia“. Choras iš komisijos narių priekaištų nesulaukė ir buvo įvertintas keturiais dešimtukais. „Super“, –  reziumavo Edmundas Seilius.

K.Zmailaitė choristus pagyrė už tai, kad jie atkreipė dėmesį į laidos taisykles – pasirinko kūrinį iš miuziklo ir jį puikiai atliko, o V.Noreika atkreipė dėmesį į puikią pasirodymo choreografiją.

„Man labai patiko, jau nekalbant apie patį skambėjimą“, – sakė maestro.

Monika ir Kėdainių „Ledinis“ choras
Monika ir Kėdainių „Ledinis“ choras

Giulija su Monika ir Ledinis Kėdainių choras pasirinko kūrinį „Written in The Stars“ iš miuziklo „Aida“. M.Stasiulis šią dainą apibūdina ne kaip kėdainietišką raugintą agurkėlį, o kaip „aliejuje keptą baklažaną“, kurį buvo sunku „suvirškiti“ – suprasti.

K.Zmailaitė pastebėjo, kad šiai laidai choras galėjo pasirinkti ir kiek stipresnį kūrinį ir pagyrė choro generolę Moniką, kuri įtaigiai suvaidino savo personažą.

„Pradedu jus pamėgti, nes darotės vis įdomesni, vis nežinau, ko iš jūsų laukti“, – chorą gyrė komisijos narė.

Vilniaus rajono „Kaštoninis“ choras ir jo vadovė Katažina Nemycko
Vilniaus rajono „Kaštoninis“ choras ir jo vadovė Katažina Nemycko

Kaštoninis Vilniaus krašto choras ir Katažina Nemycko iš pradžių išgąsdino komisiją, pasirinkę dainelę iš rusiško animacinio filmo. Tačiau uždainavus chorui komisija liko be žado.

Komisijos nariai gyrė kompozitorių Deivydą Zvonkų, kuris iš paprasto kūrinio padarė „tikrą šedervrą“. „Jūs buvote fantastiški ir fantastiškos“, – sakė M.Stasiulis.

„Viskas buvo labai gerai ir labai puiku“, – choristus pagyrė ir V.Noreika.

Stano ir Panevėžio moterų pataisos namų Vilties choras pasirinko nuotaikingą dainą iš rusų filmo „Kaukazo belaisvė“. Nors K.Zmailaitė chorą pagyrė už nuotaikingą pasirodymą, tačiau pastebėjo, kad kūrinys buvo atliktas vidutiniškai.

Maestro Virgilijui Noreikai užkliuvo choro statiška ir vienoda choreografija, kurią apribojo pataisos namų salės sienos. O E.Seilius choro nares paragino ir pasibaigus projektui tęsti muzikinę veiklą, o chorui ir toliau gyvuoti pataisos namuose.

Bendra dviejų savaičių „Chorų karų“ turnyrinė lentelė:

1. Kauno rajono Božolė choras ir grupė „Rondo“

2. Kaštoninis Vilniaus krašto choras ir Katažina Nemycko

3. „Ventukai“ ir Akmenės krašto Širdžių choras

4. Giulija su Monika ir Ledinis Kėdainių choras

5. Stano ir Panevėžio moterų pataisos namų choras

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką