Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 3d. 17:59

Ignalinos eglė sužibo spalvotais drugiais: pagaminta iš gyventojų dovanotų šakų

Ignalinos kalėdinė eglutė
Ignalinos r. savivaldybės nuotr. / Ignalinos kalėdinė eglutė
Gruodžio 3-ąją Ignalinos Laisvės aikštėje sužibo Kalėdų eglė. Ir maži, ir dideli ignaliniečiai susirinko pasidžiaugti gražuole, kuri šiemet pasipuošė raudonais, mėlynais, žaliais drugiais ir šaltą bei snieguotą žiemos dieną sušildė pačiomis šilčiausiomis emocijomis. Svajonių Kalėdų laukimas Ignalinoje prasidėjo.

Visus pasveikino ir gražių, sveikų švenčių linkėjo savivaldybės meras Justas Rasikas, seniūnas Valentinas Rumbutis. Dėkota rajono gyventojams, kurie miesto eglei dovanojo savo eglučių šakų, jų prireikė daugiau nei 1500.

Su vaikučiais aikštėje linksmai bendravo ir žaidė, kartu pajudėti kvietė jų mylimi personažai Kakė Makė, Netvarkos Nykštukas ir, žinoma, mažuosius labai nudžiuginęs Kalėdų Senelis. Visi kartu jie ir įžiebė eglę, fejerverkų šviesom palydėtą.

Ignalinos r. savivaldybės nuotr./Ignalinos kalėdinė eglutė
Ignalinos r. savivaldybės nuotr./Ignalinos kalėdinė eglutė

Pasirodė Ignalinos vaikų kolektyvai ,,Labas“, ,,Kvintetas“, ,,Draugai“, ,,Pumpurėliai“. Veikė improvizuotas kalėdinių filmukų kino teatras ir kalėdinis paštas, o ant savivaldybės pastato rodyta kalėdinė instaliacija. Šventę savo koncertu papuošė renginio svečiai, ignaliniečių laukti atlikėjai Renata ir Deivis.

Na, o belaukiant šv. Kalėdų Ignalinoje bus ir daugiau šventinių renginių. Gruodžio 11 d. 10 val. Ignalinos rajono kultūros centre vyks Kalėdinės dirbtuvėlės. Gruodžio 16 d. nuo ryto miesto aikštėje šurmuliuos kalėdinė mugė, gatvėmis važinės šventinis traukinukas. Mažiesiems rajono gyventojams bei svečiams antrąją Kalėdų dieną 14 val. šventę miesto aikštėje surengs Kalėdų senelis, o vakare (18 val.) su nepakartojamu magišku pasirodymu Kultūros centre visų lauks Mantas Wizard ir Katažina. Gruodžio 30 dieną 17 val. rengiamas Padėkos vakaras kultūros puoselėtojams ir rėmėjams su Evelina Sašenko ir Pauliumi Bagdanavičiumi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką