Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 6d. 14:08

Iš Lino Adomaičio lūpų – kartūs žodžiai Mindaugui Rainiui už lėkštą Egidijaus Dragūno parodiją

Linas Adomaitis ir Mindaugas Rainys
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Linas Adomaitis ir Mindaugas Rainys

Nors ketvirtadienio vakarą Vilniaus naktiniame klube „Disco 311 Buddha“ vykusiame M.A.M.A. apdovanojimų nominantų vakare dainininkas ir kompozitorius Linas Adomaitis atrodė išties nuotaikingas, pasirodo, muzikantą renginyje tenkino ne viskas – penktadienio popietę muzikantas nepagailėjo karčių žodžių renginio vedėjui Mindaugui Rainiui, su kuriuo kelias minutes dalinosi viena scena.

M.A.M.A. nominantų vakaro metu L.Adomaitis kartu su Andriumi Murencevu-Pacu atliko kūrinį „Ji mano“. Energingą muzikantų pasirodymą įvertino publika – nepagailėjo aplodismentų ir palaikymo šūksnių. Pasibaigus pasirodymui L.Adomaičio pakalbinti į sceną užlipo renginio vedėjas, TV3 žurnalistas M.Rainys, kurio pasisakymai muzikantui itin nepatiko. 

Bendraudamas su L.Adomaičiu M.Rainys nutarė pokštauti – kelias minutes jis parodijavo dainininką Egidijų Dragūną: stengėsi pademonstruoti panašią kalbėjimo manierą, vartojo įsimintiniausias šio muzikanto citatas, kuriose neapsieinama be keiksmažodžių – juos M.Rainys reikšmingai nutylėjo.

Mindaugas Rainys
Mindaugas Rainys

Žmonės.lt primena skaitytojams, jog praėjusių metų M.A.M.A. apdovanojimuose E.Dragūną parodijavo Justinas Jankevičius – jo sukurtas šou žiūrovų buvo įvertintas itin puikiai ir netrukus tapo tikra interneto sensacija. 

Tačiau M.Rainiui, panašu, pasisekė kur kas prasčiau – aštrią nuomonę apie jo sukurtą parodiją L.Adomaitis parašė laiške savo gerbėjams. Čia taip pat aptarė ir M.Rainio jam užduotus klausimus – žurnalistas dainininkui stengėsi užduoti šmaikščius ir „sąmojingus“ klausimus, pavyzdžiui, kodėl L.Adomaičio brolio pavardė – Basanovas (Mario Basanov slapyvardžiu pasivadinęs Marijus Adomaitis – L.Adomaičio brolis, – aut.past.)

Žmonės.lt skaitytojams perpublikuoja muzikanto pasisakymą apie M.Rainio pasirodymą M.A.M.A. scenoje. 

Linas Adomaitis
Linas Adomaitis

„Draugai, vakar kaip visada mes su Andriumi Murencevu-Pacu energingai sudėliojome gabalą „Ji mano“ M.A.M.A nominantų vakare. Buvo super. Apskritai, vakarą praleidau gerai! Mane aplankė draugė Rūta iš Panamos, draugelis Tomelis iš Australijos, kartu prie vieno stalo sėdėjo aktorius Andrius Paulavičius ir „Eurovizijos“ dalyvis Andrius Pojavis su žmona. Juokėmės, kad mūsų staliukas labai jau internacionalus, temų – kalnas, bajeriai ir viskas, kaip priklauso.

Bet pasikalbėti norėčiau visai ne apie tai. Pakalbam apie provincialumą ir neskoningumą. Kelis kartus vakar renginyje nuskambėjo frazės, citatos ar parodijos iš SEL ir, kas įdomiausia, tai buvo visiškai neįdomu, neprofesionalu ir netgi nejuokinga. Mano bičiuliai, su kuriais buvau renginyje, svarstė: kam visa tai? Čia reklama Egiui ar panašiai?..

Draugai, sutiksit su manim, kad tas bajeris „daug šviesų ir garso“ – ne tai, kad atsibodęs, bet yra jau žiauriai nuvalkiotas. O kai renginio vedėjas užlipo į sceną ir pradėjo mane šnekint debilišku balsu, užduoti debiliškus klausimus, aš tikrai nesupratau, kas čia, kuo čia susiję? Ką jis parodijuoja – ar Dragūną, ar Jankevičiaus parodiją (iš praeitos M.A.M.A ceremonijos)? Kam to reikėjo? Tai buvo labai neskoninga. Faktas tas, kad pačiam Egiui p*****. Jo renginy jau rytoj bus daugiausia žmonių Lietuvos renginių istorijoje.

Parodija yra labai subtilus žanras. Ir jei tai atliekama profesionaliai, tai aš visuomet esu šio žanro gerbėjai, pavyzdžiui, kaip puikiai tai daro Jamie Foxx!!! Tai yra skanu ir profesionalu. Juokiasi net tie, kuriuos parodijuoja. Pats kažkada įrašiau gimtadieniui skirtą sveikinimą savo leidybinės kompanijos bosui Egio balsu. Įrašą tada internete kažkas iš „Bombos“ paviešino, jis pateko į M-1, TV3 ir t. t. Pats Egis tuomet man pasakė komplimentą, kad klausydamas to įrašo vienu momentu pagalvojo, jog tai jis pats šneka.

Aš taip pat b*** dėjau dėl vakar akibrokšto. Tačiau klausimas „kodėl mano brolio pavardė yra Basanovas?“ ar idiotiški eilėraštukai tiesioginiam etery apie mano pavardę... Ne bajeris, o šūdo krūva. Sorry, draugai, nepripažįstu feilo, nepripažino vakar ir tie, kas buvo salėje ir gūžčiojo pečiais... Kam įdomu, apie ką kalba, pažiūrėkite TV3Play.lt – yra visa ceremonija.“

Savo akimis išvysti, kaip M.Rainys parodijavo E.Dragūną, galite vaizdo įraše (parodija rodoma nuo 41-os įrašo minutės, prieš pasiekiant ją apsiginkluokite kantrybe: jums teks peržiūrėti kelias reklamas).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką