Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš LNK šokių projekto pasitraukė Egidijus Bavikinas, grįžo Gabrielė Martirosianaitė (nuotraukos)

Projekto akimirka
LNK nuotr. / Laidos filmavimo akimirka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šokas – taip būtų galima pavadinti Egidijaus Bavikino ir Simonos Aleksynienės iškritimą iš LNK projekto „Kviečiu šokti“. Projekto pradžioje buvęs vienvaldis lyderis, operos solistas neišlaikė pozicijų – iš pradžių smuko į turnyro lentelės vidurį, o po penkių savaičių iš viso iškrito. Kito mėnesio pabaigoje Egidijus ir Simona dar turės teisę šokti vilties šokį su kitomis spalio mėnesį iškritusiomis poromis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šį projekto „Kviečiu šokti“ vakarą netikėtai triumfavo iki šiol nemažai kritikuota Europos kiokušin karatė čempionė Rita Pivoriūnaitė: komisija Ritos ir Karolio Levanaičio porai skyrė visus dešimtukus, o salėje sėdinti penkių šimtų žmonių publika skandavo „dešimt“. Tačiau porą ant žemės nuleido namuose balsuojantys žiūrovai – kadangi sulaukė mažiausiai žiūrovų balsų, Rita su Karoliu atsidūrė saugioje penktoje turnyro lentelės vietoje, o triumfavo Rimas Valeikis ir Sandra Kniazevičiūtė.

Tradiciškai žiūrovai ir toliau labiausiai balsuoja už „šokančią mešką“ – Seimo narį Andrių Šedžių ir dainininką Radži. Tiesa, kurį laiką žiūrovų balsų lentelės viršuje puikavosi Jolantos Paulauskienės pavardė. Laidos pabaigoje politiko žmona nusileido į trečią vietą. Šedžius tarp žiūrovų buvo antras, o Radži – pirmas.

Komisijos nuomone, be Ritos su Karoliu, geriausi šeštadienį buvo R.Valeikis su S.Kniazevičiūte ir Sakalas Uždavinys su Viktorija Bajor.

Vilties, arba sugrįžimo, šokį šoko keturios poros: Danielius Polskis-Gabana ir Alina Malko, Gabrielė Martirosianaitė ir Edvinas Kregždys, Milda Bartašiūnaitė ir Andrius Jarackas bei Jonas Radzevičiaus ir Elena Uksaitė. Komisijos sprendimu į šou grįžo G.Martirosianaitės ir E.Kregždžio pora, iš projekto pasitraukusi dėl Edvino kojos piršto lūžio.

„Kviečiu šokti“ turnyro lentelė

1. Rimas Valeikis ir Sandra Kniazevičiūtė

2. Andrius Paulavičius ir Ingrida Mikštienė

3. Radži ir Ana Kapustina

4. Sakalas Uždavinys ir Viktorija Engelgardt-Bajor

5. Rita Pivoriūnaitė ir Karolis Levanaitis

6. Andrius Šedžius ir Beata Skaisgirytė

7. Jolanta Paulauskienė ir Andrius Uksas

8. Rūta Mikelkevičiūtė ir Adomas Norkūnas

9. Vilija Matačiūnaitė ir Artur Bajor

10. Egidijus Bavikinas ir Simona Aleksynienė

LNK nuotr./Projekto akimirka
LNK nuotr./E.Bavikinas su partnere

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką