Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 3d. 00:02

Iš „Žvaigždžių duetų“ iškrito Tina ir „Thundertale“

Laidos akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Laidos akimirka

Šį šeštadienį muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai“ buvo profesijų vakaras, kuriame visi dalyviai galėjo įgyvendinti savo vaikystės svajones.

Teisininkė Rūta Pentiokinaitė ir Merūnas „Duetuose“ pasirinko aktualią gamtosauginę temą ir tapo aplinkosaugininkais, Vilija ir Mantas Stonkus – kelininkais, Vita Pimpienė ir Ilja – vienuole ir angelu, Tina su „Thundertale“ – karžygiais. Agnė Armoškaitė su gilia sekretorės iškirpte viliojo langų valytoją Karolį Ramošką, Andrius Butkus sakė kunigo pamokslą, Evelina Sašenko tapo gailestingąja sesele, beviltiškai įsimylėjusia kareivį Jokūbą Bareikį. Aktorius Tomas Rinkūnas su Egle Jakštyte scenoje įkūnijo burtininkus, Jarmo ir Ruslanas Kirilkinas – briedžio ir besispyriojančio savo darbą dirbti Kalėdų senelio porą.

Komisija tradiciškai pirmąją vietą skyrė nepriekaištingai dainuojančiai Jokūbo Bareikio ir Evelinos Sašenko porai. Mažiausiai komisijos balų teko Mantui Stonkui ir Vilijai. Žiūrovai į pirmą vietą iškėlė Vitą Pimpienę ir Ilją. Susumavus rezultatus, šeštadienio profesijų vakare triumfavo Vita ir Ilja.

Jie pirmi buvo ir sudėjus dviejų savaičių rezultatus. Iškristi teko Tinai ir „Thundertale“. Galutinį žodį tars „Žvaigždžių duetų“ komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis.

Žvaigždžių duetų“ turnyrinė lentelė:

1. Vita Pimpienė ir Ilja Aksionovas

2. Rūta Pentiokinaitė ir Merūnas

3. Jokūbas Bareikis ir Evelina Sašenko

4. Tomas Rinkūnas ir Eglė Jakštytė

5. Jarmo ir Ruslanas Kirilkinas

6. Mantas Stonkus ir Vilija

7. Andrius Butkus ir Ona Kolobovaitė

8. Agnė Armoškaitė ir Karolis Ramoška

9. Tina ir „Thundertale“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką