Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išdaužęs MTV laidų vedėjo automobilio langus vyriškis nebandė bėgti

J.Bačelis užtikrino, kad pokalbis su P.Hilton nėra klastotė.
„Scanpix“ nuotr. / J.Bačelis sakė nesuprantąs, kuo apsvaigusiam vyriškiui užkliuvo jo automobilis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Naujienų portalui 15min.lt MTV laidų vedėjas Jonas Bačelis papasakojo, kaip vos daugiau nei prieš metus jo automobilio stiklus dėl nežinomų priežasčių ištvatino apsvaigęs vyriškis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jonas pasakojo, jog automobilį „Smart“ įsigijo tuomet, kai pradėjo dirbti MTV. Esą vaikinui norėjosi išvengti žvilgsnių viešajame miesto transporte. „Nesvarbu, kad realybėje galbūt niekas

Asmeninio albumo nuotr./Stilizuoti spermatozoidai ant Jono automobilio – draugų gimtadienio dovana automobilio savininkui.
Stilizuoti spermatozoidai ant Jono automobilio – draugų gimtadienio dovana automobilio savininkui.

ir nespokso į tave, tačiau kai pradedi dirbti televizijoje, ima persekioti jausmas, kad tave visi pažįsta, tiesiog paniškai imi bijoti žmonių. Aišku, vėliau tai praeina, tačiau noras būti nepriklausomu nuo viešojo transporto nugalėjo“, – pasakojo MTV laidų vedėjas.

Vyrukas tikino automobilį „Smart“ pasirinkęs skatinamas ekonominių ir ekologinių sumetimų. „Automobilį laikydavau po langais ir jokių problemų nebūdavo. Draugai gimtadienio proga papuošė mano automobilio išorę. Ant mašinos sparnų ir priekio atsirado daug baltų stilizuotų spermatozoidų, atrodė įspūdingai ir traukė akį“, – pasakojimą tęsė MTV laidų vedėjas.

Išdaužė langus

J.Bačelis pasakojo, kad 2008-ųjų kovo mėnesį jo automobilis taip patraukė atsitiktinio praeivio dėmesį, kad šis išdaužė jo langus.

Asmeninio albumo nuotr./Štai taip metus laiko atrodė Jono automobilis.

Štai taip metus laiko atrodė Jono automobilis.

„Buvo naktis, išgirdau smarkų trenksmą lauke. Garsas nebuvo panašus į dūžtantį stiklą. Be to, nė neįtariau, kad mano automobiliui nutiko kažkas negero. Po 15-os minučių į duris paskambino policija ir pasiteiravo, ar raudonas „Smart“ yra ne mano“, – pasakojo Jonas.

Jono teigimu, kaimynai pamatė, kaip girtas jaunuolis išdaužė jo mašinos langą. Vyras išdaužė galinį ir šoninį dešinyjį stiklus. „Jis buvo toks girtas, kad dar dešimt minučių stovėjo šalia automobilio ir net nebandė bėgti, todėl policija jį pričiupo tiesiog nusikaltimo vietoje“, – šypsosi vaikinas.

Kaip paaiškėjo vėliau, vyriškis, išdaužęs Jono automobilio langus tą pačią dieną buvo paleistas iš kalėjimo. „Tą pačią naktį jis vėl grįžo į areštinę, vėliau man reikėjo jo teisme dalyvauti“, – kalbėjo J.Bačelis.

Stiklus pakeitė plėvelė

Galinį savo automobilio langą J.Bačelis įsistatė iš naujo tik praėjus metams po incidento. Esą buvo sudėtinga rasti tokį stiklą už normalią kainą. „Laužynų pardavėjai taip užkelia kainą, kad galinis stiklas pas juos kainavo daugiau nei originalas. Todėl šoninį stiklą įsidėjau praėjus keliems mėnesiams po nemalonaus įvykio, o galinį – visai neseniai, kovo mėnesį“, – pasakojo MTV laidų vedėjas.

Kol Jono mašina buvo be stiklų, juos atstojo skaidri plėvelė. Paklaustas, ar nebijojo metus laiko automobilio laikyti lauke, kai stiklus buvo pakeitusi polietileno plėvelė, vaikinas tikino esąs išradingas. „Atrodė, lyg toks automobilio modelis ir turėjo būti“, – juokiasi Jonas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką