Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 21d. 19:48

Iškilmingame labdaros renginyje – garbūs svečiai ir puošnios damos: dalyvavo ir renginio ambasadorė V.Siegel

Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel, Asta Valentaitė, Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė, Loreta Stonkienė ir Visvaldas Matijošaitis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel, Asta Valentaitė, Johnas Caudwellas ir Modesta Vžesniauskaitė, Loreta Stonkienė ir Visvaldas Matijošaitis

Šeštadienį Viktorija Siegel ir daugelis kitų Lietuvos žinomų žmonių rinkosi į labdaros renginį. Čia jie susibūrė dėl kilnaus tikslo – paremti Lietuvoje kartais primirštamą dviračių sportą.

Bilietų į renginį, kaip 15min tikino Viktorija Siegel, šiandien jau buvo nelikę – juos šluote iššlavė aukoti pasiryžę žmonės. Specialiajam vakarui buvo numatyta ir išskirtinė programa – renginio metu pasirodė dainininkė Ieva Zasimauskaitė. Vėliau vyko aukcionas, per kurį surinkti pinigai planuojami skirti labdarai.

Verslininkas Danielius Bunkus ir jo sužadėtinė Viktorija Siegel, kurie jau ne pirmą kartą nepraleidžia progos prisidėti prie labdaros akcijų, šiemet ir vėl prisijungė prie rudenį Lietuvoje vyksiančio maratono.

Tiesa, labdaros renginio idėja kilo garsiai dviratininkei ir čempionei Modestai Vžesniauskaitei, kuri apsilankiusi savo vaikystės sporto bazėje Lietuvoje nustebo, kokiomis sunkiomis sąlygomis auginami būsimi dviračių sporto čempionai.

Renginio akimirkos – galerijoje:

Ji įkūrė labdaros fondą „Auginam Lietuvai čempionus“, o renginio ambasadore pakviesta tapti artima bičiulė Viktorija Siegel. Ji kartu su sužadėtiniu Danieliumi Bunkumi šia proga įsiamžino specialioje fotosesijoje.

„Aš Modestai pasiūliau pagalbą, o ji man pasiūlė tapti šio renginio organizatore. Būti ja yra ir garbė, bet kartu ir didelė atsakomybė, kadangi aš esu labai atsakingas žmogus, kai ko nors imuosi, noriu, kad viskas būtų šimtu procentų“, – apie savo dalyvavimą renginyje 15min kalbėjo Viktorija.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Labdaros renginio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Labdaros renginio akimirka

Kaip tikino žinoma mergina, užkietėjusi sportininkė ji nėra, tačiau pats labdaros konceptas yra itin artimas jos širdžiai.

„Aš esu labai labdaringas žmogus, tik galbūt garsiai apie tai nekalbu“, – atviravo Viktorija ir pridūrė, jog turi bent porą daugiavaikių šeimų, kurias su vyru visada stengiasi paremti.

„Nikolės drabužių niekada nepardavinėju – viską atiduodu šeimoms. Paprastai mes randame šeimas, ten nuvažiuojame, apžiūrime, ko jiems labiausiai reikia, galbūt kokios technikos, gal maisto produktų“, – apie tai, kaip su sutuoktiniu įsilieja į labdaros veiklą, pasakojo V.Siegel.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Labdaros renginio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Labdaros renginio akimirka

Viktorija pripažino – kadangi jai tai pirmas organizuojamas tokio pobūdžio renginys Lietuvoje, jauduliuko buvo. Tačiau nusivylusi ji neliko – rodos, lietuviams labdaros konceptas yra lygiai toks pats artimas, kaip ir užsieniečiams.

„Labai smagu, kad tiek daug žmonių atsiliepė į kvietimą aukoti“, – džiugesio neslėpė mergina.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką