Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iškritusios iš LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ poros šoks sugrįžimo šokį

M.Bartašiūnaitė ir A.Jarackas
LNK nuotr. / M.Bartašiūnaitė ir A.Jarackas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

LNK „Kviečiu šokti“ projektas per mėnesį nuo jo pradžios neteko talentingų ir kūrybingų porų – Gabrielės Martirosianaitės ir Edvino Kregždžio, Erikos Santos ir Dainiaus Dimšos, Mildos Bartašiūnaitės ir Andriaus Jaracko, Jono Radzevičiaus ir Elenos Uksaitės. Vienus iš projekto išbalsavo žiūrovai, kitus pakirto netikėtos traumos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tačiau šį šeštadienį, kaip ir kiekvieno mėnesio pabaigoje, visos iš šokių projekto iškritusios poros šoks vilties, arba sugrįžimo, šokį ir turės šansą sugrįžti ant „Kviečiu šokti“ parketo. Jų likimą spręs „Kviečiu šokti“ komisija.

Sugrįžimo į projektą viltimis gyvena „Mis Lietuva“ Gabrielė Martirosianaitė, projektą palikusi dėl partnerio Edvino kojos piršto traumos.  „Tik pasitraukusi iš šokių supratau, kiek daug netekau. Per tuos kelis pasirodymus įgijau pasitikėjimo savimi – drąsiai šoku prieš 700 žiūrovų Teatro arenoje, pradėjau nebebijoti kritikos. Man dabar trūksta adrenalino – labai laukiu šio šeštadienio, kai vėl sugrįšiu ant parketo“.

Gabrielė su pagijusiu partneriu Edvinu sugrįžimo šokiui stato naują rumbą. „Ji bus su modernaus šokio elementais, visiškai kitokia. Paėmiau valdžią į savo rankas, nes jeigu tai paskutinis mano pasispardymas, tai noriu išeiti iš projekto pakelta galva. O jei grįšime, jausimės buvę to verti“, – įsitikinusi Gabrielė.

Tuo tarpu iš LNK „Kviečiu šokti“ iškritusi sekspertė Milda Bartašiūnaitė skeptiškai nusiteikusi dėl grįžimo į projektą. „Nematau prasmės. Plastmasinės šypsenos nespėjau pasikeisti į porcelianinius dantis, – turėdama omenyje Ievos Šimukauskienės pastabą apie jos netikrą, t.y. plastmasinę šypseną, kalbėjo Milda.

„Be to, kokia prasmė sugrįžti dar savaitei? Vis tiek išbalsuos“, – nusivylusi kalbėjo mergina. Tačiau šokdama vilties šokį ji sakė padarysianti viską, nes į projektą nori sugrįžti jos partneris Andrius Jarackas.

Praėjusią savaitę projektą palikęs Jonas Radzevičius sako esąs dėkingas likimui už galimybę patirti tai, apie ką niekada nesvajojo. „ Tai buvo mano gyvenimo nuotykis ir aš mėgavausi kiekviena jo akimirka. O tiems, kas lieka, linkiu, kad jų kojos judėtų jų širdies rimtu“, – atsisveikinimo nuotaikomis gyvena  „Teleloto“ vedėjas Jonas Radzevičius.

„Kviečiu šokti“ su vilties šokiu – šeštadienį 19 val. per LNK.

15min.tv – nemokama televizija internete.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką