Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 31d. 17:54

Išrinkite: „Greiti ir įsiutę 2011“

Lietuvos garsenybės 2011-aisiais nevengė pažeidinėti kelių eismo taisyklių
15min.lt nuotr. / Lietuvos garsenybės 2011-aisiais nevengė pažeidinėti kelių eismo taisyklių

2011-aisiais garsūs Lietuvos žmonės pasižymėjo ne tik gražiais kūrybiniais darbais. Kaip ir eiliniai mirtingieji, jie pažeidė kelių eismo taisykles – vieni viršijo greitį, kiti nevengė sėsti prie vairo apsvaigę, treti neleistinai pasišalino iš įvykio vietos.

Primename garsiausiai nuskambėjusius žinomų žmonių prasižengimus ir kviečiame išrinkti 2011-ųjų garsenybę-pažeidėją.

Ramūnas Cicėnas

Redo Vilimo/BFL nuotr./Ramūnas Cicėnas
Ramūnas Cicėnas

Neblaivus automobilio nesuvaldęs ir avariją padaręs aktorius Ramūnas Cicėnas prarado vairuotojo pažymėjimą ketveriems metams ir bus priverstas patuštinti piniginę 4,5 tūkst. litų. Gruodį Vilniaus apygardos teismas atmetė aktoriaus Ramūno Cicėno skundą, kuriuo vyras prašė švelnesnės bausmės.

Aktorius rugsėjo viduryje, apie 00.30 val. sostinės Žvalgų g. ir Kalvarijų g. sankryžoje, vairuodamas automobilį „Audi TT“, trenkėsi į šviesoforą ir jį nuvertė. Policijos komisariate R.Cicėnui nustatytas 2,06 promilės girtumas.

Ramūnas Rudokas

BFL nuotr./Aktoriaus Ramūno Rudoko teisminis procesas nukeltas į birželio pabaigą.
Ramūnas Rudokas

Klaipėdos apygardos teismas gruodį atmetė Ramūno Rudoko apeliacinį skundą: vairavimu išgėrus kaltinamas aktorius dvejiems metams neteko vairuotojo pažymėjimo, jam paskirta ir 2 tūkst. litų bauda.

R.Rudokui administracinė byla iškelta už incidentą gegužės 29-osios vakarą Nidoje. Vietos pareigūnai gavo duomenų, kad artistas sėdo prie vairo neblaivus. Pareigūnai po kelių minučių sulaikė automobilį Taikos gatvėje. Iš jo, kaip pasakojo pareigūnai, išlipo akivaizdžiai apsvaigęs R.Rudokas ir jo bičiulis Tadas Karosas. R.Rudokas nesutiko tikrintis blaivumo, nepateikė nei vairuotojo pažymėjimo, nei automobilio dokumentų.

Radžis Aleksandrovičius

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Radžis Aleksandrovičius teisme
Radžis Aleksandrovičius teisme

Lapkritį teismas paskelbė nutarimą administracinio teisės pažeidimo byloje, kurioje protokolas už zaporožiečio vairavimą be dokumentų buvo surašytas garsiajam romui Radžiui Aleksandrovičiui. Pažeidėjui Vilniaus miesto 1-ojo apylinkės teismas nurodė sumokėti 1 250 litų baudą.

ATP protokolą policininkai popscenos ir televizijos žvaigždei R.Aleksandrovičiui buvo surašę už tai, kad rugpjūčio 21 dienos vakarą sostinės Kalvarijų gatvėje jis vairavo automobilį ZAZ, bet pareigūnams nepateikė vairuotojo pažymėjimo, taip pat neturėjo transporto priemonės dokumento ir civilinės atsakomybės draudimo. R.Aleksandrovičius vairuotojo pažymėjimo neturi, šio dokumento jis niekada ir nebuvo įgijęs.

Jonas Čepulis

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Jonas Čepulis
Jonas Čepulis

Lapkritį iš dainininko Jono Čepulio ketveriems metams buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas, skirta bemaž 4 000 litų bauda. Pernai sausį didelio ir galingo džipo viename Užupio gatvės kiemų nesuvaldęs pramogų pasaulio atstovas sukėlė avariją ir pasišalino iš įvykio vietos.

Kaip rašė 15min.lt, teismas siekė išsiaiškinti situaciją su pačiu J.Čepuliu, tačiau televizijos projekte „Dangus“ išgarsėjusio vyro nesurado net policija, todėl teisėja ryžosi išnagrinėti bylą vairuotojui už akių.

Marius Jovaiša

Nikitos Morozovo nuotr./Marius Jovaiša žada užveisti neregėtą ąžuolų girią.
Marius Jovaiša

Gruodį teismas paskelbė netikėtą nutarimą byloje dėl garsaus fotografo Mariaus Jovaišos avarijos ir pasišalinimo iš įvykio vietos. Bendrovės „Unseen pictures“ direktorius, fotoalbumo „Neregėta Lietuva“ autorius 38 metų Marius Jovaiša kol kas negali lengviau atsikvėpti.

Administracinio teisės pažeidimo bylą dėl limuzino BMW 750 ir vienatūrio „Mazda Premacy“ avarijos išnagrinėjęs Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas paskelbė, kad byla dėl jos trūkumų sugrąžinama policijai.

Palmyra Galkontaitė

LRT nuotr./Palmira Galkontaitė
Palmira Galkontaitė

Lietuvos televizijos žurnalistei, laidų vedėjai Palmirai Galkontaitei nemalonumų su teisėsauga kilo, kaip ji pati sako, dėl menkniekio – įbrėžto svetimo automobilio. Tiesa, nedidelis prasižengimas, kurį nagrinėja teismas, gali turėti skaudžių pasekmių. „Tiesiog važiuodama į darbą prasilenkiau su automobiliu ir nubraukiau šoną. Aš nubraukiau, va ir viskas“, – 15min.lt yra sakiusi 51-erių laidos „Nepriklausoma paieškų tarnyba“ vedėja.

Arūnas Storpirštis

Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./„Per žinias bus agurkai ir Storpirštis!“ – teisme šmaikštavo aktorius, manantis, kad jo padarytas KET pažeidimas net nevertas visuomenės dėmesio.
Arūnas Storpirštis

Vilniaus apygardos teismas rugpjūtį atmetė aktoriaus A.Storpirščio skundą dėl žemesnės instancijos teismo nutarimo atimti iš jo vairuotojo pažymėjimą ir skirti 3 000 litų baudą. Kaip birželį skelbė 15min.lt, Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas nutarė pusmečiui atimti vilniečio A.Storpirščio (gim. 1950 m.) vairuotojo teises ir skirti piniginę baudą, nes garsus aktorius daugiabučių kieme padarė smulkią avariją ir pasišalino iš įvykio vietos.

Česlovas Gabalis

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Česlovas Gabalis
Česlovas Gabalis

Smulkią avariją padaręs ir iš įvykio vietos pasišalinęs dainininkas Česlovas Gabalis rugsėjį buvo nubaustas 100 litų bauda. Teismas pripažino Česlovą Gabalį kaltu dėl eismo įvykio, per kurį nežymiai apgadintos abi transporto priemonės, tačiau neįžvelgė vairuotojo tyčios dėl pasišalinimo iš įvykio vietos.

Kaip žinoma, balandžio 1-osios vakarą „Forum Palace“ mašinų stovėjimo aikštelėje Č.Gabalis, vairuodamas „Toyota Camry“ automobilį, važiuodamas atbuline eiga atsirėmė į juodą „Lexus“, kurį, pasirodo, buvo palikęs kitas žinomas pramogų pasaulio veikėjas Mundis.

Lauryna Anusevičiūtė

BFL/Tado Umaro nuotr./L.Anusevičiūtė vadinama seksualių pupyčių bose: ji išgarsėjo kaip „Vakaro žinių“ kalendoriaus projektų vadovė bei viena iš „Olialia party“ vakarėlių organizatorių.
L.Anusevičiūtė

Už blondinišką poelgį kelyje teisėjai rugsėjo mėnesį trejiems metams atėmė „Olialia“ mergaičių bose vadintos Laurynos Anusevičiūtės vairuotojo pažymėjimą ir skyrė 3 000 litų baudą.

„Liudytojo V.B. paaiškinime nurodyta, kad jis matė, kaip šviesiaplaukė mergina, kuri kalbėdama telefonu vairavo automobilį „Nissan Almera“ ir išvažiuodama iš stovėjimo vietos atbuline eiga, kliudė stovintį automobilį „Toyota Corolla“, – ši ištrauka iš bylos medžiagos atspindi 25 metų Laurynai Anusevičiūtei brangiai kainavusio poelgio aplinkybes.

Moteris pinigine bauda ir teisių atėmimu trejiems metams nubausta už tai, kad 2011 m. gegužės 13 d. prie sostinės Konstitucijos prospekto 25-ojo pastato padarė smulkią avariją ir pasišalino iš įvykio vietos.

Stasys Brundza

Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr/Stasys Brundza
Stasys Brundza

Verslininkui ir praeityje garsiam lenktynininkui Stasiui Brundzai dėl mažareikšmio incidento šiemet buvo iškelta administracinio teisės pažeidimo byla. Teisme jis pasakojo, kad gegužės 31 dieną, apie vidurdienį, važiavo sostinės Gynėjų gatve ir pasuko į Lukiškių skersgatvį, kuris yra itin siauras, ten visada būna sustatyta daug transporto priemonių.

Priešais atvažiavo „Audi A6“. Norėdamas prasilenkti, visureigį „Land Rover Range Rover“ vairavęs S.Brundza per daug pasitraukė į dešinę ir kliudė „VW Golf“ veidrodėlį. „Jei policija nesugeba įvertinti aplinkybių, prašysime ekspertizės“, – dar liepos mėnesį žurnalistams yra sakęs S.Brundza. Vairuotojas kategoriškai neigė savo kaltę, kaltino pareigūnus nekompetencija, o galimai nukentėjusį vairuotoją – nesąžiningumu ir noru pasipelnyti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką