Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 28d. 09:42

Išrinkite: Netikėčiausios garsenybių skyrybos 2012-aisiais

Garsiausios 2012-ųjų metų skyrybos
Žmonės.lt nuotr. / Garsenybių skyrybos 2012 metais

2012-ieji pažėrė itin daug vestuvių, meilės romanų ir piršlybų. Tačiau ne visiems širdies reikalai klostėsi puikiai, mat per šiuos metus įvyko ir labai netikėtų skyrybų. Kai kurios jų trenkė it perkūnas iš giedro dangus, kitos – tebuvo formalumas, įteisinęs anksčiau nutrūkusius santykius. Žmonės.lt skaitytojus kviečiame pažvelgti į garsiai nuskambėjusių skyrybų sąrašą ir išrinkti pačias netikėčiausias.

Savo nuomonę išsakykite balsuodami straipsnio pabaigoje esančioje apklausoje!

Aktorius Vytautas Šapranauskas 2012-aisiais išsiskyrė su Daiva Šapranauskiene. Daugiau kaip prieš 10 metų pasukę skirtingais keliais, sutuoktiniai pagaliau prisiruošė nutraukti apie tris dešimtmečius trukusią santuoką. Šapranauskai į Vilniaus 2-ąjį apylinkės teismą dėl skyrybų kreipėsi bendru sutarimu. Su D.Šapranauskiene aktorius turi du vaikus: sūnų Gytį ir dukterį Judrę. Žinomas aktorius šiuo metu puoselėja santykius su kone perpus jaunesne grupės „ŠarkA“ nare Ieva Stasiulevičiūte.

Gintarė Latvėnaitė ir Ramūnas Cicėnas
Gintarė Latvėnaitė ir Ramūnas Cicėnas

Skirtingais keliais pasuko aktorių pora Ramūnas Cicėnas ir Gintarė Latvėnaitė. Iširusioje šeimoje jokių dramų nebeliko – Gintarė Latvėnaitė ir Ramūnas Cicėnas jau seniai buvo pasukę skirtingais keliais., tačiau teisinius skyrybų formalumus susitvarkyti menininkai prisiruošė tik 2012-aisiais. Gintarė ir Ramūnas susituokė 2005-ųjų vasarą, po beveik septynerių metų draugystės. Aktorių šeimoje gimė du berniukai. Skirtingais keliais pasukę menininkai vieniši neužsibuvo. R.Cicėnas ėmė artimai bendrauti su aktore Rimante Valiukaite, o G.Latvėnaitė – su kolega Kirilu Glušajevu.

Mantas Wizard ir Karolina Liukaitytė
Mantas Wizard ir Karolina Liukaitytė

Po penkerių metų draugystės išsiskyrė orų pranešėja Karolina Liukaitytė ir magas Mantas Wizard. Mergina neslėpė, jog šalia jos jau yra kitas vyras – perpus vyresnis verslininkas Arnas Jurskis. Tiesa, Mantas ir Karolina tikino, jog trečias asmuo skyryboms įtakos neturėjo, o pora skirtingais keliais pasuko be pykčių ir iki šiol vienas kitą vadina bičiuliais.

Itin netikėtomis 2012-ųjų skyrybomis tapo Donato Baumilos-Dūnio ir jo žmonos bei dukrytės motinos Dainės Baumilės santykių pabaiga. Nors pora dar oficialiai neišsiskyrė, tačiau Donatas nevengia viešai demonstruoti jausmų naujai savo mylimajai šokėjai Rasai Židonytei, su kuria vyras susipažino šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. D.Baumila tikino, jog jausmai žmonai išblėso dėl užklupusios rutinos, tačiau skyrybos paspartino tarp jo ir R.Židonytės užgimusi aistra.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Donatas Baumila ir Dainė Baumilė
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Donatas Baumila ir Dainė Baumilė

Žurnalistas Rimas Bružas šiemet išsiskyrė su žmona Nomeda Bružiene. Teismas prieš Kalėdas sostinėje patvirtino poros ištuoką abipusiu sutarimu. Tai jau antra iširusi R.Bružo santuoka. Daugiau nei prieš dešimtmetį Rimas Bružas gyvendamas Klaipėdoje buvo sukūręs šeimą su žurnaliste Edita Užkuraite, tačiau po vestuvių praėjus vos pusmečiui, pora pasuko į skirtingas puses. Į Vilnių R.Bružą atviliojo meilė Gretai Jansonaitei, po to vyras dar puoselėjo romantiškus jausmus su garsiomis moterimis – operos soliste Asmik Grigorian, vėliau – aktore Gabriele Bartkute.

Šie metai dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei atnešė ir skyrybas, ir naujus jausmus. Moteris po dvejų metų draugystės išsiskyrė su atlikėju iš Vokietijos – Elvinu Dandeliu. Rūta skyrybų priežasčių nekomentavo, tačiau buvo kalbama, jog atstumas tarp Lietuvos ir Vokietijos poros santykiams neišėjo į naudą. Vis dėlto, dainininkė ilgai neliūdėjo ir dabar jau turi naują sužadėtinį – Rolandą.

V. Ovadnevo nuotr./Rūta `čiogolevaitė ir Elvinas Dandelis
V. Ovadnevo nuotr./Rūta Ščiogolevaitė ir Elvinas Dandelis

Birželį teismas oficialiai išskyrė aktorių Marių Jampolskį ir jo žmoną Aistę Jampolskienę. Sutuoktiniai prašymą juos išskirti teismui buvo pateikę bendru sutarimu. Marius su Aiste jau keletą metų nebegyveno kartu. Pora augina mažametį sūnų. M.Jampolskio širdį prieš kelis metus buvo užkariavusi operos solistė Ona Kolobovaitė, tačiau jųdviejų draugystė nutrūko. Šią gegužę aktorius ir laidų vedėjas M.Jampolskis susižadėjo su savo drauge Renata Uzialkaite.

Atlanta ir Donatas Kisielius
Atlanta ir Donatas Kisielius

Dainininkė Elena Puidokaitė-Atlanta ir jos mylimasis, teisininkas Donatas Kisielius šiemet, po ketverių metų draugystės pasuko skirtingais keliais. Nors atlikėja neigė gandus apie skyrybas, vėliau paaiškėjo, jog jie buvo ne iš piršto laužti. „Mes turbūt buvome labiau draugai, nei mylimieji“, – skyrybų priežastį anuomet aiškino Atlanta. Po išsiskyrimo Donatas ir Elena liko bičiuliais.

2012-aisiais išsiskyrė dizaineris Aleksandras Pogrebnojus ir jo žmona Salomėja Marcinkevičiūtė. Sutuoktiniai kartu nebegyveno jau daugiau nei metus, tad susituokę jie išgyveno tik maždaug trejus mėnesius. Dizaineris šiemet Varėnos rajone vedė manekenę Moniką Račiūnaitę ir jau susilaukė pirmagimio.

Marina Bui ir Jaroslavas Avgustas
Marina Bui ir Jaroslavas Avgustas

Vilniaus pirmajame apylinkės teisme buvo nutraukta penkerius metus trukusi buvusios dainininkės Marinos Bui ir jos sutuoktinio Andrejaus Daščenkos santuoka. Po skyrybų moteris pasiliko mergautinę Bui pavardę, o dukters Ešlės globos teisės atiteko dabar jau buvusiam jos vyrui Andrejui. Netrukus Marina išsiskyrė ir su savo nauju mylimuoju Jaroslavu Avgustu, tad moteris šiemet išgyveno net dvejas skyrybas.

Buvusi manekenė, modelių agentūros „Image Group model management“ bendraturtė Meda Jonaitytė-Anaya ir „Tele-3“ įkūrėjos Liucijos Baškauskaitės sūnus Vėjas Raulas Anaya oficialiai išsiskyrė liepos mėnesį. Nors ir susituokusi, pora gyveno atskirai – Meda rūpinosi savo verslo reikalais Lietuvoje, o jos vyras, buvęs krepšininkas V.Anaya, mažuosius sportininkus treniravo ir dirbo su sutrikusio vystymosi vaikais Los Andžele.

Mundis su žmona Violeta
Mundis su žmona Violeta

Skandalingomis tapo verslininko ir dainininko Edmundo Štenger-Mundžio ir Violetos Štenger skyrybos. Šiemet Violeta apkaltino savo vyrą smurtu, o Edmundas pareiškė, kad su žmona jau metus nebegyvena kartu. Tiesa, ikiteisminis tyrimas dėl žmonos sumušimo Mundžiui buvo nutrauktas, o sutuoktiniai iki šiol dar oficialiai neišsiskyrė. Jiedu nevengė viešai žiniasklaidoje aiškintis santykių ir dalytis savo atžalų globos.

Gerokai anksčiau skirtingais keliais pasukusi pora – dainininkė Aistė Pilvelytė ir verslininkas Vladas Motieka tik šiemet prisiruošė išsiskirti oficialiai. Sutuoktiniai dėl santuokos nutraukimo kreipėsi bendru sutarimu ir išsiskyrė gražiuoju. „Dėl kitų moterų, dėl kitų vyrų, dėl to, kad meilė, sako, praeina... Galiu drąsiai sakyti, kad lietuviai vyrai labai išlepę“, – anksčiau apie skyrybų priežastis kalbėjo A.Pilvelytė.

Butauto Barausko nuotr./Aistė Pilvelytė ir Vladas Motieka (2006 m.)
Butauto Barausko nuotr./Aistė Pilvelytė ir Vladas Motieka (2006 m.)

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką