Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 13:31

Išrinkite: Netikėčiausios garsenybių skyrybos 2013-aisiais

Ričardas ir Jurga Anusauskai, Gintarė Gurevičiūtė ir Linas Karalius, Austėja Jablonskytė ir Jogaila Morkūnas, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir Dainius Budrys, Natalija Bunkė ir Danielius Bunkus, Asmik Grigorian ir Mykolas Vildžiūnas
Žmonės.lt nuotr. / Ričardas ir Jurga Anusauskai, Gintarė Gurevičiūtė ir Linas Karalius, Austėja Jablonskytė ir Jogaila Morkūnas, Daiva Tamošiūnaitė ir Dainius Budrys, Natalija ir Danielius Bunkai, Asmik Grigorian ir Mykolas Vildžiūnas

2013-ieji pažėrė ne tik daug santuokų, meilės prisipažinimų, pasipiršimų bei naujų porų, bet ir skyrybų. Gyvenimas – nenuspėjamas, todėl pasukti skirtingais keliais nusprendė ne viena tobula laikyta pora. Vienų skyrybos buvo daug kam netikėtos ir dramatiškos, o kitos – tiesiog oficialiai užbaigė jau gerokai anksčiau nutrūkusius santykius. Žmonės.lt kviečia skaitytojus išrinkti netikėčiausias 2013-aisiais įvykusias žinomų žmonių skyrybas. Savo nuomonę išsakykite balsuodami straipsnio pabaigoje esančioje apklausoje!

Beveik aštuonerius metus draugavusių Gintarės Gurevičiūtės ir Lino Karaliaus santykiai braškėti pradėjo balandžio pradžioje, kuomet Gintarė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pakeitė santykių statusą iš įsipareigojusios į vienišos. Tuomet L.Karalius apsimetė nieko nežinąs, tačiau nepraėjus nė mėnesiui pora atvirai prisipažino, kad pasuko skirtingais keliais. Po skyrybų jiedu liko draugais ir ne kartą kartu dalyvavo įvairiuose renginiuose.

Gintarė Gurevičiūtė ir Linas Karalius
Gintarė Gurevičiūtė ir Linas Karalius

Žinia, jog verslininkai Jurga ir Ričardas Anusauskai daugiau nei po dviejų santuokos dešimtmečių nusprendė išsiskirti, buvo netikėta net geriems jų pažįstamiems. Balandžio pradžioje sutuoktiniai paskelbė norintys skirtis abipusiu sutarimu dėl išblėsusių jausmų. Gegužės pabaigoje teismas patenkino jų prašymą ir oficialiai nutraukė santuoką.

Jurga ir Ričardas Anusauskai
Jurga ir Ričardas Anusauskai

2011-aisiais birželį vestuves atšokę Natalija ir Danielius Bunkai į teismą su prašymu nutraukti santuoką bendru sutarimu kreipėsi 2013-ųjų spalio 31 dieną. Lapkričio 21-ąją poros meilės istorijoje teismas padėjo tašką – jiedu buvo oficialiai išskirti. Vasaros pradžioje apie braškančią santuoką pasklidusius gandus N.Bunkė neigė, tačiau jau mažiau negu po keturių mėnesių Bunkai nusprendė santuokos nebegelbėti ir kreipėsi į teismą dėl skyrybų.

Luko Balandžio nuotr./Natalija Bunkė ir Danielius Bunkus
Luko Balandžio nuotr./Natalija Bunkė ir Danielius Bunkus

Operos solistė Asmik Grigorian ir aktorius bei režisierius Mykolas Vildžiūnas susitikinėti pradėjo 2011-aisiais. Iki įsiplieskusių romantiškų santykių jiedu vienas kitą pažinojo aštuonerius metus. 2013-ųjų liepą poros santykiai nutrūko, o M.Vildžiūnas ilgai vienišas nebuvo – nauji jausmai netrukus įsižiebė aktorei Oneidai Kunsungai.

Luko Balandžio nuotr./Asmik Grigorian ir Mykolas Vildžiūnas
Luko Balandžio nuotr./Asmik Grigorian ir Mykolas Vildžiūnas

Šešiolika metų santuokoje išgyveno krepšinio treneris Darius Maskoliūnas ir metais jaunesnė jo žmona Aidija. Sutuoktiniai prašymą skirtis pateikė abipusiu sutarimu, birželio pradžioje jiedu buvo oficialiai išskirti. Jau prieš kelerius metus vieša paslaptimi tapo tai, kad buvusį „Žalgirio“ krepšininką romantiški santykiai susaistė su žavia šviesiaplauke Inga Granatiene.

Darius Maskoliūnas
Darius Maskoliūnas

TV3 sporto žinių vedėja Vlada Musvydaitė-Baranauskienė išsiskyrė su savo sutuoktiniu Mantvydu Baranausku. Žinia apie subyrėjusius santykius pasklido balandžio pabaigoje. Pora susituokė 2008-aisiais Druskininkuose.

Vlada Musvydaitė švenčia 30-ąjį gimtadienį
Vlada Musvydaitė

Garsus iliuzionistas Arvydas Gaičiūnas su trylika metų jaunesne žmona Aurelija išsiskyrė kovo mėnesį. Skyrybų iniciatorius buvo Arvydas, užuolankom kalbėjęs, kad dėl pabirusių santykių kaltas jo žmonos melasDetalizuoti, kaip buvo sugriautas pasitikėjimas, iliuzionistas nepanoro. Pora kartu buvo vienuolika metų.

Arvydas Gaičiūnas su žmona Aurelija
Arvydas Gaičiūnas su žmona Aurelija

Žinia apie Daivos Tamošiūnaitės ir jos vyro Dainiaus Budrio skyrybas pasklido kovą. Tuomet moteris teigė neturinti atsakymų, dėl ko subyrėjo jos šeima. Anot jos, vyras tiesiog išėjo iš namų, nieko nepaaiškinęs. Daiva ir Dainius susituokė 2006-aisiais, pora turi dukrą Adelę, kurios susilaukė 2002 metais, dar iki tuoktuvių.

Daiva Tamošiūnaitė-Budrė su vyru Dainiumi
Daiva Tamošiūnaitė-Budrė su vyru Dainiumi

Pačioje metų pradžioje atlikėjas Algimantas Minalga-Soliaris savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė esąs vienišas. Su kauniete manekene Egle Štandtaite jiedu draugavo ketverius metus. 2012-ųjų pabaigoje pora buvo trumpam išsiskyrusi, tačiau vėl susitaikė. Vis dėlto po Naujųjų metų nepraėjus nė kelioms savaitėms Algimantas ir Eglė galutinai pasuko skirtingais keliais.

Algimantas Minalga-Soliaris ir Eglė Štandtaitė
Algimantas Minalga-Soliaris ir Eglė Štandtaitė

Konkurso „Mis Lietuva 2008“ nugalėtoja Gabrielė Martirosianaitė ir jos mylimasis verslininkas Ramūnas Berkmanas susitikinėjo dvejus metus. Žinia apie judviejų skyrybas viešai pasklido sausio pradžioje, nors apie braškančius santykius portalui Žmonės.lt Gabrielė buvo puse lūpų užsiminusi dar 2012-ųjų gruodį. Apie asmeninį gyvenimą atvirauti nelinkusi tituluota gražuolė teigė, kad pasukti skirtingais keliais pora nusprendė dėl išblėsusių jausmų.

Gabrielė Martirosianaitė ir Ramūnas Berkmanas
Gabrielė Martirosianaitė ir Ramūnas Berkmanas

Liepos 27-ąją, po ketverių metų draugystės, prie altoriaus turėjo žengti „ventukas“ Juozas Butnorius ir jo išrinktoji Viktorija Vanagaitė, tačiau liepos pradžioje pora atšaukė vestuves ir pasuko skirtingais keliais. Kaip pasakojo Juozas, nebuvo kokios nors konkrečios skyrybų priežasties, o po jų jiedu su Viktorija liko draugais.

Asmeninio albumo nuotr./Juozas Butnorius su sužadėtine Viktorija
Asmeninio albumo nuotr./Juozas Butnorius ir Viktorija

Po trejų metų draugystės santykių krizės neatlaikė ir stilistės Austėjos Jablonskytės bei televizijos laidų vedėjo Jogailos Morkūno pora. Gegužę pradėjusiems byrėti santykiams paskutinis taškas buvo padėtas liepos pabaigoje. Stilistės širdį greitai užkariavo naujas mylimasis – architektas Justinas Žalys.

Austėja Jablonskytė ir Jogaila Morkūnas
Austėja Jablonskytė ir Jogaila Morkūnas

Rugsėjo pabaigoje teismas oficialiai išskyrė dar vieną porą – laidų vedėją Andrių Rožicką ir jo žmoną Aureliją. Pora dėl santuokos nutraukimo kreipėsi bendru sutarimu. Aurelija ir Andrius Rožickai skirtis nusprendė po 12 metų, praleistų santuokoje. Pora susituokė 2001-aisiais, o iki vestuvių kurį laiką jau gyveno kartu.

Andrius Rožickas
Andrius Rožickas

Dizainerė Daiva Urbonavičiūtė ir jos vyras Skomantas Janonis skyrybų prašymą pateikė rugpjūčio 19-ąją bendru sutarimu. 2008 metų vasario mėnesį susituokusi pora pasukti skirtingais keliais nusprendė santuokoje išgyvenę daugiau nei penkerius metus. Daivos ir Skomanto šeimyninę laimę ne kartą buvo užtemdę šešėliai. Praėjus vos vieneriems metams po santuokos, dešimčia metų jaunesnis dizainerės sutuoktinis išsikraustė iš bendrų namų ir laiką leisdavo su kita mergina, tačiau vėliau Daiva atleido savo vyrui.

D.Urbonavičiūtė ir S.Janonis
D.Urbonavičiūtė ir S.Janonis

Atlikėja Raimonda Masiulytė rugpjūčio pradžioje išsiskyrė su šešeriais metais vyresniu savo vyru pakistaniečiu Sherazu Iqbalu Langirialiu. 2009-aisiais susituokusi pora į teismą dėl skyrybų kreipėsi bendru sutarimu. Skyrybų priežastimi Raimonda įvardijo nesusiklosčiusius santykius, kuriems, kaip ji pati teigė, buvo per jauna, o po trijų mėnesių draugystės įvykusios vestuvės buvo pernelyg skubotas žingsnis.

Asmeninio albumo nuotr./Raimonda Masiulytė
Asmeninio albumo nuotr./Raimonda Masiulytė

Vasarą Lietuvoje laiką leidęs egzotiškos išvaizdos modelis Tuen Simonas Phamas romantiškus santykius puoselėjo su lietuve Ieva Povilauskaite. Kelerius metus su pertraukomis trukusi judviejų draugystė iširo rugpjūčio pradžioje. Tuomet Simonas teigė, kad jausmai išblėso dėl nuolatinio jo keliavimo ir atstumo, atitolinusio juodu vienas nuo kito.

Tuen Simonas Pham ir Ieva Povilauskaitė
Tuen Simonas Phamas ir Ieva Povilauskaitė

Beveik trejus metus buvusi laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė romantiškus santykius puoselėjo su pokerio žaidėju Kristijonu Andruliu. Liepos pabaigoje skirtingais keliais pasukusi pora savo santykių viešai nekomentavo. Tikėtina, kad porai draugauti sutrukdė atstumas, mat K.Andrulis tuomet daugiausiai laiko praleisdavo Las Vegase.

Pokerstarsblog.com ir 15min.lt nuotr./Kristijonas Andrulis ir Aistė Paškevičiūtė
Pokerstarsblog.com ir 15min.lt nuotr./Kristijonas Andrulis ir Aistė Paškevičiūtė

Rugpjūčio pradžioje netikėtai išsiskyrė dar viena sutuoktinių pora – Seimo nario Petro Gražulio žmona Raminta paprašė skyrybų dėl sutuoktinio kaltės. Moteris vyrą įtarė neištikimybe, įvardijo, kad P.Gražulio dažnai nebūdavo namuose, jis nesirūpindavo šeimos reikalais. Spalį daugiau kaip 23 metus trukusią santuoką oficialiai nutraukė teismas. Pora susilaukė keturių vaikų – dviejų sūnų ir dviejų dukterų.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Petras Gražulis
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Petras Gražulis

Lapkričio 5-ąją padėtas taškas „Mis Lietuva 1996“ titulo savininkės Daivos Anužytės-Kasiulaitienės ir verslininko Petro Kasiulaičio skyrybų procese. Sutuoktiniai apie byrančius santykius prisipažino jau prieš dvejus metus. Iki šeimą ištikusios krizės aštuonerius metus kartu gyvenę ir dvi mažametes dukras auginantys Kasiulaičiai į teismą kreipėsi bendru sutarimu. D.Anužytė teigė, kad santykiai subyrėjo dėl to, kad juodu buvo labai skirtingi žmonės ir nepateisino vienas kito lūkesčių.

Daiva Anužytė
Daiva Anužytė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką