Dabar populiaru
Publikuota: 2017 vasario 4d. 10:47

Išrinkite žaviausią šou „Aš – superhitas“ dalyvę: balsuokite apklausoje

KOTRYNA
KOTRYNA

Šeštadienio vakarą tiesioginės transliacijos metu startuos naujas muzikinis realybės šou „Aš – superhitas“. Dėl šlovės ir piniginio prizo, verslo ir kultūros parko „Gariūnai“ įsteigtos dovanos – 10 tūkstančių eurų – susirungs dešimt talentingų dalyvių, jie įsikurs patalpose, kur jau netrukus kiaurą parą juos filmuos kameros, o savaitgaliais jų lauks nenuspėjamos muzikinės kovos dėl išlikimo.

Projekto komisija atrinko net dešimt dalyvių – penkis vaikinus ir penkias merginas. Pastarosios – viena už kitą žavesnės ir ryžtingesnės atlikėjos, sakančios, kad dėl užsibrėžto tikslo galėtų padaryti beveik viską.

Jauniausia projekto dalyvė, šviesių garbanų savininkė Kotryna – tikras viesulas. Mergina prisipažįsta savo tikslo – laimėjimo – sieksianti bet kokiomis priemonėmis. „Dėl savo svajonės esu pasiruošusi nugriauti visus kalnus ir patraukti į šalį visus man trukdančius žmones. Jei jie nesitrauktų gražiuoju, patraukčiau bloguoju būdu. Visiems geras nebūsi“, – sako Kotryna.

DOVILĖ
DOVILĖ

Nuo jos nė kiek neatsilieka ir save keistuole vadinanti Dovilė, kuri prisipažino ne tik vis dar esanti skaisti, bet ir dažnai mėgstanti įsivelti į įvairias avantiūras – keliauti nežinodama tikslo, gyventi svetimoje šalyje, o savo drąsą įrodė dar atrankų metu – paprašyta nė nemirktelėjusi padarė špagatą.

ELVINA
ELVINA

Fatališka moterimi lengvai galima pavadinti tamsiaplaukę galingo balso savininkę Elviną, kurią dauguma televizijos žiūrovų gali ir atpažinti – mergina dalyvavo jau ne viename muzikiniame projekte. Mergina jau turi nemažai koncertinės patirties, o laisvalaikį skiria draugams – yra tikra vakarėlių siela.

MONIKA
MONIKA

Ilgaplaukė blondinė Monika – tikra vilioklė, kuri savo grožiu kartais pasinaudoja ir nekilnojamojo turto agentės darbe. „Visą laiką kažką pardavinėju: įmonėse – produktus, gyvenime – save. Bet kur eidama, į projektą ar į naujo darbo pokalbį – turi parduoti save“. Bet nesupainiokite – save parduoti – Monikai reiškia atkreipti į save dėmesį, sužavėti, patraukti savo asmenybės bruožais – seksualumu ir gudrumu.

Iš Kupiškio kilusi Valda papirks paprastumu – nuoširdžiai bendrauti ji stengiasi su kiekvienu sutiktu žmogumi. Nors užaugo tiksliuosius mokslus palaikančių tėvų šeimoje, Valda širdyje visuomet buvo menininkė – tuo bandys įtikinti ir kiekvieną gerbėją.

VALDA
VALDA

Netrukus prasidėsiančio projekto vedėjais tapo net trys žinomi žmonės – Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, dainininkas Vaidas Baumila ir aktorius Marius Repšys. Projekto kūrėjai pasakoja, kad visus tris naujojo TV3 šou vedėjus žiūrovai išvys kiekvieną šeštadienį tiesioginio eterio metu, kur tiesiai iš verslo ir kultūros parko „Gariūnai“ bus transliuojamos išlikimo kovos.

Nuspręskite ir išrinkite – kuri iš muzikinio projekto „Aš – superhitas“ dalyvių yra žaviausia jums?

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką