Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išrinktos konkurso „Mis Aukštaitija“ finalo dalyvės

Konkurso „Mis Aukštaitija“ finalistės
R.Grubinsko nuotr. / Konkurso „Mis Aukštaitija“ finalistės
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį Panevėžyje rinkosi žaviausios Aukštaitijos merginos, kurios dalyvavo atrankoje į „Mis Aukštaitija 2014“ finalą. Buvo atrinkta penkiolika gražuolių, jos gegužės 10 dieną varžysis įspūdingame finaliniame šou, kuris vyks J.Miltinio dramos teatre.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusiais metais atgaivintas „Mis Aukštaitija“ konkursas ir šiemet sulaukė merginų dėmesio. Į atranką užsiregistravo dalyvės iš Panevėžio, Ukmergės, Pasvalio, Vabalninko, Miežiškių, Subačiaus ir Kauno.  Deja, ne visos merginos galėjo atvykti į atranką, tačiau komisija išrinko dalyvių penkioliktuką, kurių dabar laukia įtemptas pasiruošimas finalui.

Renginio organizatorė „Ievos grožio studija“ vadovė Ieva Žiukaitė-Damaševičienė, džiaugėsi, kad praėjusių metų renginys sulaukė daug panevėžiečių ir miesto svečių dėmesio, o konkurse dalyvavusios merginos gali pasigirti itin džiugiais pasiekimais. 

„Gaila, kad šiais metais užsiregistravo mažiau dalyvių negu pernai, bet jos tikriausiai išsigando ganėtinai aukštų standartų. Praėjusių metų renginio atgarsiai iki šiol girdimi, o konkurso finalistės gali pasidžiaugti įspūdingais pasiekimais, tad ir šių metų dalyvėms teks gerokai paplušėti, kad galėtų didžiuotis savimi, – apie atrankos dalyves kalbėjo I.Žiukaitė-Damaševičienė. – Atrankoje dalyvavusios merginos jaudinosi, kai kurios parodė, jog nepasitiki savimi, jautėsi įtampa ir matėsi drebančios rankos, tačiau visos, kurios buvo atrinktos į finalą turi savitumo, charizmos ir žavesio. Kiekviena jų gali puikiai pasirodyti finale“. 

Gana gausus būrys komisijos narių vertino merginų išvaizdą, iškalbą, charizmą bei eleganciją. Jie negailėjo merginoms klausimų. Komisijos narys „Rasos&Christian Mados Studijos“ vadovas Christian Rieke kelioms merginoms uždavė klausimų anglų kalba, tad joms teko improvizuoti, viena jų į sceną pasikvietė ir savo vaikiną, kad padėtų išsisukti bei žaviai atsakyti į užduotus klausimus. 

Renginio metu net trys žavios merginos, stebėjusios renginį, išdrįso užsiregistruoti ir taip pat sudalyvauti atrankoje. Nors jos nebuvo pasiruošę kalbos, tačiau puikiai pasirodė scenoje ir net dvi iš jų pasirodys finaliniame šou.

R.Grubinsko nuotr./R.Grubinsko foto. Kelios merginos, stebejusios rengini, isdriso uzsiregistruoti
R.Grubinsko nuotr./Kelios merginos, stebėjusios renginį, išdrįso užsiregistruoti

Atrankos komisijos narė, modelių agentūros įkūrėja Ernesta Elzbergaitė džiaugėsi dalyvių drąsa ir tikino, jog iš atrinktų merginų išsiskiria keletas favoričių. „Pagirtina, kad buvo merginų, kurios renginio metu užsiregistravo ir užlipo į sceną. Dažnai jaunos merginos turi kompleksų, bijo ir neišnaudoja visų galimybių. Kartais joms reikia nedidelio postūmio, tad džiugu, jog kai kurios pasinaudojo šia puikia galimybe, – kalbėjo E.Elzbergaitė. – Merginos tikrai šaunios, tikrai turėjome iš ko rinktis ir net matau keletą favoričių. Įspūdis tikrai geras ir nuoširdžiai džiaugiuosi, kad vyksta tokie renginiai“.

Gegužės 10 d. J.Miltinio dramos teatre vyks finalinis šou. Kadangi Panevėžys tituluojamas kultūros sostine, tad renginio organizatoriai finaliniame šou akcentuos įvairių šalių kultūrą. Prisistatymo metu merginos turės vilkėti tautinius drabužius bei papasakoti iš kur jos kilusios, kuo ypatingas jų kraštas, gimtasis miestas. Elegancijos rungtyje merginos perteiks Prancūzijos dvasią ir rafinuotą eleganciją. Talentų rungtyje dalyvės taip pat turės susieti savo gabumus su kultūrine tema. Bikini pristatyme merginos turės pristatyti egzotinių šalių kultūrą.

„Pažadame išskirtinį vakarą, kuriame koncertuos ir Donatas Montvydas. Labai džiaugiamės, kad turime puikių rėmėjų, be kurių šis renginys neįvyktų. Jau antrus metus mus remia Christian Rieke, tokių žinomų ženklų kaip „Upulupu“ bei „Rasos&Christiano Mados studijos“ vadovas. Tad finalo metu gražuolės pasipuoš įspūdingomis suknelėmis, o žiūrovai galės išvysti puikų finalinį renginį“, – džiaugėsi renginio organizatorė I.Žiukaitė-Damaševičienė.

Remigijus Grubinsko nuotr./R.Grubinsko foto. Komisijoje dalyvavo ir praejusiu metu Mis Aukstaitija titula pelniusi Justina Ieva
Remigijus Grubinsko nuotr./Komisijoje dalyvavo ir praėjusių metu Mis Aukštaitija titulą pelniusi Justina Ieva

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką