Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2019 sausio 3d. 19:17

Išsigandusi atlikėja Mia bandė pabėgti iš „Atspėk, kas dėžėje“ filmavimo: „Aš negaliu“

Vilija Pilibaitytė-Mia ir Donata Virbilaitė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Vilija Pilibaitytė-Mia ir Donata Virbilaitė

15min ir toliau tęsia kiekvieną savaitę vis didesnio populiarumo sulaukiantį projektą „Atspėk, kas dėžėje“, kur žinomi pramogų pasaulio atstovai privalo išbandyti savo drąsą. Ir nors vieni su šiuo išbandymu susidoroja kiek lengviau, panišką gyvačių baimę jaučiančiai atlikėjai Vilijai Pilibaitytei-Miai sekėsi sunkiai – ji bandė pabėgti iš studijos.

Naujausioje „Atspėk, kas dėžėje“ laidoje dalyvauja dvi geriausios draugės, atlikėjos Vilija Pibilaitytė-Mia ir Donata Virbilaitė. Jos, kaip ir visi kiti projekto dalyviai, laidos taisykles sužinojo tik atvykusios į studiją. Tik pamačiusios paslėptą dėžę draugės pradėjo klykti, o Mia net bandė pabėgti.

Kaip joms sekėsi visos laidos metu? Ar Mia susidorojo su savo baime? Ir ar draugės atspėjo, kas slepiasi dėžėje – tai pamatysite naujausioje 15min projekto „Atspėk, kas dėžėje“ serijoje.

Išvyskite naujausią laidą čia:

Siūlome nepraleisti „nepavykusių kadrų“ serijos, kuri tikrai kiekvienam sukels juoko audrą. Taip pat – atlikėjų Monikos Linkytės ir Monikos Marijos Paulauskaitės premjeros, kuri taip pat baigėsi neapsakomais klyksmais.

Laidoje įsiamžino ir stilistų duetas „ŠaŠa“, „Zip FM“ duetas Orijus Gasanovas su Simona Albavičiūte-Bandita. Savo drąsą bandė ir niekada nenustygstantys draugai Naglis Bierancas ir Marija Grabštaitė. Laidoje taip pat dalyvavo Ironvytas su atlikėja Dileta Meškaite, o kalėdiniame iššūkyje sudalyvavo ir Monika Šalčiūtė su savo mylimuoju.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką