Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 3d. 13:45

Išsiskyrė 1100 laidų ZIP FM ir „Radiocentro“ eteryje sukūręs Gedo ir Timūro duetas

Gedas Saročka ir Timūras Augucevičius
Nendrės Žilinskaitės nuotr. / Gedas Saročka ir Timūras Augucevičius
Kalendorinę žiemą ZIP FM pasitinka pokyčiais programoje. Po puspenktų metų darbo drauge, skiriasi šios radijo stoties duetas – Gedas Saročka ir Timūras Augucevičius. Vyrai tiesioginiame ZIP FM eteryje sukūrė apie 600 laidų, dar bene tiek bičiuliai sugeneravo dirbdami „Radiocentre“.

„Duetas skambėjo labai gerai. Tai buvo mūsų radijo stoties desertas. Tačiau vyrams prireikė gryno oro, pokyčių, naujovių. Džiaugiuosi, kad abu liko ZIP FM ir toliau kurs gerą produktą“, – sako ZIP FM laidų vedėja ir programų direktorė Ieva Kakariekaitė.

Būtent ji tapo naująja Timūro partnere ryto laidoje „ZIP rytas“. Iškart po jų eteryje pasirodys Gedo ir Eglės Kernagytės-Dambrauskės duetas.

Iširus Gedo ir Timūro duetui, beveik metus ZIP FM eteryje dirbanti Eglė Jurgaitytė „užsidirbo“ autorinę laidą. Ją radijo stoties klausytojai girdės darbo dienomis nuo 14 iki 16 val.

Sauliaus Čirbos nuotr. /Gedas Saročka ir Eglė Kernagytė
Sauliaus Čirbos nuotr. /Gedas Saročka ir Eglė Kernagytė

„1100 laidų. Skaičius įspūdingas. Matant jį norisi sau pačiam per petį paplekšnoti. Bet norisi ir naujų potyrių, pasitikrinti kaip skambame su kitais kolegomis. Aš ir Eglė Kernagytė.... sakyčiau, svajonės pildosi. Esame pasiruošę kitam 1100“, – juokiasi G.Saročka.

Sauliaus Čirbos nuotr. /Timūras Augucevičius ir Ieva Kakariekaitė
Sauliaus Čirbos nuotr. /Timūras Augucevičius ir Ieva Kakariekaitė

„Aš džiaugiuosi kolegų sėkme. Gedas su Egle Kernagyte dabar turi savo laidą ir sužibės dar labiau. Eglės Jurgaitytės sėkme radijuje aš neabejoju. Ji labai talentinga.

Tas rytinis meilės ir pozityvumo inkubatorius, kurį mes buvome sukūrę savo trijulėje, užaugino visus iki šio momento, kai mus mėgstantys klausytojai gali dar labiau mėgautis ZIP FM visą dieną. Šie pokyčiai yra tik į gera“, – sako T.Augucevičius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

26:55
01:14
01:25

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką