Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 26d. 15:24

Išsiskyrė „Mis Lietuva 2011“ Ieva Gervinskaitė ir prodiuseris Innomine: meilę puoselėjo beveik 4 metus

Ieva Gervinskaitė ir Rolandas Venckys-Innomine
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Ieva Gervinskaitė ir Rolandas Venckys-Innomine

Šiltus jausmus vienas kitam puoselėję konkurso „Mis Lietuva 2011“ nugalėtoja Ieva Gervinskaitė ir populiarios grupės „Lilas ir Innonime“ narys Rolandas Venskys pasuko skirtingais keliais. Pora apie savo santykius niekada neatviravo, tačiau 15min šią žinią patvirtino pati Ieva.

„Tai įvyko jau seniai, todėl labai nenorėčiau plėstis. Niekada nebuvau linkusi komentuoti asmeninio gyvenimo, nepykite, tačiau ir šį kartą susilaikysiu nuo detalių", – 15min sakė Ieva Gervinskaitė.

Hiphopo dueto „Lilas ir Innomine“ narys Rolandas mieliau linkęs kalbėti apie muziką, kūrybą ar ateities planus. O kreipęsis į jį su klausimu apie antrąsias puses gali labai smarkiai prašauti.

Viešumoje retai pastebima pora kartu buvo beveik ketverius metus, tačiau apie jų draugystę žiniasklaida sužinojo tik 2018 metų vasarą. Tą kartą jie kartu buvo pastebėti Nelly koncerte.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ieva Gervinskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ieva Gervinskaitė

„Tikrai nieko neslepiame, bet ir nesistengiame į fotografų objektyvus pakliūti. Tiesiog gyvename paprastų žmonių gyvenimą“, – 15min anksčiau kalbėjo Ieva.

Mykolo Romerio universitete pabaigusi teisės ir valdymo bakalauro studijas, vėliau gavusi ir magistro diplomą, tituluota gražuolė kardinaliai pakeitė savo gyvenimą. Anksčiau jos laukė interviu ir susitikimai įžymybių vakarėliuose, o vėliau džiaugėsi paprastu darbu.

2019 metais Ieva prisijungė prie Sauliaus Skvernelio rinkimų štabo. Ji pasakojo sąmoningai pasirinkusi kelią išeiti iš viešumos, tačiau teigė suprantanti, kad nuo žiniasklaidos dėmesio šį kartą pabėgti nepavyks.

„Tik šis kontekstas man patinka kur kas labiau, – kalbėdama su 15min sako Ieva. – Pasitraukusi iš viešumos atsidaviau darbui, mokslams, karjerai, o lemiamu metu, kai Sauliui prireikė visų jį palaikančių paramos, prisijungiau prie jo komandos. Tiesa, manęs niekada nežavėjo politikės kelias, tiesiog taip gyvenime susidėliojo, kad atsidūriau tokioje pozicijoje.“

Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr./Konkurso nugalėtoja Ieva Gervinskaitė
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr./Konkurso nugalėtoja Ieva Gervinskaitė

Savo noru iš viešumos pasitraukusi Ieva Gervinskaitė sako suvokusi, kad pramogų pasaulyje ne viskas auksu žiba. Tad ir dabar grįžimą apsvarsčiusi iš visų pusių, tačiau guodė mintis, kad šį kartą daugiausia dėmesio sulauks jos darbai, o ne asmeninis gyvenimas.

„Viešumas turi kelias puses. Po grožio konkurso susidūriau su vienokiu vertinimu, o būti žinomai dėl savo darbo yra kiek kitaip. Tada ir žmonės, ir pats save vertini kitomis akimis. Jaučiu daugiau prasmės, nei dalyvaudama vakarėliuose ar parduotuvių atidarymuose, tai nelabai tiko mano asmenybei“, – pripažįsta Ieva.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Saulius Skvernelis, Ieva Gervinskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Saulius Skvernelis, Ieva Gervinskaitė

Paklausta apie ateities planus, I.Gervinskaitė juokiasi į prezidento kėdę nesitaikysianti, tačiau gyvenimui ne kartą iškrėtus pokštą, pripažįsta, kad ateityje viskas gali susidėlioti kiek kitaip.

„Niekada negalvojau apie politikės kelią, nors buvo šimtai situacijų, kai tą patį sakiau apie grožio konkursus, tačiau atsitiko taip, kaip atsitiko. Bent jau šiuo metu apie tam tikrus postus negalvoju, man patinka užkulisinis darbas, o ne paradinė pusė politikoje dirbančių žmonių“, – sako Ieva.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:08
01:11
02:10

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką