Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 17d. 12:52

„Iššūkis - mis Lietuva“: auganti konkurencija iš realybės šou išstumia kukliausias dalyves

Realybės šou „Iššūkis – mis Lietuva“ dalyvėms – Smorigino šokių pamoka.
Organizatorių nuotr. / Realybės šou „Iššūkis – mis Lietuva“ dalyvės

Ilgai stebėjusios viena kitą skirtingose užduotyse ir provokacijose merginos įvedė savotišką džiunglių įstatymą.

 Jos iš projekto pradėjo šalinti, jų manymu, mažiausiai pasireiškusias, tyliausias koleges. Stipriausias konkurentes, panašu, merginos ruošiasi išbalsuoti artėjant „Mis Lietuva 2009“ finalui. Draugiškai bendraujančios gražuolės kiekvieną kartą vis labiau bijo būti išbalsuotos, o pamačiusios lapelį su užrašytu savo vardu, aiškinasi, kuriai ir kodėl neįtiko.

Šį kartą užduotys merginas atpalaidavo, jos užmiršo konkurenciją, pademonstravo savo gerasias puses, atsivėrė, bet tik trumpam. Tol, kol vėl atėjo metas išbalsuoti dar vieną dalyvę.

Profesionalaus aktoriaus Andriaus Žebrausko pamoka merginas privertė nusimesti visas kaukes. Jau po pirmos užsiėmimų valandos merginos išsipasakojo mokytojui didžiausias savo baimes ir kompleksus. Andrius savo ruožtu pateikė merginoms netradicinį scenos, kamerų ir milžiniškos auditorijos baimių įveikimo planą. Kiekviena projekto dalyvė kartu su mokytoju turėjo pamiršti visas visuomenės normas ir taisykles.

„Nebijokite, nesistenkite būti protingom, negalvokite per daug, septynis kartus nematuokit, o vieną kartą pjaukit. Pamirškit kameras, negalvokite, kaip aš čia dabar atrodau, kuris čia mano profilis gražesnis. Tiesiog grožis yra kitur, ir mes tai suprasim,“- merginoms žadėjo Andrius Žebrauskas.

Iš pirmo žvilgsnio lengvi judesio ir atsipalaidavimo pratimai nebuvo taip paprastai įveikiami. Mokytojas kantriai, žingsnelis po žingsnelio, kiekvieną dalyvę traukė iš kiauto. Dalyvės atsipalaidavo, kone pamiršo, kad yra stebimos filmavimo kamerų ir atskleidė tamsiausias savo ydas bei šviesiausius charakterio bruožus.

„Mokytojas labai moka įtikinti ir priversti patikėti savimi. Visos atsipalaidavom ir vykdėm viską, ką mums liepė“, - įspūdžiais dalinosi Jelena Koroliova.

Šį sekmadienį „Iššūkyje- mis Lietuva“ pagaliau bus išspręstas Renatos Jurkutės erotinių nuotraukų skandalas. „Mano dalyvavimas čia yra ant ribos. Galėčiau iškristi, arba man gali nebeleisti dalyvauti“, - projekto dalyvėms guodėsi Renata. Ji teigė, jog aktams pozavo tik dėl savęs, asmeniniam albumui, tačiau, nuotraukoms paplitus po internetą, mergina teigia labai išsigandusi. Iškilus dar kai kuriems dviprasmiškiems fotosesijos faktams Renata pati pasiprašė išleidžiama iš projekto. Šį sekmadienį ir paaiškės - liks R. Jurkutė projekte ar keliaus namo.

Antroji laidos užduotis atvėrė realybės šou dalyvių silpnąją pusę. Apsilankius Vilniaus trečiuosiuose vaikų globos namuose, paaiškėjo, jog ne visos merginos gali būti puikiomis grožio ambasadorėmis. Suskirstytos į dvi grupes jos turėjo išsiaiškinti, kokių priemonių, buitinės technikos ar žaislų reikia globos namams. Nusiteikusios organizuoti labdaringą akciją, pažadėjusios atiduoti dalelę savo širdies, pamačiusios vaikus merginos sutriko. Vos išvydus, kad ne visi mažyliai lengvai bendrauja, kad kai kurie turi fizinę negalią, kai kurių gražuolių veidus sukaustė baimė.

„Buvo tokių vaikučių su negalia. Su tokiais mažyliais bendrauti be įtampos neišeina. Kiekviena pasirinko bendrauti su tuo vaikučiu, kuris atrodė mielesnis “, - dėstė Indrė Graužinytė.

Iššūkis - mis Lietuva“ dalyvės ne tik turės surasti rėmėjų globos namams, bet ir suorganizuoti vaikų mėgstamiausių dainininkų labdaringą koncertą. Mėgstamiausiais atlikėjais mažyliai įvardino grupę „Pikaso“, „69 danguje“, Nataliją Zvonkę ir kt. Zvonkė atsisakė dainuoti labdaringoje akcijoje pareiškusi, jog „tokiems dalykams neturi laiko“.

„Iššūkis – mis Lietuva“ kartu su Audriumi Bružu - šį sekmadienį, 21.15, per Lietuvos ryto televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką