Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ištaiginga Andriaus Kandelio 33-iojo gimtadienio šventė: „Noriu atsigriebti už 10 metų!“

Andrius ir Milda Kandeliai
Andrius ir Milda Kandeliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį šokėjas Andrius Kandelis iškėlė savo 33-iojo gimtadienio puotą: į studiją „Kandela“ prikvietė kelias dešimtis garsenybių ir trankiai paminėjo sukaktį. Vakaro programa buvo įspūdinga: svečiams koncertavo net kelios grupės, savo pasirodymus demonstravo šokėjai, o pats jubiliatas buvo apipiltas dovanomis.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nors iš tiesų A.Kandelio gimtadienis yra lapkričio 23-iąją, šventinę puotą nuosavoje studijoje jis iškėlė tik dabar – anksčiau paprasčiausiai nebuvo laiko. „Nors tikrasis mano gimtadienis yra lapkričio 23-iąją, šventę kartu su dukra paminėjome per jos gimtadienį – 15 d. Tada pabuvome šeimos rate, o tikroji mano gimtadienio diena buvo tiesiog labai užimta. Užtat dabar bus grandiozinė puota“, – laukdamas šventės Žmonės.lt sakė A.Kandelis. Paklaustas, kaip jį pasveikino žmona Milda, vyras tikino, jog didžiausias žmonos sveikinimas jam – meilė.

Šokėjas tikino nė pats nežinąs, kodėl sumąstė sau iškelti tokią puotą – juk anksčiau gimtadienio visai nesureikšmindavo. 

„Man kažkas „užplaukė“ – šįmet panorau atšvęsti įspūdingai. Tiesą sakant, paskutinįkart gimtadienį iš esmės švenčiau gal prieš 10 metų. Niekad nepavykdavo atšvęsti normaliai – vis būdavau užsienyje... O dabar noriu už visus 10 metų atsigriebti. Juk 33-eji metai gyvenime būna vieną kartą. Tai – Kristaus amžius... Mano dukrytei prieš dvi savaites suėjo treji, o man – jau 33-eji. Dėl tokio sutapimo norėjau atšvęsti įspūdingai. Net, galima sakyti, grandioziškai“, – sakė A.Kandelis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas

Grandioziškai ir atšventė: pakvietė apie 50 žmonių, kurių gretose – gausus garsių dainininkų, šokėjų, net Seimo narių bei šou „Šok su manimi“ dalyvių būrys, kad šventė vyktų sklandžiai organizacinius reikalus pavedė renginių organizatoriams. Tiesą sakant, visa ši šventė A.Kandeliui buvo kaip viena didelė staigmena: šokėjas nežinojo, kokia buvo numatyta renginio programa, nežinojo, kokios staigmenos laukė. 

„Nieko nežinojau – nei kaip, nei ką. Tik girdėjau, kad koncertuos kelios grupės, keli žmonės pašoks. Daugiau nieko neįsivaizdavau“, – juokėsi jis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gimtadienio akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Gimtadienio akimirka

Pasveikinti jį panoro beveik visi kolegos iš netrukus startuosiančio šou „Šok su manimi“: paties partnerė Greta Lebedeva, Monika Šalčiūtė, Deividas Meškauskas ir kiti. Profesionalių šokėjų pasirodymai buvo įtraukti į renginio programą. Maža to, dalyvius vertino komisija, kurioje – ir Jūratė Norvaišienė.

Be šokių programoje buvo numatyta ir daugiau atrakcijų. Pavyzdžiui, tarakonų lenktynės – susirinkusieji lažinosi, kuris tarakonas laimės.

Pasirūpinta buvo ne tik atrakcijomis, bet ir svečių sutikimu: stalai buvo nukrauti skirtingais užkandžiais ir gėrimais, A.Kandelis taip pat vaišino ir karštais patiekalais.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Greta Lebedeva ir Indrė Burlinskaitė

Ir nors per šventę A.Kandelis buvo tiesiog apipiltas dovanomis bei gavo pilnus glėbius gėlių, Žmonės.lt sakė jų nesureikšminantis: „Ne dovanose esmė. Man svarbiausia, kad ateitų tie žmonės, kuriuos noriu matyti, kad gerai praleistume laiką, būtume draugiškoje kompanijoje.“

Vargu, ar kas pasakytų, jog 33-eji metai – daug. Tačiau A.Kandelis juokdamasis pasakojo pradedąs bijoti laiko tėkmės. „Imu matyti skirtumą, kas buvo prieš 10 metų ir kaip yra dabar. Keičiasi žmonių veidai, atsiranda plikės...“ – vardijo. Tačiau sau amžinos jaunystės jis nelinki – tik sveikatos ir geros nuotaikos. „O ko daugiau reikia žmogui?“ – retoriškai klausia.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką