Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 2d. 12:03

Įvertinkite pramogų pasaulio garsenybių Helovino stilių

Helovino nuotaika užsikrėtė ir žinomos moterys
„Žmonės.lt“ montažas / Helovino nuotaika užsikrėtė ir žinomos moterys

Jei dar prieš kelerius metus Lietuvoje Helovinas buvo gana nepopuliari šventė, dabar taip pasakyti neapsiverstų liežuvis. Vaiduokliai, zombiai, raganos, velniai – tai tik dalis mistinių tamsiojo pasaulio būtybių, kuriomis kasmet persirengia linksmybes mėgstančios personos.

Kostiumai ir šventinis grimas vienai nakčiai neatpažįstamai pakeičia ir žinomas pramogų pasaulio moteris. Ne viena jų šventinį vakarą nusprendė paįvairinti originaliais drabužiais ar netikėtu makiažu.

Vienos dažėsi pačios, kitos – kreipėsi į specialistus. Portalo Žmonės.lt skaitytojus kviečiame įvertinti skirtingus įvaizdžius.

Kaip jums patinka Monikos Šalčiūtės, Natalijos Bunkės, Rūtos Gajauskaitės, Indrės Burlinskaitės, Astos Valentaitės, Solveigos Mykolaitytės ir Jolantos Leonavičiūtės įvaizdis? Savo nuomonę išreiškite balsuodami po kiekvienos iš jų nuotrauka.

Monika Šalčiūtė

Siaubo realybės šou apie didžiausias žmogaus baimes „Pasiutę šunys“ premjeroje apsilankiusi Monika aplinkinius gąsdino zombišku grimu. Profesionalų sukurtas grimas išties atrodė nejaukiai. Nors Monika ir linksmai šypsojosi, vizualiai jos lūpos buvo išdrąskytos, pasruvusios krauju.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu

Sūnui staigmeną nusprendusi surengti Natalija pasirinko sau pasirinko raganos, o berniukui – velniuko kostiumus. Natalija pati sau ir vaikui darė grimą, puošė namus, rūpinosi Helovino atributika.

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu

Rūta Gajauskaitė

Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė, grožio konkursų dalyvė ir modelis Rūta Gajauskaitė sutiko išbandyti save makabriškos gražuolės amplua. Kone tris valandas praleidusi vizažistės kėdėje, tapybos ant kūno meistrės Agnės Dekerės talento dėka, Rūta virto meksikiečių Mirusiųjų dienos simboliu Katrina.

Fotogenijų/Tryon.lt nuotr./Rūta Gajauskaitė
Fotogenijų/Tryon.lt nuotr./Rūta Gajauskaitė

Indrė Burlinskaitė

Grupės „Kitokios“ atlikėja Indrė parodė, kaip tinkamai pasipuošti Helovinui: ji siūlė nepabūgti ryškaus ir šokiruojančio grimo, o pati rinkosi dviprasmišką vienuolės kostiumą. Dramos įvaizdžiui suteikė nubrozdinto veido įspūdis. Prie jo padirbėti teko profesionaliai vizažistei.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė pasipuošė Helovinui
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė pasipuošė Helovinui

Asta Valentaitė

Asta Heloviną šventė „Stikliams“ priklausančiame bare „Glory“. Ten drauge su bičiule Monika Linkute ji virtu šelmiška velniūkšte. Subtilūs elegantiški drabužiai ir paprastas, tačiau iškalbingas akcentas – raudoni velnio ragai – Astai padėjo išsiskirti iš minios.

Asmeninio albumo nuotr./Asta Valentaitė
Asmeninio albumo nuotr./Asta Valentaitė

Solveiga Mykolaitytė

Modelis Solveiga dalyvavo Helovino proga surengtoje fotosesijoje „Bride of the darkness“ (liet. „Nuotaka iš tamsos“). Tai pirmasis jos darbas Helovino tema. Pozuodama manekenė tapo nuotaka, veriančia žiūrovą savo žvilgsniu. Ją įamžino fotomenininkė Evelina Šumilovaitė. 

E.Šumilovaitės nuotr./Solveiga Mykolaitytė
E.Šumilovaitės nuotr./Solveiga Mykolaitytė

Jolanta Leonavičiūtė su Mariumi Gaižausku

Šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvė Jolanta drauge su partneriu Mariumi siaubo kupinai nakčiai nusprendė persirengti velniais. Tiesa, Jolanta nė iš tolo nepriminė šiurpaus personažo. Raudonų plaukų perukas, ragai, nėriniais dekoruota palaidinė ir nepriekaištingą figūrą išryškinančios kelnės atrodė itin seksualiai.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką