Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 17, 07:57

J.Butnorius su žmona paminėjo odines vestuves: apie santykių receptą ir pokyčius

Dainininkas Juozas Butnorius ir jo mylimoji Gražia gegužės 11-ąją paminėjo gražią progą – trečiąsias savo vestuvių metines. Nors atrodo, kad tai dar mažas laiko tarpas, vyras sako, kad per tuos metus teko nuveikti ir patirti itin daug gražių dalykų. Labiausiai Juozą džiugina, kad per juos netrūko pokyčių.
Juozas Butnorius su žmona Gražina ir vaikais
Juozas Butnorius su žmona Gražina ir vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Nors jų meilės istorija prasidėjo gerokai anksčiau, Juozas Butnorius puikiai prisimena momentą, kai su žmona Gražina nusprendė tapti vyru ir žmona.

„Atsimenu, buvo vasario mėnuo. Susižvalgėm su Gražina ir nusprendėm, kad reikia tuoktis. Atsivertėm mano darbo kalendorių, pažiūrėjome, kada neturiu renginių, ir štai išpuolė graži gegužės 11-oji“, – taip vieną svarbiausių gyvenimo sprendimų su šypsena veide pokalbio su portalu Žmonės.lt metu prisiminė Juozas.

Asmeninio albumo nuotr./Juozas Butnorius ir Gražina Daukantaitė
Asmeninio albumo nuotr./Juozas Butnorius ir Gražina Daukantaitė

Santuoką jiedu su žmona įregistravo Civilinės metrikacijos skyriuje, tačiau tądien į bažnyčią Juozas su Gražina nežengė.

„Išduosiu paslaptį. Nusprendėme, kad prieš Dievą meilės įžadus pasakysime tada, kai švęsime savo santuokos penkmetį“, – prasitarė dainininkas.

Kalbėdamas su portalu Žmonės.lt dainininkas pasakojo, kad vestuvės turėjo būti tik jųdviejų šventė, tačiau galiausiai svarbią dieną jų pasveikinti atvyko tėvai ir artimiausi draugai. Visi jie kartu vestuves atšventė viešbučio restorane, o po jos jaunieji mėgavosi tik vienas kito draugija.

„Su artimiausiais pabuvome iki vakaro, paskui sugrįžome į viešbučio kambarį ir laiką skyrėme tik sau. Mums tai buvo tobuliausias vestuvių variantas“, – pasidžiaugė vyras.

Asmeninio albumo nuotr./Gražina Daukantaitė ir Juozas Butnorius
Asmeninio albumo nuotr./Gražina Daukantaitė ir Juozas Butnorius

Atsigręždamas atgalios, J.Butnorius tris santuokos metus įvardijo, kaip pačius geriausius. Labiausiai ji džiugina tai, kad per juos netrūko pokyčių. Keitėsi ir patys sutuoktiniai, ir jų šeima. Per tuos metus ji pagausėjo – dabar kasdien Juozą ir Gražiną džiugina jųdviejų dukros Karolina ir Agota bei sūnus Matas.

Kadangi sutuoktiniai nemėgsta stovėti vietoje ir yra linkę lipti iš komforto ribų, jiedu šiemet nusprendė imtis ir dar vieno svarbaus pokyčio – pakeisti gyvenamąją vietą.

„Gyvenimas per tuos trejus metus užsipildė daugelių gražių dalykų ir pildosi toliau. Šiuo metu kaip tik ruošiamės pereiti į naujus namus. Nors gyvenome patogiai savo bute, po vienerių metų ten, nusprendėme, kad reikia vėl naujo „projekto“. Žodžiu, nestovime vietoje“, – šypsojosi pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr./Juozas Butnorius su žmona Gražina
Asmeninio albumo nuotr./Juozas Butnorius su žmona Gražina

Dainininkas pasidžiaugė, kad kurti naujus gyvenimo projektus, sutarti ir rasti bendrą kalbą jiedviem su žmona Gražina sekasi puikiai. Nors ir nebūna namų be dūmų, Juozas atskleidė, kad jų namus tie dūmai aplanko išties retai.

„Per penkerius metus, iš kurių trejus jau esame susituokę, buvome rimčiau susipykę tik kartą. Tai buvo iki vestuvių, prieš kurias mes išsiaiškinome, ko kiekvienas iš šių santykių nori. Po vestuvių nebuvome susipykę nei karto. Kartais nebent pasiginčijame dėl vaikų auklėjimo, tačiau to nepavadinčiau barniais“.

Kalbėdamas su portalui Žmonės.lt, Juozas sutiko pasidalinti mintimis ir apie tai, kaip jiems su žmona pavyksta išlaikyti santykius. Dainininkas atskleidė, kad jų namuose yra viena pagrindinė taisyklė.

„Turime tris atžalas, kurioms reikia skirti be galo daug dėmesio, todėl kartais jo nebelieka vienas kitam. Kai įsisuki į rutiną, neberandi laiko pokalbiams, prasideda vienas kito nesupratimas. Todėl mes stengiamės to išvengti. Mums kartu gera, nes vienas kitą suprantame ir visada stengiamės palaikyti, daug kalbėtis.

Ne be reikalo Dievas žmogui davė dvi ausis ir tik vieną burną, tam, kad mažiau kalbėtume ir daugiau klausytume. Todėl santykiuose svarbiausia vienas kito klausyti ir išgirsti. Jei kalbi tik apie tai, ko reikia tau ir rodai savo ambicijas, negirdėdamas ko reikia tavo šeimai, visas kortų namelis sugriūna.

Žinoma, ne visada pavyksta vienas kitą suprasti, tačiau reikia stengtis ir bent jau parodyti, kad nesi apatiškas. Pokalbiai ir gebėjimas išgirsti yra auksinė santykių taisyklė“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt atviravo jau trejus metus santuokoje esantis J.Butnorius.

Asmeninio albumo nuotr./Juozas Butnorius su šeima
Asmeninio albumo nuotr./Juozas Butnorius su šeima

Galiausiai dainininkas atskleidė, kad savo odines vestuves šeima pasitiko tradiciškai – kaip ir kasmet pas juos atvyko Gražinos tėvai ir krikšto mama.

„Pas žmonos šeimą yra tradicija švęsti vieni kitų santuokos metines. Čia lygiai taip pat svarbu pasveikinti, kaip ir su gimtadieniu“, – apie prisijaukintą tradiciją pokalbio pabaigoje užsiminė Juozas ir išskubėjo pas savo mylimą žmoną bei pasveikinti atvykusius artimuosius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką