Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 25, 17:08

J.Gaižauskas – apie žmoną: kad susituoks, suprato iškart, bet piršosi 3 kartus

Kultiniu rašytoju tapęs aktorius Juozas Gaižauskas atvirai prakalbėjo apie meilę, o savo paslaptis – tiesą apie piršlybas, santuoką ir moteris – atskleidė Miai Pilibaitytei.
Juozas Gaižauskas su žmona
Juozas Gaižauskas su žmona / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Tiesa, prisiminęs savo pirmąją profesiją – aktorystę – ir pats Juozas tikriausiai pasakytų, kad aktoriai – gana sudėtingi pašnekovai, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai. Juk kalbindamas aktorių žurnalistas niekuomet nežino, ar jis sako tiesą, ar vaidina…

Juozas Miai atskleidė, kad niekas niekuomet jo pernelyg daug apie meilės reikalus neklausinėjo. Todėl išgirdęs „Prieš srovę“ laidos žurnalistės klausimus, jis buvo nustebęs. Ir visgi – atviras.

Žinomas aktorius ir rašytojas laidoje pasakojo, kad iš pirmo žvilgsnio vertindamas žmogų, o ypač – moterį, jau ne kartą ir ne du yra suklydęs. Vienos jo dėmesį patraukusios moterys atrodydavo protingos, kitos – gražios, tačiau susipažinus neretai viskas versdavosi aukštyn kojomis. J.Gaižauskas vardino, kokios moterys jam pačiam yra gražios, tačiau netrukus jo klausančiai ir juokais leipstančiai Miai atskleidė savo požiūrį.

„Ne nuo to, kokio dydžio tavo kūno dalys, priklauso grožis. Grožis yra toks kintantis dalykas“, – sakė jis.

O štai pamatęs savo žmoną Agnę – tuo metu Juozui buvo 24 metai, o jo mylimajai – 19 – jis iškart suprato, kad būtent ji taps jo išrinktąja. Tą jis iškart pranešė ir pačiai Agnei.

„Aš, turbūt, jau po valandos paprašiau – tekėk už manęs. Na, gerai, gal ne po valandos – gal antrą, trečią dieną po pažinties. Dabar tai jau neturi reikšmės. Bet mes dar nebuvome artimi, mes net nedraugavome. Tik atsidūrėme vienoje kompanijoje“, – prisiminimais dalinosi jis.

„Domino“ teatro nuotr./Aktorius Juozas Gaižauskas su žmona
„Domino“ teatro nuotr./Aktorius Juozas Gaižauskas su žmona

Tiesa, pasirodo, kad visas procesas, kol jie iš tiesų tapo pora, užtruko. Intriguojanti net ir jų sužadėtuvių istorija.

„Iki vedybų kartu buvome tris metus. Per tuos metus aš tris kartus jai siūliau tuoktis. Tris kartus. Trečias buvo paskutinis“, – sakė J.Gaižauskas.

Ir nors jiedu su žmona Agne vedę jau 25 metus, Juozas vengia klišių apie ilgametį tobulą šeimos gyvenimą, nes namų be dūmų tiesiog nebūna. O ir santuoka – ne gražus paveiksliukas, bet sunkus darbas.

„Abiem pusėms – ir vyrui su moterimi, ir moteriai su vyru, išgyventi yra labai nelengva. Manau, kad santuoka – didelis, sunkus ir netgi alinantis darbas. Kartais tam reikia įdėti tiesiog titaniškų pastangų. Savaitė gali prabėgti tarsi niekur nieko – atrodo, kad viskas puiku ir tobula. Bet gyveni ir žinai, kad už bet kurio kampo gali laukti bomba“, – sakė jis, o pasakodamas, kaip jų poroje kyla ginčai, save su Agne pavadintų tik itališko temperamento šeima.

„Prieš srovę“ – antradieniais, 19.30 val. per TV3.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką