Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2018 gruodžio 11d. 19:55

J.Jankevičius, A.Bružas, D.Laukys ir G.Skučaitė tapo misijos „Vibelift“ įgula

Dovydas Laukys, Justinas Jankevičius, Audrius Bružas
„Vibelift“ nuotr. / Jaunimo festivalio atidarymoakimirka

Antradienio vakarą Vilniuje, Socialinių mokslų kolegijoje simboliniu laiku gruodžio 11 d. 11 val. 11 min. į Visatą paleista ypatinga kosminė misija. Lygiai penkis mėnesius ji keliaus erdvėje, surinkdama geriausius pranešėjus, muzikos atlikėjus ir influencerius, tam, kad triukšmingai nusileistų 2019 m. balandžio 11 dieną „Siemens“ arenos erdvėje.

Tokiu originaliu būdu startavo jaunimo festivalis „Vibelift“, pasirinkdamas kosminės kelionės metaforą renginio pagrindinei žinutei perduoti, rašoma pranešime spaudai.

Kaip sako festivalio organizatorė, SMK direktorė Gabija Skučaitė, kosminė tematika labai aktuali šiomis dienomis: tokie pasaulio verslo lyderiai kaip Jeff Bezos („Amazon“ įkūrėjas) ir Elon Musk („Tesla“ vadovas) kuria planus, kaip užvaldyti kosminę erdvę ir kolonizuoti kitas planetas.

„Vibelift“ nuotr./Jaunimo festivalio atidarymoakimirka
„Vibelift“ nuotr./Jaunimo festivalio atidarymoakimirka

„Todėl ir mes nusprendėme, kad Lietuva turi neatsilikti – tik tam mums nebūtina užkariauti Marso, nes kiekviename žmoguje atsispindi Visata. Todėl mūsų misijos Tikslas – pakrauti pozityvia energija kiekvieno jauno žmogaus vidinę raketą, kad ji šautų į patį savo Visatos centrą“.

Pati G.Skučaitė su įgula virtualiai sveikinosi iš NASA tyrimų centro, perduodama žinutę įgulai ir sveikindama susirinkusius į misijos startą dalyvius.

Misijos įgula ypatingai parengta ir įkrauta geriausio „vaibo“. Įgulai vadovauja TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius, kuris bus pagrindinis festivalio vedėjas.

„Vibelift“ nuotr./Jaunimo festivalio atidarymoakimirka
„Vibelift“ nuotr./Jaunimo festivalio atidarymoakimirka

Jis – pagrindinis misijos pilotas, atsakingas už saugų pakilimą, nuotaikingą skrydį ir sudrebinsiantį areną nusileidimą. Prie jo prisijungė grupės „120” narys Dovydas Laukys, kuris užims energijos generatoriaus funkcijas, ir išradingasis improvizacijų meistras, aktorius Audrius Bružas, kuris bus atsakingas už improvizuotus posūkius kosminėje erdvėje.

Kaip prižada festivalio organizatoriai, šis jau trečius metus iš eilės vykstantis renginys bus dar įspūdingesnis ir galingesnis.

G.Skučaitė sako: „Jei praėjusiais metais dalyviai mums rašė, kad tai buvo geriausia diena jų gyvenime, pažadu, kad 2019 metų festivalis pranoks bet kokius lūkesčius. Sukursime tikrą kosminę įkrovą, kuri kiekvieną pakylės į neregėtas aukštumas. Programoje laukia įkvepiantys pranešimai, prikaustantys vaizdai, geriausi atlikėjai, uždegantys šokiai, improvizacijų šou ir, žinoma, galimybė sutikti daug pramogų pasaulio įžymybių bei socialinių tinklų žvaigždžių”.

Festivalyje įkvepiančiomis istorijomis dalinsis daugkartinis olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, prof. Liudas Mažylis, TV laidų ir renginių vedėjai Indrė Kavaliauskaitė ir Mantas Stonkus, prodiuseriai Saulius Urbonavičius – Samas, Martynas Tyla, Gediminas Jaunius, vienas populiariausių youtuberių Vadimas Zizas, muzikos atlikėjai Linas Adomaitis, Vidas Bareikis, Monika Marija, VMG lyderis Alfas Ivanauskas ir kiti žymūs Lietuvos žmonės.

„Vibelift“ nuotr./Gabija Skučaitė
„Vibelift“ nuotr./Gabija Skučaitė

Specialiai šiam festivaliui jau rašomas jaunimo himnas, kurį kuria vienas geriausių Lietuvos muzikos prodiuserių ir atlikėjų Linas Adomaitis. Himno atlikimui suburta geriausių Lietuvos muzikos atlikėjų, atstovaujančių skirtingas kartas ir muzikos žanrus, komanda.

Festivalį organizuoja Socialinių mokslų kolegija ir proveržio judėjimas „Kūrėjų karta“, kurio misija – įkvėpti jaunus žmones kūrybai ir aktyviai veiklai. Judėjimo moto – ateitis priklauso kūrėjams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką