Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 18d. 13:38

J.Leonavičiūtė vyrus į savo treniruotes priima nebent su rekomendacijomis: kai kurie nori tik susipažinti

Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė

Ne vienerius metus žiūrovams pažįstama TV projektų dalyvė ir laidų vedėja Jolanta iš ekranų vieną dieną tiesiog dingo, o netrukus pradėjo naują veiklą – tapo profesionalia sporto trenere, ėmė dalyvauti fitneso varžybose ir keliauti ten, kur retas lietuvis užsuka.

„Viskas, kas per daug paprasta, labai laikina. Kas iš to, jei tau duos kažką, o vėliau ateis kitas žmogus, kuriam duos dar daugiau, ir tu būsi nebereikalinga? Taip moteris praranda savo laisvę, individualumą... Tai nepalyginama su asmenine veikla, kai darai tai, kas tau patinka, ir nesvarbu, kad žingsnis po žingsnio.

Kas iš to, kad kažkoks diedas tau duos tam tikrą sumą pinigų kiekvieną mėnesį? Tai yra labai laikina, tokie dalykai ilgam laimės neatneša, nes už pinigus dauguma žmonių perka tik daiktus“, – teigia sporto trenerė Jolanta Leonavičiūtė.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Sportas, pasak Jolantos, visada buvo jos gyvenime, tačiau paversti jį pragyvenimo šaltiniu konsultuodama kitus, ji nusprendė pastebėjusi, kad vis sulaukia prašymų patarti, kaip sportuoti, ir ką daryti norint padailinti kūno formas... Todėl teisės bakalaurą baigusi Jolanta kibo į mokslus Europos fitneso mokykloje.

Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė
Asmeninio albumo nuotr./Jolanta Leonavičiūtė

Asmeninėms treniruotėms Jolanta priima toli gražu ne visus norinčius.

„Negaištu laiko, jei jaučiu, kad žmogus neketina laikytis sudaryto mitybos ar treniruočių plano, nes tai mano laikas ir jis kainuoja“, – paaiškina Jolanta.

Vyrai taip pat gali net nesikreipti. Anot trenerės, vyrus priima tik pagal esamų klienčių rekomendacijas, dažniausiai jų sutuoktinius ar draugus – tam, kad išvengtų tokių, kurie sportuoti nori ne siekdami padėti sau, o susipažinti.

Jolanta taip pat paatviravo turinti širdies draugą, su kuriuo sieja ne tik tie patys pomėgiai, bet ir abipusis nutrūktgalviškumas.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką