Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

J.Smoriginas: mano pavardė reiškia pergalę

J.Smoriginas
„Lietuvos ryto“ TV nuotr. / J.Smoriginas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lanksčiu kūnu, aštriu protu ir dar aštresniu liežuviu pagarsėjęs choreografas Jurijus Smoriginas tapo paslaptingu žaidimo „Kas tu toks?” svečiu. Keturios įžymybės – Ineta Stasiulytė, Vaidas Baumila, Milda Bartašiūnaitė ir Milanno užrištomis akimis ir vien puikia uosle arba taikliais klausimais spėliojo paslaptingojo svečio vardą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Ar jūsų pavardė susijusi su žodžiu „pergalė”? – domėjosi aktorė Ineta Stasiulytė, Jurijaus pastabų dažnai išklausanti šokių projekte. „Taip”, linktelėjo choreografas, taip visai supainiojęs jo nematančius žaidimo detektyvus. Vėliau garsiam svečiui teko pasiaiškinti: „taigi kur Smoriginas, ten ir reitingai, tai kodėl aš ne „Pobedonoscevas” (rusų k. „pobeda” – pergalė). Be to, mūsų visa giminė kokia talentinga – aktoriai, operos solistai, tai būti Smoriginu jau reiškia laimėti”.

Baleto mokytojas „Kas tu toks?“ žaidimo detektyvams irgi turėjo priekaištų. Mildos Bartašiūnaitės paklaustas „ar jūs esate skandalingai pagarsėjęs, lengvai pliktelėjęs choreografas?“, Jurijus atšovė: „šiuo metu plikesnė esate jūs, Milda, ir dar studijoje“, ir kaip dažnai mėgsta – pakomentavo „sekspertės“ aprangą.

Kuo baigėsi detektyvų ir paslaptingo svečio susirėmimas, žiūrovai pamatys jau šį šeštadienį, 20.10 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją, O kaip garsiajam choreografui pačiam sekėsi spėlioti svečių profesijas, sužinosime artimiausiose žaidimo laidose.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką