Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 21d. 13:04

J.Statkevičius ryžosi atviram pokalbiui: „Mano meilės spalva – visai kitokia“

Juozas Statkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Juozas Statkevičius
Jau netrukus, lapkričio 17 dieną, Lietuvą sudrebins dar vienas, neeilinis garsiausio šalies dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas, kuriam šiuo metu jis įnirtingai ruošiasi. Tačiau palikęs įtemptą laiką nuošalyje, Juozas ryžosi itin atviram pokalbiui – pasidalijo asmeniškais išgyvenimais ir mintimis, apie kurias dar niekada nebuvo kalbėjęs viešai.

„Kartais norėčiau išvis prarasti kalbos dovaną, užsičiaupti ir viskas. Bet matau, kad žmonės vertina, kaip tu šneki, ir myli. Žinot, visi, nuo benamio iki prezidento, mane pažįsta. Manau, žmonėms reikia to tikrumo, o nuoširdumo šiais laikais yra mažai.

Stebiu televizines laidas ir viešą gyvenimą, o tada pats galiu padaryti tai, ko jose nėra, ir dar labiau patikti žmonėms. Ypač eidamas į televiziją tu turi žinoti, ką pasakyti. Per 30 metų užsidirbau ir išsikovojau pagarbą sau. Aš ypač mėgstu tiesioginį eterį, nes tada nieko negali iškirpti“, – ketvirtadienį per 2TV pasirodysiančioje laidoje „Monikos užkulisiai“ pasakojo Juozas, rašoma pranešime spaudai.

Ne vieną dešimtmetį paaukojęs madai, Juozas užsitarnavo daugybės damų meilę – jos laukia ir puošiasi jo kūriniais. Tačiau apie asmeninę meilę dizaineris nėra atviravęs ir, anot jo, ji yra kitokia nei visų.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Juozas Statkevičius
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Juozas Statkevičius

„Meilė turi visą paletę spalvų. Aš nekalbu apie Aldutę ir Juozelį, plius lygu karšta meilė. Mano meilė yra kitokia. Mano meilė yra moteriai, kuri yra svajonėse, kuri žiūri, ką jis daro ir ką jam reikia rengtis. Nebūtinai turi turėti tą objektą, kurį laikysi apsikabinęs, mylėsiesi naktis iš nakties, skirsiesi ir mušiesi. Mano visai kitokia meilės spalva. Ir tikrai nebūtinai yra viskas juoda ir balta“, – kalbėjo žymiausias šalies dizaineris.

Lygiai taip pat, kaip J.Statkevičius myli savo darbą, myli ir savo šeimą. Laidoje jis prabilo ir apie beveik prieš dešimtmetį amžinojo poilsio iškeliavusį savo tėvelį, kuriam negailėjo gražių žodžių.

„Su tėčiu mūsų santykiai buvo nuostabūs. Mano mama yra aktyvistė, linksma ir taip toliau. Tėtis, galiu pasakyti, turėjo puikų humoro jausmą, bet jis buvo olimpinė ramuma. Mes su mama visiška ugnis namuose, pešamės ar garsiai juokiamės, o jis galėdavo prieiti ir ramiu veidu paklausti: ką mes šiandien valgysime? Jis buvo nuostabus žmogus“, – prisiminimais apie tėtį dalijosi J.Statkevičius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

01:12
15:32
08:09

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką