Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 8d. 10:48

Jasikevičiaus mama laukia sūnaus karjeros pabaigos ir geros marčios

Jasikevičiaus mama Rita laukia sūnaus karjeros pabaigos ir geros marčios.
LNK nuotr. / Jasikevičiaus mama Rita laukia sūnaus karjeros pabaigos ir geros marčios.

Šį sekmadienį „Auksinėje savaitės blykstėje“ viešėjo garsaus krepšininko Šarūno Jasikevičiaus mama Rita. Nelabai tikėdamas savo akimis, kad iš tikrųjų galėjo įvykti TAI – Šarūno mama toje pačioje studijoje kaip ir jis – Saulėns puolė ant kelių ir prašė ponios Ritos, kad ši jam pasirašytų ir perduotų linkėjimus sūnui.

Garsaus krepšininko motina pasakojo, kad Šarūnas atpirko su kaupu jai praeityje patirtus vargus. Ponia Rita, buvusi garsi rankininkė, sužinojusi, kad laukiasi, buvo priversta ne tik rinktis – vaikas ar karjera, bet ir atlaikyti žiaurų spaudimą. Tais laikais buvo įprasta sportininkei pastojus nutraukti nėštumą vardan ateities rinktinėje. Tos pačios aukos iš ponios Ritos tikėjosi ir jos treneris. Nors teko atlaikyti spaudimą, terorizavimą ir susitaikyti su tuo, kad ją išmes iš TSRS rinktinės ir dar ilgai neleis ten jai žaisti, ponia Jasikevičienė „Auksinėje savaitės blykstėje“ teigė niekada nesigailėjusi šio pasirinkimo, juo labiau, kad dabar gali didžiuotis savo pirmagimiu.

Paklausus, iš kur Šarūnas turi tiek energijos aikštelėje, ponia Rita bandė spėti, kad galbūt taip yra todėl, kad ji laukdamasi dar žaidė rankinį tris mėnesius.

Ponia Rita teigia, kad energija ir net žiaurumas reikalingas aikštelėje. „Turi kažką užmušti, kad nugalėtum aikštelėje“, – įsitikinusi ponia Rita, „Auksinėje savaitės blykstėje“ teigusi, kad sūnaus karštas ir temperamentingas būdas – būtent iš jos. Moters įsitikinimu geras žaidėjas turi turėti daug jėgos ir energijos. Pati kadaise taip pat ir pasistumdydavusi, ir apsikumščiuodavusi žaisdama. Kai kitiems atrodo, kad Šarūnas per daug ardosi aikštelėje, mama atvirkščiai – sako, kad galėjo dar aršiau žaisti.

Rita labai laukia, kai Šarūnui baigus karjerą, galės ramiai, be didelių nervų ir nerimo, stebėti krepšinio varžybas.

Tačiau ponią Ritą dėl sūnaus Šarūno lanko ne tik džiaugsmas ir pasididžiavimas, bet ir skausmas. „Auksinėje savaitės blykstėje“ moteris prisipažino labai išgyvenusi, kai žurnalistė, jos teigimu, apšmeižė sūnų, neva jis ją sužalojęs. Ponia Jasikevičienė tikino, kad jos sūnus niekada negalėtų to padaryti. Jai, kaip mamai, buvę labai sunku pakelti tokią neteisybę ir viešą sūnaus juodinimą. Ramiau ji reagavo spaudoje pasirodžius straipsniams apie artimą Šarūno draugystę su dainininke Goda Sabutyte, nutrūkusius jų ryšius ir santykius su nauju mylimuoju. Ponia Rita kalbėjo apie buvusią marčią, žydaitę Linor Abargil. „Auksinėje savaitės blykstėje“ Rita Jasikevičienė papasakojo, kodėl jos sūnus išsiskyrė su žmona ir kokia apskritai turi būti krepšininko antroji pusė.

Motinos diena šiais metais Ritai Jasikevičienei buvo ypatinga. Po ilgo laiko šią progą atšventė su visa šeima, visi kartu. Kaip moteris pasakojo „Auksinėje savaitės blykstėje“, tai – didelė dovana. Buvo ir dar du dalykai, kurių Rita labai laukia – kai Šarūnui baigus karjerą galės ramiai, be didelių nervų ir nerimo, stebėti krepšinio varžybas bei geros marčios.

„Auksinė savaitės blykstė“ su garsiausiomis mamomis – sekmadienį 19.30 val. per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką