Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 27d. 16:38

Jogą išbandžiusi Karolina Meschino ją keistų į aktyvesnį laisvalaikį: „Su Jonu norime išmokti šokti“

Karolina Meschino ir Jonas Misevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Karolina Meschino ir Jonas Misevičius

Stilingiausia garsenybe pripažinta Karolina Meschino (23) savęs didžiule sporto fanatike nevadina. Kartu su būriu entuziastų sudalyvavusi mokytojos Milanos Jašinskytės vedamoje jogos pamokoje, pripažįsta, kad sunkiausia – ne sportas, o prisiruošimas į treniruotę. Visgi šalia savęs Karolina turi tikrą energijos užtaisą – vietoje nenustygstantį mylimąjį Joną.

Jogos pamokos Karolinai nesvetimos, jas būdama 13 metų ji lankė su mama ir drauge, tuomet išėjo 10 pamokų kursą ir sako buvusi labai patenkinta. „Buvo tikrai labai įdomu, labai patiko, nors net nebeatsimenu, kodėl tų pamokų netęsiau, greičiausiai kalta paauglystė, visokių tada kitų veiklų prisigalvodavau“, – šypsosi ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Su sijonu į jogos treniruotę atvykusi Katažina Zvonkuvienė: „Visada išlieku moteriška“

Šiuo metu Karolina sako labiau mėgstanti aktyvesnę veiklą, joga jai – nors ir padeda atsipalaiduoti, nusiraminti – per pasyvi veikla, jai norisi ko nors intensyvesnio.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karolina Meschino
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karolina Meschino

Galbūt todėl drauge su mylimuoju Jonu Misevičiumi ji rimtai susidomėjo Lotynų Amerikos šokių pamokomis – pora sako svarstanti apie šokių užsiėmimus. „Tai gal labiau mano iniciatyva, tačiau Jonas sako, kad irgi visai norėtų. Dar tik svarstome, bet būtų smagu, jei šis planas išsipildytų ir pradėtume šokti bent porą kartų per savaitę“, – 15min kalbėjo Karolina.

Apskritai judviejų poroje sportiškesnis yra Jonas. Pasak Karolinos, jis nuolat prisigalvoja visokiausių veiklų, labai mėgsta judesį, o tuo bando užkrėsti ir Karoliną. „Jis labai aktyvus, labai sportiškas, o man, kai turiu laisvą dieną, norisi ramiau pailsėti – pabūti dviese, filmą kokį pažiūrėti. Todėl jei jau Jonas prikalbina, nueinam kartu į sporto salę, tačiau tai būna retai“, – juokėsi Karolina.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karolina Meschino ir Jonas Misevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karolina Meschino ir Jonas Misevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karolina Meschino ir Jonas Misevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karolina Meschino ir Jonas Misevičius

Nepaisant to, ji savęs tinginių kategorijai priskirti taip pat negalėtų, esą didžiausias stabdis – ne pats sportas, ne aktyvus laisvalaikis, o prisiruošimas keliauti į treniruotę. „Man tikrai patinka sportas, tačiau labai sunku prisiversti išeiti į tą sporto klubą, sunkiausia psichologiškai – nusiteikti, nuvažiuoti, persirengti, o jau kai imu mankštintis, po treniruotės išeinu su šypsena“, – 15min sakė mergina.

Gal todėl ji, jei renkasi, tai renkasi grupines treniruotes, tuomet neva drauge sportuojantys ją motyvuoja, užkrečia gera nuotaika, skatina nepasiduoti. „Buvo periodas, kai lankiau visokias zumbas. Man patinka, kai kartu sportuoja grupė žmonių, kai visi juda, kai treniruotės vyksta pagal muziką. Vienai daug sunkiau – juk jei pavargsti, sustoji, o tada jau sunku prisiversti“, – mintimis dalijosi ji.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karolina Meschino ir Jonas Misevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Karolina Meschino ir Jonas Misevičius

Širdies draugas kartais Karoliną bando įtraukti ir į aktyvų laisvalaikio praleidimą gamtoje, neretai pasiūlo išbandyti ir kokias ekstremalesnes pramogas. „Buvo mane ir į parasparnį pasodinęs, ir į kalną Prancūzijoje kopėme... Kažko panašaus imdamasi vis galvoju, kad čia košmaras, kad neįveiksiu, kad baisu, bet paskui toks geras jausmas apima! Judėjimas iš tiesų labai gerai nuteikia“, – įsitikinusi Karolina.

TAIP PAT SKAITYKITE: Atviroje jogos pamokoje laiko sau skyrė Karolina Meschino, Ieva Daugirdaitė ir Katažina

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką