Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 3d. 20:08

Jolanta Leonavičiūtė šokių partneriui Mariui Gaižauskui Kalėdų proga padovanojo trumpikes

Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas

Šeštadienio vakarą aštuonios projekto „Šok su manimi“ poros vėl varžėsi dėl išlikimo ir tolimesnio dalyvavimo jame. Skandalingai prasidėjęs projektas bene kiekvieną laidą pateikia staigmenų – ne išimtis buvo ir šio šeštadienio vakaras, pažėręs ne tik išskirtinių šokių, bet ir atvirų reportažų iš porų pasiruošimo užkulisių.

Projekte varžėsi „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Vytautas Viluckis, dainininkė Monika Linkytė ir Justas Bareišis, modelis Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas ir  Jomantė Dapkevičiūtė, „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas, vestuvių organizatorius rekordininkas Remigijus Žiogas ir Lina Diktanaitė bei trasseksualas Agness Landau ir Justas Žilinskas.

Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas sušoko energingą pasadoblį – komisija porą įvertino dešimtukais, tik Jūratė Norvaišienė skyrė devynetą.

Prieš poros šokį buvo parodytas reportažas apie juos – puse lūpų buvo užsiminta apie tai, kad pora pristigo idėjų ir lengvai apsipyko, tačiau galiausiai reportažo pabaigoje jiedu jau juokėsi, o J.Leonavičiūtė prisipažino, kad Kalėdoms Mariui padovanojo apatines kelnaites.

Šis juokaudamas teigė, kad šokdamas su Jolanta labai jaudinasi ir prakaituoja, todėl papildomos trumpikės, esą, nesutrukdys.

Žmonės.lt primena, kad Jolanta ir Marius pora ne tik ant parketo, bet ir asmeniniame gyvenime.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

09:53
28:20
02:00

RESTA 2019

Naviguok į ateitį

Sveikata

Atrask Latviją

Jauskitės gražūs

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką