Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jolanta Paulauskienė: „Dabar sveriu tiek, kiek būdama 25-erių“ (papildyta spalio 30 d.)

Jolanta Paulauskienė
Žygimanto Baryso nuotrauka / Jolanta Paulauskienė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Aplinkiniai Jolantai žarsto komplimentus, žavisi jos viražais ant parketo, o šokių projekte, kuriame moteris dalyvauja, sulaukia ypatingo palaikymo. Atjaunėjusi J. Paulauskienė kuklinasi kalbėdama apie savo išvaizdą ir tik puse lupų prasitaria, kad dabar ji sveria tiek pat, kiek jaunystėje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Jolanta Paulauskienė.
Gimimo data, vieta: 1972 07 13, Vilnius. 38 m. 
Šeiminė padėtis: ištekėjusi; vyras – Artūras Paulauskas (57), duktė – Aistė (16) ir sūnus – Arnas (10).
Veikla: Jolanta – viena iš labdaringo Širvintų vaikų dienos centro įkūrėjų.

V. Ovadnevo nuotr./Jolanta Paulauskienė su partneriu
V. Ovadnevo nuotr./Jolanta Paulauskienė su partneriu

Jolanta, žurnalistai Jums turbūt dar niekada nesakė tiek daug komplimentų: kad atjaunėjote, kad išgražėjote, kad sulieknėjote ir t. t. Kaip į juos reaguojate?

Tik dabar, kai susenau, komplimentai byra vienas po kito... Juokauju! Man malonu tai girdėti. Dabar dar geriau supratau, kad bet kokio amžiaus žmogui būtinas fizinis krūvis.

Atrodote tiesiog stulbinamai! Kokia Jūsų fantastiškos išvaizdos paslaptis?

Daug laiko šoku, išlieju energiją, atidžiai stebiu, kokį maistą valgau. Be to, ši vasara buvo dėkinga, nes dėl karščių nenorėjau valgyti. Pakeitusi gyvenimo būdą, greitai išvydau rezultatus, o tai dar labiau motyvuoja, skatina toliau stengtis. Tiesa, jokių ypatingų procedūrų neatlieku – tiesiog su vyru ir vaikais mėgstame reguliariai eiti į baseiną ir pasikaitinti pirtyje (šypteli).

Dalyvaudama televizijos projekte, labai sulieknėjote. Kiek kilogramų jau pavyko numesti?

Aš žinau, kiek, bet nenoriu apie tai garsiai kalbėti. Pasakysiu, kad dabar sveriu tiek, kiek būdama 25-erių.

Gal laikotės specialių dietų? Ar valgote viską, ko tik širdis geidžia?

Nesilaikau jokių dietų. Valgau viską, bet nedidelėmis porcijomis.

Neseniai vyko „Kviečių šokti“ dalyvių vakarėlis, kuriame virėte didžkukulius. Kiek jų įveikėte?

Nors labai mėgstu lietuviškus patiekalus, bet didžkukulių tik paragavau. Suvalgiau vieno pusę. Leidau vyrams pasmaguriauti (šypteli).

V. Ovadnevo nuotr./Artūras ir Jolanta Paulauskai
V. Ovadnevo nuotr./Artūras ir Jolanta Paulauskai

Kaip į Jūsų išvaizdos pokyčius reaguoja sutuoktinis Artūras?

Labai šaltai. Artūras puikiai supranta, kad lengva staiga numesti svorį, tačiau labai sunku vėl jo nepriaugti. Todėl jis man pasakė: „Jei ateityje sversi tiek pat, kiek dabar, tada apie tai ir pakalbėsime.“ Kol kas vyras man nežarsto komplimentų.

Dabar sulaukiate itin daug dėmesio iš stipriosios lyties atstovų. Kaip Jūsų vyras į tai reaguoja?

Aš matau, kad jam dėl to smagu... Turbūt jis manimi didžiuojasi (juokiasi).

Prieš šį interviu peržvelgiau visus apie Jus parašytus straipsnius. Pastebėjau, kad jau daug metų vis pasirodo publikacijų, kuriose užsimenama apie galimas Jūsų ir Artūro skyrybas. Kaip į tai reaguodavote?

Matyt, mes jau pripratome. Nuo pat mūsų bendro gyvenimo pradžios buvo tokių, kurie galvojo, kad mes greitai išsiskirsime... Iki šiol visi kažko laukia. Bet mes kaip gyvenome kartu, taip gyvename. Kita vertus, jei žmonės apie mus kalba, vadinasi, vis dar esame įdomūs. Su vyru tiesiog nekreipiame dėmesio į tokius straipsnius.

O tos kalbos apie skyrybas kada nors turėjo rimtą pagrindą?

Nebūna namų be dūmų, bet niekada su Artūru konkrečiai apie skyrybas nekalbėjome.

Kiek laiko esate kartu?

Jau 16 metų. Mėgstame pažymėti mūsų vestuvių sukaktį. Praėjusiais metais mus ypač nustebino vaikų sugalvota staigmena. Jie nepamiršo 15–ųjų mūsų vestuvių metinių ir, grįžusius po darbų, pasveikino mus įteikdami savo rankomis pagamintas taures. Tai buvo labai jausminga ir romantiška akimirka.

Ar kada nors pagalvojote, kokia Jūsų sėkmingos santuokos paslaptis?

Žaviuosi žmonėmis, kurie ilgai gyvena susituokę. Manau, išsiskirti galima labai greitai, bet reikia stengtis išsaugoti šeimą. Aišku, tai nėra lengva. Svarbiausia – gerai pažinti savo partnerį, jį suprasti, gerbti ir juo pasitikėti.

„Nebūna namų be dūmų, bet niekada su Artūru konkrečiai apie skyrybas nekalbėjome.“

Pakalbėkime apie Jūsų dalyvavimą projekte „Kviečiu šokti“. Jums iš tiesų puikiai sekasi, nes esate tiek publikos, tiek komisijos narių numylėtinė. Kaip manote, kodėl Jus visi taip palaiko?

Sunku pasakyti. Aš šį šou žiūriu kaip į žaidimą. Džiaugiuosi, kad jame sekasi man ir mano partneriui. Kaip bus toliau, pamatysime.

Tiesa, Jūsų dalyvavimą šokių šou kai kurie žmonės vadina būsima reklamine vyro kampanija prieš rinkimus...

Girdėjau ir aš tokių kalbų, tačiau neturiu tokio tikslo. Tiesą pasakius, nesiprašiau į „Kviečiu šokti“, priešingai – mane labai ilgai įkalbinėjo.

Teko girdėti, kad ir Jūs galvojate sukti į politiką...

(Juokiasi.) Dar tokio gando negirdėjau! Dar gražiau!.. Negaliu atsakyti į šį klausimą, nes niekada nežinai, kaip gyvenime viskas gali pakrypti. Kol kas neturiu tokių planų. Ar įsivaizduoju save kaip politikę? Kadangi matau, kiek laiko ir jėgų šiai veiklai skiria Artūras, abejoju, kad spėčiau būti ir gera mama, ir politike. Vargu ar šeimą iškeisčiau į politiką.

Mažai kas žino, kad ne vienerius metus užsiimate labdaringa veikla. Papasakokite apie ją plačiau.

Viskas prasidėjo vyrui pasukus į didžiąją politiką. Maždaug prieš penkerius metus įsteigiau Širvintų vaikų dienos centrą. Tai labdaringa veikla, kuriai mielai skiriu daug laiko. Džiaugiuosi galėdama pas save į svečius pasikviesti vaikus, suorganizuoti jiems įvairias ekskursijas, koncertus.
 

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką