Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 5d. 17:39

Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius taps naujos laidos vedėjais

Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius
LNK nuotr. / Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius

Po ketverių metų pertraukos į LNK eterį grįžtantį projektą „Supermiestas“ ves prie didžėjų pultų stoję radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Žiūrovų simpatijas vyrai užsitarnavo šou „Norim dar“, o dabar jų rankose – dar vienas LNK šou.

Į kovą už supermiesto titulą stos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Telšių ir Plungės komandos. Atskirą komandą sudarys į Lietuvą sugrįžę išeiviai arba kitataučiai, gyvenantys Lietuvoje. Ši komanda simboliškai vadinis „Intermiestu“.

„Kelsim miestų komandų dvasią, juos raminsim, su jais liūdėsim, su jais džiaugėmės ir juos guosime. Čia bus karšta, azartiška, triukšminga – taip, kaip mus patinka“, – naujomis pareigomis LNK televizijoje džiaugiasi Jonas Nainys.

„Turėsime laidoje visą DJ įrangą, kiekvienam miestui sukursime po atskirą šaukinį. Garantuosime geras emocijas: bus gražu ir linksma“, – Jonui antrina Rolandas Mackevičius.

Jonas yra iš Pasvalio, Rolandas – iš Vilniaus, bet abu vyrai žada būti nešališki. „Aš sergu už žmones, kurie stengiasi dėl savo miesto, eina iš proto, fanatiškai, originaliai. Jūs net neįsivaizduojat, kam jie pasiryžę“, – tvirtina Jonas.

„O mes juos dar labiau užvesime. Sirgalių bangos ir triukšmas bus mano  specializacija“, – juokiasi Rolandas.

Po ketverių metų grįžtantis „Supermiestas“ LNK eteryje – jau sausio 18 dieną.

Klubo nuotr./Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys
Klubo nuotr./Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:03
01:11
01:22

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką