Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 09, 18:16

Joninių proga ZIP FM dovanoja didžiausią laužą – seną automobilį „Audi 100“

Artėjančių Joninių proga radijo stotis ZIP FM stipriai judina vandenis tiek eteryje, tiek soc. tinkluose. To priežastis – projekto „Didžiausias Joninių laužas“ prizas SILKĖ, oficialiai vadinama „Audi 100“.
ZIP FM tęsia Joninių laužo tradiciją – dovanoja „Audi 100“ aka SILKĘ
ZIP FM tęsia Joninių laužo tradiciją – dovanoja „Audi 100“ aka SILKĘ / Arno Daugėlos nuotr.

Laimėti automobilį pretenduoja kiekvienas, užsiregistravęs zipfm.lt, sulaukęs laidų vedėjų skambučio ir atsiliepęs fraze „Noriu silkės“. Teisingai atlikę šią seką keliauja į žaidimo finalą.

Nors automobilis vadinamas laužu, tačiau tai – labiau žodžių žaismas. Klausytojams siūlomas prizas – 1985 metų, 1,8l kubatūros, 55 kw, šviežiai perdažyta Audi 100. Automobilis varomas benzinu, po užpakaliu – kablys, salonas – veliūrinis. Sėdi ir važiuoji.

„Kuriasi iš pirmo karto. Traukia gerai. Atkreipia pėsčiųjų ir kitų vairuojančių dėmesį. Automagnetola traukia visas radijo stotis, galima klausytis net CD. Įdomiausias atradimas – laikrodis spidometre vietoje apsukų skalės. Absoliuti autentika. Labai mėgstu amerikietišką kultūrą, ši SILKĖ mane prie jos priartina – ji europietiškas Cadillacas,“ – pasakoja kelis ratus pro Vilnių projekto prizu prasukęs laidos „ZIP vakarėlis“ vedėjas Haroldas Zenkovas.

Kad Audi 100 yra rinkoje vertinama valiuta, įrodo registracijų kiekis ir kiekvieną minutę kylantys skaičiai. Per tris paras „Didžiausio Joninių laužo“ žaidime užsiregistravo daugiau nei 1000 dalyvių iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Norvegijos ir Danijos.

„Daug norinčių savo garaže turėti SILKĘ. Matome registracijas iš visų Lietuvos miestų, registruojasi užsienyje gyvenantys lietuviai. Keli jau padarė, ką reikia ir laukia finalo,“ – sako Hario eterio partneris Rimvydas Černiauskas.

VIDEO: MANTAS BARTUŠEVIČIUS STUMDO SILKĘ │ZIP FM

Žaidimo „Didžiausias Joninių laužas“ finalas – birželio 23 dieną. Jame automobilio savininkas bus išaiškintas sukant laimės ratą, todėl finalininkų sėkmė – fortūnos rankose. Planuojama, kad lemiamame etape dalyvaus iki 50 asmenų.

Priminsime, jog praėjusiais metasi pagrindinį projekto prizą, „Audi 80“, laimėjo mergina iš Panevėžio. Praėjus metams, BULKA vis dar važinėja Panevėžio gatvėmis, buvo pastebėta „Audi“ klubo suvažiavimuose ir net Palangoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką