Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jovita Valeikaitė į eterį sugrąžins laidą „Lietuvos žinių tyrimas“

Jovita Valeikaitė
BTV nuotr. / Jovita Valeikaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinia, kad žavioji žurnalistė Jovita Valeikaitė nuo rudens dirbs BTV televizijoje, pasirodė prieš dvi savaites. Pagaliau išaiškėjo, kokioje laidoje ji dirbs. Pasirodo, žurnalistė ves publicistikos laidą „Lietuvos žinių tyrimas“, kurioje atskleis tik tikras, visai Lietuvai artimas istorijas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Žmonės dingsta be žinios, bet apie tai tylima. Jauni ir įtūžę siautėja kaimuose, bet prieš tai užmerkiamos akys. Nusikaltėliai mums šypsosi iš spalvotų žurnalų viršelių... Aplinkui – daug neteisybės ir blogio. Tačiau šalia visada yra tiesa, ir visada yra šviesos blyksnis... „Lietuvos žinių tyrimas“ dirba tam, kad  Lietuvoje būtų  drąsiau  gyventi! Naujajame BTV sezone prie laidos kūrėjų grupės prisijungs ir žinoma žurnalistė J.Valeikaitė, jau pilna įspūdžių iš pirmųjų reportažų filmavimų.

Portalas Žmonės.lt jau rašė apie šiuos, naujus Jovitos Valeikaitės karjeros pokyčius.

„Lankėme gražius romantiškus kaimus, kur gyvena labai mieli žmonės. Gyvena gražiai ir jaukiai, bet visus juos vienija bendras nesaugumo, baimės jausmas. Visi jie ne kartą buvo apiplėšti arba užpulti. Vieną močiutę nuo mirties vos išgelbėjo kaimynas, o galėjo ir ji beprasmiškai žūti dėl kokių dešimties litų ir seno televizoriaus... Juk jos kaimynė buvo nužudyta“, – pasakoja naujoji BTV laidos „Lietuvos žinių tyrimas“ vedėja.

J.Valeikaitė – žurnalistė, turinti talentą pažvelgti į įvykius iš skirtingų pozicijų. Visi stengiamės rūpintis nepilnamečiais, bet ar kartais nedarome visuomenei meškos paslaugos? „Kaimas bijo vieno vienintelio berniuko, kuriam vos keturiolika metų ir jis vis pabėga iš Vėliučionių socializacijos centro... Toks vaikas Lietuvoje ne vienas, tokių vaikų daug. Tokių kaimų ir tokių močiučių labai daug. Bet svarbiausia, kad prieš vaiką rankos ne tik kaimynai pakelti negali – jį auginantis patėvis taip pat negali prie jo nei pirštu prisiliesti – berniukas nepilnametis ir jį saugo įstatymai“, – dar vienos pradėtos nagrinėti istorijos užkulisius atskleidžia moteris.

Lietuvoje tikrai yra, apie ką kalbėti. „Kol kas – tik pati darbų pradžia, bet jau dabar žinau: labai svarbu, kad būtumėm tikrai reikalingi... Dabar reikia ne sensacijų vaikytis, bet išgirsti žmogų. Ir nevienareikšmiškai bukai, bet su užuojauta arba su pagarba...“, – įsitikinusi J.Valeikaitė.

Žurnalistė džiaugiasi, kad jai puikiai sekasi įsilieti į naują komandą. „Mane pakvietė žmonės, kuriuos gerbiu, todėl ilgai net nesvarsčiau. Gerai žinau, kad laida priklauso nuo bendro darbo. Juk daugiausia, ką gali padaryti vedėjas – uždėti braškę ant torto, kurį kepa visi“, – sako BTV laidos „Lietuvos žinių tyrimas“ vedėja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką