Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 19d. 11:43

J.Radzevičius TV žaidime K.Savickytės šeimą vadino teletabiais

J.Radzevičius (kairėje), laidos vedėjas V.Sinkevičius ir K.Savickytė
„Lietuvos ryto" TV nuotr. / J.Radzevičius (kairėje), laidos vedėjas V.Sinkevičius ir K.Savickytė

Laidų vedėjas Jonas Radzevičius jau seniai įrodė, kad nestokoja humoro jausmo. Tą jis dar kartą patvirtino, filmuodamasis žaidime “Šeimų dvikova-Akropolio turnyras”.

Subūręs keturių asmenų komandą, kurią sudarė jo žmona Vitalija, brolis Vytaras ir dukterėčia Augustė, Jonas į kovą stojo prieš Kristinos Savickytės šeimą. Vos susitikę, įžymybės puolė bučiuotis, tačiau Jonas buvo parengęs priešininkams siurprizą.

„Aš atsinešiau priešininkų nuotrauką, – pareiškė laidų vedėjas, išsitraukęs lankstinuką su „Teletabių“ veidais. – Tai bus mano talismanas žaidime”.

Nežinia, ar šis talismanas Jonui iš tiesų nešė sėkmę, tačiau šmaikščių variantų spėdamas populiariausius gatvėje apklaustų žmonių atsakymus, žaidėjas nestokojo. Paklaustas, ką žmonės nusiperka, bet laiko pasislėpę, šis nė nemirktelėjęs išrėžė: „tualetinį popierių!” Tik neaišku, ar šis atsakymas pateko tarp populiariausių apklaustųjų įvardytų variantų.

Deja, Jono broliui Vytarui greitai spėlioti sekėsi sunkiau. Paklaustas, koks blogiausias vyras dainininkas, šis nespėjo pirmas paspausti mygtuko ir prarado teisę žaisti paskutiniame raunde. „Ką tu padarei?“ – tempė Jonas brolį už ausies. – Ir taip jis su manim elgiasi visą gyvenimą”, – linksmai atsiduso Vytaras.

Ar šmaikštūs atsakymai padėjo Jono šeimai patekti į finalą? O gal į priekį išsiveržė Jono kerams atsispyrusios Kristinos Savickytės šeima? Žaidimas „Šeimų dvikova-Akropolio turnyras“ – penktadienį, 20.10 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką