Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 20d. 17:26

Jubiliejinėse „1006 km lenktynėse“ – žinomi svečiai: į greičio šventę atsivedė ir savo atžalas

Jubiliejinėse „1006 km lenktynėse“ – ir žinomi svečiai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Jubiliejinėse „1006 km lenktynėse“ – ir žinomi svečiai

Šeštadienį greičio ir azarto mėgėjus į Palangą ir vėl sukvietė tradicinės, šįsyk jubiliejinės, jau dvidešimtą kartą organizuotos „Aurum 1006 km lenktynės“. Jų nepraleido ir žinomi Lietuvos žmonės – jie nekantravo sužinoti, kuri gi komanda šiemet iškovos geriausios titulą.

Tarp apsilankiusių bene garsiausiose lenktynėse Lietuvoje buvo galima išvysti tituluotą gražuolę Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę su vyru, teisininku Mantu Pitkausku, prodiuserį Rolandą Skaisgirį, aktorę Valdą Bičkutę su vyru, rašytoju Mindaugu Valiuku, verslininkus Dainą ir Antaną Bosus.

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, kaip ir kasmet, palaikė lenktynėse dalyvavusį sūnų Dainių. Į renginį jis atėjo kartu su širdies drauge Loreta Stonkiene.

Stebėti lenktynių čia atvyko ir Toronte pastaruoju metu gyvenantys krepšininkas Jonas Valančiūnas su žmona Egle.

Greičiui neabejingos garsenybės kartu su savimi į lenktynes atsivedė ir savo atžalas. Aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir jos vyras Aurimas pasirodė su dukra Elze, o TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė ir Andrius Pranckevičius – su sūnumi Jokūbu ir mažąja Agota.

O štai Dainai ir Antanui Bosams kompaniją palaikę jųdviejų augintinė – meksikiečių pilkųjų veislės kalytė Hepė.

„1006 km lenktynių“ žinomi svečiai – galerijoje:

Tiesa, ketvirtadienį antrus metus iš eilės vykusių žvaigždžių lenktynių metu garsenybės turėjo progą ir pademonstruoti savo vairavimo sugebėjimus. Jose triumfavo krepšininkė Dalia Belickaitė, radijo laidų vedėjas Vaidas Leliuga ir iš „TV pagalbos“ žinomas Paulius Morkūnas.

Žvaigždžių lenktynių akimirkos – galerijoje:

Dvidešimtosios „1006 km lenktynės“ prasidėjo ketvirtadienį, jas atidarė grupės „69 danguje“ merginos. Itin laukiamas lenktynių finišas, atskleisiantis nugalėtoją – šeštadienio vakarą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką