Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 17d. 00:04

Juozui Liesiui lemta tapti politiku? (nuotraukos)

Šventinėje laidoje po skorpiono ženklu gimusių žymių žmonių laukė daug netikėtumų ir staigmenų.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Su praėjusiu gimtadieniu J.Liesį pasveikino žmona Eglė.

LNK laidos „Kai švenčia skorpionai...“ filmavime grupės „Bavarija“ nariui Juozui Liesiui astrologė Angelina Zalatorienė patarė pamąstyti apie politiką – pagal horoskopą Juozas tiesiog sutvertas politikai.

„Apie Juozą bus išgirsta kaip apie politiką. Žvaigždės jo horoskope rodo Juozo stiprią savybę – protingą gudrumą, jo labai stipri intuicija. Juozo žvaigždžių brolis – Algirdas Butkevičius, nudažę plaukus gal net įžvelgtume fizinių panašumų“, – apie Juozo politinį kelią sakė astrologė.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./IRMA0327
Astrologės A.Zalatorienė ir V.Budraitytė

Moteris pridūrė, kad gyvenime Juozui tenka patirti „vėlyvą realizaciją“ – ilgai lauktib sėkmės ir iki tol ne kartą žengti „svetimais keliais“.

„Aš labai dėkingas už šį kūrybiškumą“, – A.Zalatorienei padėkojo skeptiškai į horoskopus žiūrintis Juozas. 

Paklausta, koks Juozas kaip skorpionas yra tėvelis, J.Liesio žmona Eglė kiek pagalvojusi atsakė, kad jis yra tobulas tėtis mažajai dukrytei Meilei. Eglė laidos metu padovanojo neseniai gimtadienį atšventusiam vyrui Meilės piešinį ir perskaitė eilėraštį.

„Pakeliui – dar viena dovana“, – rodydama į savo pilvuką juokėsi laidų vedėja E.Liesienė, po kelių savaičių turinti susilaukti antro vaikelio.

Laidoje savo gimtadienius paminėjo bei sveikinimus priėmė ir kiti skorpionai: Nerijus Juška, Deivydas Zvonkus, Raimondas Šilanskas, Eglė Mickevičienė, Tomas Langvinis, Romas Dambrauskas, Petras Gražulis ir Rosita Čivilytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką