Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 27d. 16:10

Juozas Statkevičius negaili kritikos strėlių Lietuvos politikų įvaizdžiui: „Jie nuolatos slepiasi“

Juozas Statkevičius
Organizatorių nuotr. / Juozas Statkevičius

Nesvarbu, kritikuoja Juozas Statkevičius, peikia ar giria – jo nuomonė visuomet sulaukia audringų reakcijų ir tai nestebina, juk Juozas pirmasis Lietuvoje įkūrė mados namus, o mados pasaulyje jis sukasi jau 30 metų. Ne išimtis ir kitas mados grandas – Eugenijus Skerstonas, knygų apie išvaizdos kultūrą ir interjerą autorius, radijo laidos vedėjas, universiteto dėstytojas, atidavęs savo gyvenimą mados ir grožio pasauliui.

Griaunami mitai apie mados kainą

TV3 laidai „Pasaulis pagal moteris“ mados guru ne tik papasakojo pikantiškų istorijų iš savo gyvenimų, bet ir davė naudingų patarimų bei įžvalgų, galinčių padėti pakeisti savo įvaizdį ir susilaukti komplimentų, rašoma pranešime spaudai.

Jei manote, kad tam būtinos didelės investicijos ir kardinalūs pokyčiai – klystate, juk, anot J.Statkevičiaus, kartais pakanka tik tinkamos liemenėlės ir... korseto. Tačiau lietuviai, neslepia mados grandai, labai stengiasi gražiai atrodyti ir neretai persistengia, todėl pasitaiko įvairiausių kuriozų.

TV3 nuotr./Eugenijus Skerstonas ir Juozas Statkevičius laidoje „Pasaulis pagal moteris“
TV3 nuotr./Eugenijus Skerstonas ir Juozas Statkevičius laidoje „Pasaulis pagal moteris“

Vyrauja nuomonė, kad būti madingu daug kainuoja, o štai būti stilingu – gerokai pigiau. Tačiau pinigai – dar ne viskas, kur kas svarbesnis yra meninis skonis.

„Galima būti stilingu ir madingu už kelias kapeikas, iš Humanos, jeigu tu žinai, kokios tendencijos. Jeigu žinai, kokie pečiai, kokia proporcija ir žinai, kas tau tinka – tu gali būti už kapeikas madingas“, – mitą griauna mados kūrėjas Juozas, sakydamas, kad visą gyvenimą buvo neturtingas studentas, bet visada – madingas.

Kritikos strėlės – politikų įvaizdžiui

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės paklausti apie Lietuvos politikų aprangą, mados grandai negailėjo jiems kritikos. Geriausiai, anot jų, šalies politikų įvaizdį apibrėžia žodis „nuobodu“, tačiau to priežastis abu kūrėjai įvardija skirtingas. Laidai J.Statkevičius ir E.Skerstonas įvardijo, kokios priežastys vis dar kausto mūsų politikų stiliaus pojūtį.

„Man atrodo, kad jie nuolatos slepiasi. Neduok Dieve, seimūnai pasirodys gražesniu kostiumėliu – vyrauja nuomonė, kad jeigu tu eini pas Statkevičių, vadinasi, turi daug pinigų, tas juos baido“, – pasakoja J.Statkevičius, kuriam teko dirbti ne su viena Lietuvos politikos žvaigžde.

TV3 nuotr./Juozas Statkevičius laidoje „Pasaulis pagal moteris“
TV3 nuotr./Juozas Statkevičius laidoje „Pasaulis pagal moteris“

Pašnekovai pažėrė komplimentų kai kurioms politikėms – stilingoms moterims, bei išrinko stilingiausią prezidento žmoną, kurios aprangai neturi priekaištų net mados grandai. „O visos kitos turi minusų, ir, deja, baisių“, – kerta Juozas, kartu su E.Skerstonu patariantis būti savimi.

„Nebijokit klausti, tai taikytina visiems, ir tuo labiau, kai kalbame apie prisistatymą visuomenei. Vienas dalykas yra noras patikti, čia galbūt toks viliokliškas aspektas ir aš pritariu tam, bet kai esame vieši asmenys – mes prisistatome kitiems ir negali būti nesvarbu, kaip aš atrodau“, – pataria profesorius E.Skerstonas.

Nuosprendis diktorių įvaizdžiui

„Jeigu mes pažiūrėsime „Panoramą“ ir visą Lietuvos televizijos diktorių aprangą – tai tie standartiniai minimalistiniai kostiumėliai, garbanoti visų moterų kaklai, nei šalikėlio, nei perlų, nei jokio auskaro, nieko, man ta yra skurdas, bet aš manau, kad ne dėl to – o dėl prasto meninio skonio“, – kritikuoja diktorių aprangą J.Statkevičius, kuriam lietuvių nuostata – geriau mažiau, kad tik neapsijuoktų, yra nepriimtina.

Visiems žinomas aštrus J.Statkevičiaus liežuvis nepagailėjo nei politikų, nei diktorių, nei pačių aukščiausių šalies žmonių, tad laidos žiūrovų lauks tęsinys, kuriame bus atskleistos politikės Loretos Graužinienės įvaizdžio pokyčių užkulisiai ir kitos mados pasaulio paslaptys.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką