Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 4d. 19:22

Juozo Statkevičiaus mama patvirtino, kad darbų vadovą laikė uždarytą prievarta

Juozas Statkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Juozas Statkevičius

Garsiausiam lietuvių dizaineriui, teatro kostiumų dailininkui ir Seimo pirmininkės Irenos Degutienės pusbroliui Juozui Statkevičiui gresia laisvės atėmimas iki trejų metų, pranešė laida „Karamelinės naujienos”. Policija dizaineriui ketina iškelti baudžiamąją bylą. Žiniasklaida jau ne kartą rašė apie J.Statkevičiaus ir statybos darbų vadovo Antano L. konfliktą.

Luko Balandžio nuotr./Juozas Statkevičius (dešinėje)  su tėvais
Juozas Statkevičius su tėvais Vanda ir Juozas

Gali būti, kad J.Statkevičius ir dar keli jo draugai  prievartos būdu reikalavo, kad Antanas L. atiduotų 80 tūkstančių litų, neteisėtai jį laikė užrakinę ir liepė pasirašyti skolos vekselį. LNK laidai „Karamelinės naujienos” Vilniaus policijos viešųjų ryšių atstovė Evelina Pagounis patvirtino, kad policijoje buvo užregistruoti du pranešimai dėl remonto darbų išlaidų atsiskaitymo. „Šiuo metu įvykio aplinkybės yra tikslinamos ir artimiausiu metu bus priimtas sprendimas”, – sakė ji.

Kriminalinė Juozo Statkevičiaus ir statybos darbų vadovo istorija prasidėjo prieš trejus metus. Tuo metu dizainerio tėvai ieškojo meistro, kuris galėtų suremontuoti dviejų kambarių butą. Juozas surado vienos statybų bendrovės vadovą Antaną, kuris sutiko padėti. Prasidėjus remonto darbams Statkevičiaus tėvų namuose, Juozas pasiūlė tam pačiam Antanui  įrengti ir jo butą, esantį prabangioje sostinės vietoje, Antakalnyje. Esą nė vienas prieš tai butą įrenginėjęs statybininkas neatitiko Juozo lūkesčių.

Mes aštuoniese uždarėm mados namus ir klausinėjom Antano, kur padėjo pinigus.

Išskirtiniame interviu J.Statkevičiaus mama Vanda teigė, kad darbų vadovas Antanas esą nuolat prašė pinigų dizainerio buto remontams. Prašė ir prašė. O J.Statkevičius davė. Tačiau litų perdavimo aktų nepasirašinėjo. Kai darbai buvo baigti, dizaineriui kilo įtarimas, kad darbų vadovas Antanas pinigus leido ne statyboms.

Faktą, kad darbų vadovas Antanas negalėjo paaiškinti, kur išleido 80 000 litų, patvirtino ir dizainerio mama.  Todėl ji, Juozukas, tėtis  ir dar keli asmenys   išsikvietė statybininką  į Statkevičiaus mados namus, Odminių gatvėje. „Mes aštuoniese uždarėm mados namus ir klausinėjom Antano, kur padėjo pinigus”, – pasakojo Vanda Statkevičienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką