Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 20d. 11:18

Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas: „Liepsnos ir priklijuotos vampyro iltys – dar ne viskas, ką išvys žiūrovai“

Jurga Anusauskienė
Gretos Skaraitienės nuotr. / Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

Įspūdingais ir netikėtais pasirodymais savo gerbėjus studijoje ir prie televizijos ekranų stebinanti prodiuserės Jurgos Anusauskienės (42) ir šokėjo Andriaus Grebliko (25), rodosi, nuoširdžiai įkūnija kiekvieną savo personažą – nesvarbu, ar jie būtų šmaikštūs indai, ar kraugeriai vampyrai.

Praėjusį sekmadienį pasirinkusi romantiško valso žingsnelius pora sušoko mirtiną valsą, kurio metu Andrius ant karštojo parketo pasirodė su didelėmis iltimis, o finalinėje scenoje ėmė liepsnoti it fakelas. Nors gali pasirodyti, kad pora jau pasiekė savo Magnum opus (lot. – puikus darbas), projekto dalyviai pabrėžė, kad šis numeris – tik ledkalnio viršūnė.

Gretos Skaraitienės nuotr./Jurga Anusauskienė
Jurga Anusauskienė Andrius Greblikas

„Mes juk sakėme, kad visos mūsų šokių temos bus labai skirtingos. Trečiojoje laidoje virtome trenktais linksmais indais, o ketvirtoje nusprendėme tapti rimtai dramatiškais vampyrais, – trumpai drūtai atkirto Andrius. – Šiam pasirodymui aš net dantis prisiklijavau.“

O dantys, reikia pripažinti, atrodė gana tikroviškai. Andrius patikino, kad šiuos naujus savo dantis jis galės naudoti kiek tik panorės. Pavyzdžiui, pasipuošti Helovynui.

Mariaus Žičiaus nuotr./ Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas
Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

„Jaučiuosi tarsi su savais. Šie dantys nėra ilgalaikiai. Ta prasme, tai tokios plokštelės, kurios prisiklijuoja ir bet kada atsiklijuoja. Jas dariausi pas profesionalius stomatologus ir jie padarė tai, ką moka geriausiai – pritaikė juos man. Jie net mano dantų spalvą atitaikė, todėl iltys atrodo labai tikroviškai, ar ne?“ – bešiepdamas dantis retoriškai klausė vampyru tapęs Andrius.

Andrius patikino, kad finalinė ugnies scena taip pat buvo nesunku įgyvendinti. Tačiau kur kas pavojingiau. „Kuomet pirmą kartą man šis triukas neišėjo ir aš šiek tiek apdegiau, sakyčiau,  išsigandau...“, – pasakojo Andrius, tačiau Jurga kaip mat jį nutraukė.

„Atsiprašau, šiek tiek?! Šiek tiek Andriui reiškia tai, kad jo visa ranka ir nugara yra nudegusi. Tiesa pasakius, mums buvo uždrausta daryti šitokį pasirodymo finalą, nes Andrius galėjo virsti ugnies fakelu. Mes turėjome labai ilgai įtikinėti, kad pakeisime tam tikrus techninius sprendimus ir viskas, iš tiesų, bus gerai. Nežiūrint to, šie marškiniai jau yra antrieji, nes pirmieji sudegė, o taip būti neturėjo“, – išdavė pavojingo triuko kainą Jurga.

Nors projekto dalyviai ir organizatoriai manė, kad ugnies triuko idėja kilo Jurgai, Andrius patikino – tai jo lakios vaizduotės vaisius. Tačiau Jurga aiškiai pareiškė, kad jie yra sumanę kur kas daugiau triukų, nei kad liepsnos scenoje ir netikros iltys.

„Savo pasirodymų mes tikrai nekartosime, o darysime kur kas daugiau efektingų dalykų. Kelsime savo kartelę ir pasirodymų efektyvumo kreivė tikrai augs. Be to, mes patys taip pat tobulėjame. Mano nuomone, vampyrų pasirodymas arba valsas mūsų šokių istorijoje buvo vienas geriausių, o komisija taip pat geriausiai jį įvertino“, – sakė Jurga.

Gretos Skaraitienės nuotr./Kviečiu aokti. Pažadinta aistra trečiosios laidos akimirka
Gretos Skaraitienės nuotr./Andrius Greblikas

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką