Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 29d. 11:57

Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis Juodkrantėje mini šeimos sukaktį: čia susipažino, tuokėsi, krikštijo sūnų

Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis su sūnumi Adu
Asmeninio albumo nuotr. / Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis su sūnumi Adu

Dainininkai Vidas Bareikis (30) ir Jurga Šeduikytė (36) pirmadienį turi dvigubą progą švęsti – rugpjūčio 28-ąją jiedu mini 7-ąsias sutuoktuvių metines, o sūnus Adas – 8-ąjį gimtadienį. Kiekvienais metais šią dieną šeima mini Juodkrantėje – ten, kur susipažino, susituokė ir pakrikštijo Adą.

„Prieš kokius 10 metų Juodkrantėje susipažinau su Jurga. Mes vaidinome miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“ ir režisierius Gytis Padegimas mus visus savaitei nusivežė į kūrybinę stovyklą.

Po to kurį laiką su Jurga nebendravome, bet galiausiai aplinkybės vėl mus suvedė – per vieną koncertą susitikome Juodkrantėje ir neišsiskyrėme. Taigi kiekvienais metais važiuojame būtent čia“, – Žmonės.lt pasakojo Vidas Bareikis.

Juodkrantė Vidui ir Jurgai – simbolinis miestas. Čia prieš 7-erius metus vyko jųdviejų vestuvės, sūnaus krikštas bei gimtadienis. „Trys šventės viename“, – juokėsi Vidas.

„Rugpjūčio 28-oji – tobuliausia diena šventei, nes lieka vos kelios dienos iki rudens, taigi esame priversti dar paskutinį kartą pasimėgauti jūra, Juodkrante ir puikiu oru, kuris, kiek atsimenu, dar niekada nepavedė“, – šypsosi Vidas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis

Ir čia jie sukviečia kartu švęsti artimiausius draugus. „Dažniausiai susiburiame su draugais. Atvažiuoja Jurgos sesė su vaikais, Ado krikštatėviai – artimiausias draugų ratas, kuris vis pilnėja, kartais keičiasi. Sakėme, kad kai bus kokios 10-osios metinės, darysime festivalį, nes tarp draugų yra daug muzikantų, atlikėjų, tai būtų labai faina pažymėti rimčiau“, – kalbėjo V.Bareikis.

Kodėl dviese nemini sutuoktuvių metinių? „Mes pakankamai laiko praleidžiame kartu, švenčiame kiekvieną dieną.“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Vidas Bareikis ir Jurga Šeduikytė

Pirmadienio rytą Jurga, Vidas ir Adas pakartojo prieš 7-erius metus darytą nuotrauką – nusifotografavo prie Juodkrantėje esančios bažnyčios, kurioje susituokė.

Socialiniame tinkle pasidalinęs tuomet ir dabar daryta šeimos nuotrauka, Vidas Bareikis rašė:

„Visada su dideliu džiaugsmu žiūrėdavau į žmones, kurie turi kažkokias šeimos tradicijas. Kūčių stalas, vasariniai giminių suvažiavimai ir pan.

Turime ir mes tradiciją kuri jau 7 metus rugpjūčio 28-oji kartojasi su tuo pačiu džiaugsmu, su šviežiu Juodkrantės oru, su meile ir kažkieno vis ilgėjančiomis kojomis. Adui Bareikiui jau 8, Jurga ir Vidas jau 7 metus – kartu! Sveikinu, myliu.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Per vestuves Šeduikytė ir Bareikis pakrikštijo ir sūnų

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką